اجاره ماشین در ایران بدون راننده
اجاره ماشین در ایران بدون راننده

اجاره ماشین در ایران بدون راننده

اجاره ماشین در ایران بدون راننده

اجاره ماشین های ایرانی برای خیلی از افراد شاید مهم به نظر برسد واقعا هم همین طور می باشد چرا که خودرو های ایرانی جزو دسته ماشین های اکونومی میباشد 

که با تعرفه های مقرون به صرفه همیشه کار راه انداز بسیار مناسبی برای شما عزیزان بوده است. علا رقم دیگر همکاران با وجود خودرو های لوکس که مالک واقعی خودرو هستیم باز هم بر آن شدیم خودرو های مقرون به صرفه را وارد عرصه رنت خودرو کنیم چرا که می خواهیم بهترین باشیم هر چند سود اجاره پژو پارس بسیار اندک می باشد، اما به دلیل تقاضای بسیار بالای مشتریان و جهت رفاه حال شما عزیزان این اقدام صورت گرفته شده تا شما براحتی خودرو اجاره ایی خود را درب منزل تحویل بگیرید. 

اجاره ماشین در ایران

پژو پارس خودرویی محصول ایران خودرو است. این خودرو تغییر چهره یافتهٔ پژو ۴۰۵ است که در طرح ظاهری آن از بدنه پژو ۴۰۶ الهام گرفته شده است.[۱] خودرو پژو پارس با نام داخلی اکس۹ (به انگلیسی: X9) در ابتدا با نام پژو سفیر به بازار عرضه شد ولی چندی بعد به پژو پرشیا تغییر نام دادو هم اکنون در بازار با نام پژو پارس عرضه می‌شود. پژو پارس تاکنون در پنج نوع پارس معمولی، پارس ۱۶ سوپاپ (به انگلیسی: Pars 16V)، پارس اِگزک (به انگلیسی: Pars Exec)، پارس ELX (به انگلیسی: Pars ELX) و پارس ال ایکس (به انگلیسی: Pars LX) تولید و عرضه شده است.

پارس داشبورد جدید

پس از تولید سال‌ها پژو پارس با داشبورد قدیم و امکانات پایین شرکت ایران خودرو تصمیم گرفت که تغییراتی در داشبورد و داخل آن دهد که در این مدل امکاناتی چون کیسه هوا ۲ ایربگ، سیستم صوتی پیشرفته با بلو توث و USB و AUX, کولر برای سر نشینان عقب، کولر اتوماتیک، سسنسور دنده عقب و… که در مدل‌های Lx و ELX دارای تنظیم برقی پشتی صندلی و غربیلک فرمان چرمی را نیز دارا می‌باشد. این مدل از سال ۱۳۹۳ شروع به تولید شده است که از سری داشبورد قدیم یک دوره تولید شده و سپس قطع تولید شد.

مزایا
زیبایی طراحی (چه در طراحی بدنه و چه در طراحی کابین)
قوی بودن پیشرانه (مدل ELX)
پشتیبانی و قطعات
تهویه اتوماتیک (شامل مدل‌های پایه نمی‌گردد)
معایب[۷][ویرایش] استفاده از پلاستیک خشک در طراحی کابین (مدل‌های داشبورد جدید)
هزینه نگهداری بالا
مصرف سوخت بالا (مدل پایه)

خودرو های ایرانی شرکت اجاره خودرو طباطبایی بهترین خودرو های است که در رنت ایران طرفدار بسیاری دارد؛ اجاره ۲۰۶ و اجاره پرشیا یکی از محبوبترین خودرو های اجاره ایی در ایران می باشد. 

مشاهده عکسهای خودروهای فوق: 

 

        اجاره ماشین در ایران       

اجاره ماشین پژو ۲۰۶ روزانه ۱۵۰ هزارتوامن  ماهانه ۳میلیون تومان   
اجاره خودرو پژو پارس روزانه ۱۵۰ هزارتوامن  ماهانه ۳میلیون تومان   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *