اجاره خودرو برای سفر در ایران
اجاره خودرو برای سفر در ایران

اجاره خودرو برای سفر در ایران

اجاره خودرو برای سفر در ایران

اجاره خودرو طباطبایی برای سفر های در ایران امکانات زیادی را فراهم ساخته است . کشور ایران از جمله کشورهای است که جاذبه گردشگری بسیار زیادی را دارا است در این مطلب میخواهیم اجاره ماشین برای سفر های گردشگری و فایده های اجاره خودرو در این ضمینه را توضیح دهیم .

اجاره خودرو برای سفر در ایران
اجاره خودرو برای سفر در ایران

چرا اجاره خودرو برای سفر در ایران

در اجاره خودرو با راننده برای سفر های ایران ، بیشتر مسافرانی که در خارج از ایران و یا داخل ایران مناطق گردشگری و اماکن دیدنی را بخوبی نمیدانن یا برای پیدا کردن این مکان ها گمراه می شوند . اجاره ماشین با راننده شما به راحتی مکان های که میخواهید از آن دیدن فرمایید را رفته و از سفر خود لذت می برید . بشتر راننده های اجاره ماشین طباطبایی مجرب به جاده ها و مسیر های ایران هستند .

اجاره خودرو برای سفر در ایران
اجاره خودرو برای سفر در ایران

اجاره خودرو بدون راننده برای سفر ایران

اردبیل: کوه‌های سبلان، آرامگاه شاه صفی، دریاچه نئور، شورابیل، جاده اردبیل به پارس‌آباد مغان، حد فاصل دلتای ارس به خزر و دامنه‌های ارسباران و کوه‌های تالش و آب گرم سرعین

مازندران: روستاهای کندلوس، چمستان، جواهرده وکلاردشت، جاده‌های دوهزار سه هزار بلده به یوش، عباس‌آباد، نور به چمستان، مرزن‌آباد به کجور و جنگل‌های کهن

گیلان: بازار سنتی رشت، مرداب ساحلی انزلی، بازار آستارا، شهر لاهیجان، شهرستان فومن، ماسوله، دامنه‌های درفک، زندگی بومیان تالش و اسالم، شهرستان سیاهکل و منطقه دیلمان.

زنجان: گنبد سلطانیه، غار کتله خور.

قزوین: قلعه الموت، دره طالقان، روستاهای ییلاقی، دریاچه یخ‌زده در حد فاصل مسیر شهرک به رودبارک کلاردشت.

سمنان: مسجد جامع، ییلاق شهمیرزاد، مسجد تاریخانه، رختشویخانه دامغان،‌ منطقه خوش ییلاق، جاده سمنان به شهمیرزاد، جاده شاهرود به آزادشهر، آرامگاه بایزید بسطامی و شیخ ابوالحسین خرقانی.

گلستان: پارک ملی گلستان، منطقه حفاظت شده جهان‌نما، منطقه خوش ییلاق، آشورده، تالاب‌های سه‌گانه، ترکمن صحرا، تالاب اینچه‌برون، سواحل خزر، قلعه ماران، زندگی بومیان ترکمن صحرا، بنادر گمیشان تپه و حسینقلی‌خان.

خراسان جنوبی: گردشگری روستایی در اطراف شهرهای طبس، فردوس، گناباد، خواف و تایباد و جاده بیرجند – زاهدان (جاذبه کویرگردی)

سیستان و بلوچستان: زندگی بومی در شهرهای سراوان، خاش و ایرانشهر. بندرچابهار، شهرسوخته، منطقه حفاظت شده با هوکلات و حواشی رودخانه سرباز.

همدان: گردشگری روستایی در روستاهایی چون علیصدر، حبشی، پری، مانیزان، سیمین. کوه الوند، آرامگاه بوعلی سینا و باباطاهر و استرومردخای، گنجنامه و هگمتانه.

کرمانشاه: طاق‌بستان، بیستون، غار غوری قلعه و معبد آناهیتا در کنگاور.

لرستان: دریاچه گهر، قلعه فلک‌الافلاک، ‌آبشارهای نوژیان، شوی و تله زنگ، دره چکان، بازار میرزاسیدرضا و سراب کیو.

ایلام: طبیعت گردی در دشت‌هایی چون صالح‌آباد، دهلران، دشت عباس و تفرجگاه‌های جنگلی مانند چقاسبز، ششدار، تجریان، گلم زرد و گره چگا، جاده دهلران به اندیمشک، تپه ماهورهای ایلام.

کردستان: گردشگری روستایی در روستاهایی چون پالنگان، اورامان تخت، آویهنگ، ژیورا قصلان، نوره، نگل و…، طبیعت‌گردی در دشت‌های دهگلان، قروه، بیجار و…..

چهارمحال و بختیاری: ‌گردشگری روستایی در روستاهای چون آتشگاه، اورگان، دزک، ده‌‌چشمه و….

اصفهان: محله‌های کهن جلفا.

فارس: دریاچه‌های فالور، بختگان و پریشان، کوچ ایل قشقایی، گردشگری روستایی در روستاهایی چون آتشکده، بندامیر، پاقلعه، مارگون و سرمشهد.

بوشهر: گردشگری دریایی در سواحل خلیج فارس، خانه رئیسعلی دلواری و گردشگری روستایی در روستاهایی چون بندری، چاکوتاه و حصار .

هرمزگان: سفرهای دریایی به جزایر گنگ، میناب، هندورابی، هرمز و هنگام.

یزد: شهرهای اردکان، عقدا، میبد و تفت، طبیعت‌گردی در دامنه‌های شیرکوه و ابرکوه.

کرمان: شهر خیالی و چاله مرکزی لوت درشهرستان بم، منطقه ماهان و منطقه کویری شهداد.

اجاره خودرو برای سفر در ایران
اجاره خودرو برای سفر در ایران

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع ایرانی

 1. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
 2. کارت شناسایی معتبر
 3. گواهینامه
 4. “فقط و فقط” یکی از موارد ذیل:
  1. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
  2. سند ملکی به نام متقاضی
  3. توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع خارجی

 1. کارت شناسایی معتبر
 2. ویزا و پاسپورت متقاضی
 3. تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی
 4. گواهینامه
 5. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

نکته مهم: در صورتی که نیاز به خودروی با راننده داشته باشید و قصد اجاره ماشین با راننده (اعم از ماشین عروس یا تشریفات و ترانسفر فرودگاهی) را داشته باشید به هیچ یک از مدارک قوق نیازی نمی باشد.

در صورتی که امکان تامین مدراک فوق برای شما امکان پذیر نیست با مشاوران ما تماس بگیرید تا با توجه به شرایط شما ساده ترین و مناسب ترین شرایط ممکن برای شما به شما پیشنهاد دهند تمام تلاش ما برا این است که به ساده ترین طریق ممکن امکان اجاره ماشین بدون راننده را برای شما قراهم آوریم.
برای اطلاع از شرایط دیگر و یا شرایط متفاوت ضمانت ها با توجه به نوع قرارداد و مدت زمان قرارداد با مشاوران ما در تماس باشید: تماس با اجاره خودرو طباطبایی

شرایط تحویل و عودت:

در صورت درخواست متقاض امکان ارایه سرویس در محل و عقد قرارداد درمحل کار منزل و یا فرودگاه امکان (منوط به آنکه اجاره خودرو صرفا جهت ترانسفر نباشد) پذیر می باشد.

نحوه محاسبه اجاره بها : به ازای هر ۲۴ ساعت یک روز اجاره بها تعلق میگیرد و در صورت تاخیر تا ۴ ساعت هزینه اضافی از مشتری اخذ نمیگردد. لیکن در صورتی که تاخیر از ۴ ساعت بیشتر باشد تاخیر مازاد بر ۴ ساعت به هر میزان ساعتی که باشد به ازای تاخیر هر ساعت مازاد ۴ ساعت برای هر ساعت یک بیست و چهارم اجاره بها دریافت میگردد. یا به عبارتی در صورتی که به عنوان مثال ۱۰ ساعت تاخیر صورت بپذیرد ۴ ساعت تاخیر اولیه مجاز و هزینه ۶ ساعت مازاد برآن طبق یک بیست و چهارم اجاره بها به ازای ۶ ساعت اخذ میگردد.

اجاره خودرو بدون سند ، اجاره خودرو بدون چک ، اجاره خودرو بدون ودیعه ، اجاره خودرو بدون دپوزیت ، اجاره خودرو بدون پول پیش ، اجاره ماشین بدون سند ، اجاره ماشین بدون چک ، اجاره ماشین بدون ودیعه ، اجاره ماشین بدون دپوزیت ، اجاره ماشین بدون پول پیش ، کرایه اتومبیل بدون سند ، کرایه اتومبیل بدون چک ، کرایه اتومبیل بدون ودیعه ، کرایه اتومبیل بدون دپوزیت ،کرایه اتومبیل بدون پول پیش .

اجاره خودرو برای سفر در ایران
اجاره خودرو برای سفر در ایران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *