اجاره خودرو رنو تندر ۹۰
اجاره خودرو رنو تندر ۹۰

اجاره خودرو فرانسوی

اجاره خودرو فرانسوی

اگر شما هم قصد اجاره خودرو برای رفع نیازتان دارید حتما در بین لیست انتخابی ماشین های شرکت های اجاره خودرو با ماشین های فرانسوی مانند: رنو، تویوتا و … نیز رو به رو شده اید. خودرو های فرانسوی در ایران نیز طرفدار های زیادی دارد یکی از پر طرفدار ترین این خودرو ها پژو ۲۰۶ است که طراحی منحصر به فرد و کیفیت و امکانات بالایی را داراست. خودرو های فرانسوی در بازار ایران جز برترین ها محسوب می شود و می توان گفت یکی از گزینه های خوب و مناسب برای انواع موضوعات کرایه ماشین اجاره خودرو فرانسوی است.

اجاره خودرو پژو
اجاره خودرو پژو

انواع ماشین های فرانسوی برای اجاره خودرو

خودرو های فرانسوی جز ان دسته از ماشین هایی است که در هر خیابان بروید دست کم یکی از ان ها را خواهید دید، شما برای اجاره ماشین می توانید یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:

تندر ۹۰

تندر ۹۰ تولید شده در یکی از شرکت های رنو کشور فرانسه است که هدف از ساخت ان بازاریابی در کشور های در حال توسعه است و در بازار ایران نیز محبوبیت فراوان دارد. خ.در. تندر ۹۰ فرانسه بیشتر برای ترانسفر های فرودگاهی و تاکسی فرودگاه اجارع می شوند. این خودر ظاهری  مکعب شکل با کابین داخلی نرم و راحت همراه با سقف بلند دارد.

اجاره خودرو ال 90
اجاره خودرو ال ۹۰

پژو ۲۰۶

یکی از پر طرفدار ترین خودرو ها در ایران است که به دلیل طراحی ظاهری مناسب و جمع و جور بودن ان که سبب جا به جایی و پارک راحت می شود بیشتر برای انجام امور روز مره درون شهری استفاده می شود. این خودرو به دلیل قابلیت تا شدن صندلی های عقب و استفاده از ان برای تخت خواب در هنگام شب یکی انتخاب مناسب و سنجیده برای سفر است که محبوبیت زیادی بین متقاضیان دارد.

رنو

شرکت رنو فرانسه در سال ۱۸۹۹ تاسیس شد و تا به کنون خودرو های زیادی را به بیشتر از ۱۱۵ کشور در سراسر جهان صادر کرده است. امروزه شاهد انواع مدل های گوناگون این شرکت در بازار ایران هستیم که هر کدام مطابق با سلیقه و نظر کتقاضیان مورد درخواست جهت اجاره قرار می گیرد. برخی از این خودرو های فرانسوی عبارتند از:

رنو تالیسمان: این خودرو ۴ سیلندر با حجم موتور ۱۶۱۸ سی سی با ظاهری زیبا و لوکس برای ترانسفر های فرودگاهی، ماشین عروس، مجالس تشریفاتی و … مورد اجاره قرار می گیرد.

رنو کولیوس جدید: این خودرو ۴ سیلندر با حجم موتور ۲۴۸۸ سی سی با شاسی بلند جز خودرو های لوکس قرار گرفته و مناسب اشخاص با موقعیت اجتماعی بالا و موارد هایکلاس است.

رنو فلوئنس دنده ای: فلوئنس ۴ سیلندر دارد که حجم موتور ان ۱۹۹۷ سی سی است و ظاهر جذاب با چراغ های کشیده اخمو دارد که طرفداران زیادی را برای خود جذب کرده است.

اجاره خودرو تالیسمان
اجاره خودرو تالیسمان

انواع دیگر خودرو رنو برای اجاره

برای اجاره خودرو فرانسوی شرکت رنو شما می توانید از خودرو هایی نظیر: رنو ساندرو استپ، رنو کپچر، رنو لاگونا کوپه، رنو اسکالا، تندر پارس، پارستندر، رنو لتیتیود، رنو سیمبل، رنو سفران ۲۵۰۰ و … استفاده کنید که همگی جز  دسته بندی خودرو های لوکس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *