بام تهران - اجاره خودرو - اجاره ماشین
بام تهران - اجاره خودرو - اجاره ماشین

بررسی کامل بام تهران

بام تهران

اجاره خودرو برای بام تهران

بام تهران به بخش بالایی ولنجک و قسمت ابتدای تله کابین توچال گفته می‌شود. مجموعه‌ بام تهران در بالاترین نقطه خیابان ولنجک در ارتفاع ۱۸۳۰ متری در انتهای خیابان ولنجک تهران آغاز و در ارتفاع ۱۹۱۰ متری از سطح دریا در ایستگاه ۱ تله کابین توچال به پایان می رسد.
جاده ای که از پارکینگ تا ایستگاه اول به صورت آسفالت ساخته شده است  به علت وجود مناظر زیبای کوهستانی و نیز دید زیبا از بالایی‌ترین نقطه شهر تهران  به‌عنوان مسیری تفریحی و محلی برای پیاده‌ روی استفاده می شود. این مسیر پیاده روی به طول ۲ کیلومتر است، مسیر کوهپیمایی نیز از ایستگاه اول شروع و تا قله توچال ادامه می یابد.

بام تهران - اجاره خودرو - اجاره ماشین
بام تهران – اجاره خودرو – اجاره ماشین

در طول مسیر پیاده روی مجموعه بام تهران، علاوه بر رستوران هایی جهت عرضه غذاهای ایرانی و خارجی و مراکز عرضه فست فود و کافی شاپ و نیز غرفه های تجهیزات و البسه ورزشی و عرضه گل و گیاه ، امکانات تفریحی و گردشگری دیگری فراهم است.

اجاره ماشین

باشگاه بانجی جامپینگ ولنجک اولین باشگاه جامپینگ در ایران بوده که شامل سکوی ۴۰ متری پرش و همچنین پیست اسکیت است. در هردو بخش توسط مربیان متخصص و حرفه ای، آموزش های ابتدایی و حرفه ای به کلیه رده های سنی ارائه می شود.
باشگاه تنیس این منطقه ۶ زمین استاندارد دارد که در سال ۸۱ تاسیس شده است. یکی از ویژگی های این باشگاه چشم انداز عالی آن به شهر تهران از ایستگاه اول توچال می باشد. این باشگاه برای رده های سنی مختلف ، برای ورزشکاران مبتدی و حرفه ای، قابل استفاده است.

بام تهران - اجاره خودرو - اجاره ماشین
بام تهران – اجاره خودرو – اجاره ماشین

اجاره خودرو در تهران

باشگاه تیراندازی با کمان با مساحت ۱۵۰۰ متر مربع، در مسیر جاده سلامتی و مقابل بوستان سلامتی ۱ واقع شده است که با تمامی تجهیزات مورد نیاز تیراندازی با کمان و دارت  پذیرای مراجعین می باشد. امکانات تیراندازی با کمان و دارت به صورت تفریحی برای آقایان و بانوان در هر رده سنی در این مجموعه فراهم شده است و نیز این باشگاه برای علاقه مندان به فعالیت در این رشته ها به صورت حرفه ای زیر نظر مربیان با تجربه کلاس های آموزشی برگزار می کند. این باشگاه همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ شب فعال می باشد و همچنین علاقه مندان می توانند در مسابقات دوره ای که در این باشگاه به صورت تفریحی و حرفه ای برگزار می شود شرکت نمایند.

بام تهران - اجاره خودرو - اجاره ماشین
بام تهران – اجاره خودرو – اجاره ماشین

اجاره ماشین در تهران

آدرس: تهران، میدان ولنجک، انتهای خیابان ولنجک

زمان: زمان های معمول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *