احتمال معرفی ب‌ام‌و i8 رودستر در لس‌آنجلس - اجاره خودرو

احتمال معرفی ب‌ام‌و i8 رودستر در لس‌آنجلس

احتمال معرفی ب‌ام‌و i8 رودستر

ب‌ام‌و همواره از زمانی که کانسپت i8 اسپایدر را در سال ۲۰۱۲ رونمایی کرده احتمال ارائه نسخه تولیدی آن را رد نکرده است و این شک و تردیدها به پایان خود رسیده زیرا این خودرو عرضه خواهد شد.

احتمال معرفی ب‌ام‌و i8 رودستر در لس‌آنجلس - اجاره خودرو - 0
احتمال معرفی ب‌ام‌و i8 رودستر در لس‌آنجلس – اجاره خودرو

این انتظار به زودی به پایان خط می‌رسد زیرا اتوموتیونیوز گزارش داده که نسخه تولیدی رودستر i8 احتمالاً در ماه نوامبر و در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس رونمایی خواهد شد.

احتمال معرفی ب‌ام‌و i8 رودستر در لس‌آنجلس - اجاره خودرو - 1
احتمال معرفی ب‌ام‌و i8 رودستر در لس‌آنجلس – اجاره خودرو

BMW i8 concept spyder
ب‌ام‌و جزئیات زیادی را از این خودرو منتشر نکرده اما برنامه‌های خود برای i8 رودستر را به‌صورت رسمی در سال ۲۰۱۶ اعلام کرده است. این خودروساز از آن زمان تاکنون نسبتاً مرموز عمل کرده اما تیزری ویدئویی در ماه پیش منتشر شد و مدیرعامل شرکت اخیراً تأیید کرد بسیاری از مصرف‌کنندگان نسخه‌ای از این خودرو را رزرو کرده‌اند.

سقف این خودرو می‌تواند تا حداکثر سرعت ۴۹ کیلومتر بر ساعت در مدت زمان ۱۶ ثانیه باز یا بسته شود. این سقف با روش الکترونیکی کنترل می‌شود و می‌توان گفت که یکی از پیچیده‌ترین‌ها در نوع خود است. اتصال دهنده آلومینیومی سقف، تماما با پرینترهای ۳ بعدی ساخته شده تا دقت ساخت به بالاترین میزان خود برسد. برای کاهش دادن صدا، عایق‌هایی در نظر گرفته شده تا راحتی بیشتری فراهم شود. همچنین ب ام و تصمیم به حذف صندلی‌های عقب گرفته و فضای بار را به بالاترین حد ممکن رسانده است.

اجاره بی ام و i8

احتمال معرفی ب‌ام‌و i8 رودستر در لس‌آنجلس - اجاره خودرو - 2
احتمال معرفی ب‌ام‌و i8 رودستر در لس‌آنجلس – اجاره خودرو

علیرغم این مرموز بودن ما قبلاً می‌دانستیم که i8 رودستر از سپرهای اصلاح شده، چراغ‌های جلوی بازطراحی شده و سیستم اطلاعات سرگرمی ارتقا یافته بهره خواهد بود.

احتمال معرفی ب‌ام‌و i8 رودستر در لس‌آنجلس - اجاره خودرو - 3
احتمال معرفی ب‌ام‌و i8 رودستر در لس‌آنجلس – اجاره خودرو

هنوز جزئیات فنی خودرو تأیید نشده‌اند اما اخبار پیشین نشان می‌دهند مدل‌های کوپه و رودستر به قوای محرکه‌ی ارتقا یافته‌ای مجهز خواهند بود که شامل یک پیشرانه ۳ سیلندر ۱٫۵ لیتری توربو، یک پیشرانه الکتریکی قوی‌تر و باتری بهبود یافته می‌باشد. این سیستم در حال حاضر خروجی ۳۵۷ اسبی دارد اما مدل جدید قدرتی در حد ۴۲۰ اسب بخار خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *