بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه در مقابل کیا استینگر - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه در مقابل کیا استینگر - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

بررسی بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه در مقابل کیا استینگر

بررسی بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه در مقابل کیا استینگر

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی ما تنها کسانی نیستیم که با کیا استینگر از خودرویی که در نمایشگاه دیترویت در سال گذشته ساخته شده است، بسیار مؤثر بوده است. به عنوان علاقه مندان، هر زمانی که یک خودروساز جدید به یک پا در آب های سدان ورزشی می اندازد، می خواهیم بدانیم که چگونه آن را در برابر محصول فعلی اتومبیل های معیار قرار می دهیم.

برای کیا جدید، رقبا در واقع در همه جا باشد. اما وقتی که یکی از خودروهای خوب با سدان لوکس روبرو می شود، BMW همچنان به ذهن متبادر می شود. بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه با شکل شیک، یک راننده-اول و قیمت گذاری در محدوده ۴۰ هزار دلاری، همچنین با ماشین آزمون GTG Stinger GT1 خیلی خوب عمل می کند. مطمئنا، Kia کمی بزرگتر و قدرتمندتر است، اما مقایسه کره به چیزی که Ultimate برای رسیدن به جالب روز رانندگی، درست است؟

بررسی بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه در مقابل کیا استینگر

 

بررسی بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه در مقابل کیا استینگر - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بررسی بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه در مقابل کیا استینگر – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

قدرت 
BMW: مقایسه G4 430i با Stinger GT1 کار می کند زیرا قیمت گذاری و جهت گیری بازار در نقطه، اما نه به عنوان یک مسابقه ترانسفورماتور. BMW در دو حالت ۲۴۸ اسب بخار و ۲۵۸ پوند گشتاور از موتور ۲٫۰ لیتری توربو شارژ شده چهار یا بیشتر از ۱۰۰ اسنپ دراورد. (شما می توانید یک استینگر با ۲٫۰ لیتری توربو چهار را با قیمت پایین تر خریداری کنید، اما نمونه ای برای آزمایش هنوز در دسترس نیست.)

در حالت عادی به رانندگی ورزشی (نه در مسیر یا نوار کشیدن)، ۴۳۰i هنوز خیلی سریع احساس می کند. BMW محافظه کارانه زمان ۰-۶۰ را به عنوان ۵٫۶ ثانیه، و ۴ سری از نظر پاسخ و صافی از انتقال اتوماتیک هشت سرعت خود را می برد.

هیچ چیز کوچکتر BMW چهار بسیار کارآمد تر از Kia V6، پیچاندن ۲۳ مایل در هر گالن در شهرستان، و ۳۳ در بزرگراه، در مقایسه با ۱۹ و ۲۵ به ترتیب، برای استینگر.

کیا: اگر شما در مورد Stinger در حال حاضر هیجان زده شده اید، شانس خوب این ۳۶۵ اسب بخار، ۳۷۶-lb-ft twin-turbo V6 دلیل بزرگی است. موتور قدرتمند توربو را به تمام چهار چرخ در ماشین آزمایشی خود تحویل می دهد، هنگامی که شما در حال حرکت در دریچه گاز هستید، Stinger احساس جدی می کند. شصت مایل در ساعت در حدود چهار و نیم ثانیه در اینجا می آید، و یک یادداشت خروجی مردانه، احساس آرامش را با موسیقی متن زیبا و با صدای بلند می کند.

مطمئنا، تغییر اتوماتیک، کمی مایع است که می تواند با آلمان داشته باشد، اما آیا شما واقعا اهمیت می دهید؟ با شدت بهم زدن گاز، گوش دادن به حلقه بالا سخت تن به تن در حال چرخش توربو.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

بی ام و 430i گرن کوپه در مقابل کیا استینگر - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بررسی بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه در مقابل کیا استینگر – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

رانندگی
بی ام و: بسیار متشکل از این است که BMW های مدرن نه موجوداتی شبیه به ما در ۱۹۸۰s – بازی عادلانه نیستند. اما این شرکت هنوز هم می داند که چگونه می تواند یک تعادل نزدیک به کامل از کیفیت سواری پیچیده با دست زدن به سریع ضعف ارائه. این قطعا مربوط به این گران کوپه است، که تعلیق آن قادر به خنثی کردن بدترین ضربه ها در هنگام رانندگی در خیابان های ضرب و شتم در نزدیکی دفتر ما بود. این روزها، چرخ های ۱۸ اینچی نسبتا بی معنی هستند، اما سهام کوچکتر با استفاده از تایر های بالایی که در کنار آن قرار گرفته اند، بدون شک در اینجا نیز کمک می کنند.

GC 430i هنگامی که از جهت تغییر جهت خواسته می شود، پاسخ سریعی را ارائه می دهد، فقط یک رول کمی، اما درام بسیار نازک نیست. فرمان متوسط، دقیق، و نه مرده در مرکز است. اما در نهایت یک احساس می کند این سدان تا سرعت بیشتری برای وظایف رانندگی تهاجمی است.

مطالب مورد نظر : اجاره بی ام و  – اجاره بی ام و s500 – اجاره بی ام و  ۴۲۸ – اجاره بی ام و z4 – اجاره بی ام و ۵۲۸ – اجاره بی ام و ۲۲۰

 

کیا: در اولین گوشه سخت شما می توانید بزرگترین اشتباه، “منطقه رشد” در این بازی پویا استینگر جدید پیدا کنید. فرمان لاستیک و عجیب و غریب، متناوب بین مصنوعی سنگین در حالت ورزشی، و نور انگشت در راحتی. در نهایت خودروی شما یک گوشه درست می کند، اما شما باید یاد بگیرید نگاهی به گذشته از نیروی الکتریکی قدرتمند Uncouth کمک کنید تا به آنجا برسید.

با توجه به کیفیت سواری، استینگر مناسب است، اما نه به سطح BMW. چرخ های استاندارد ۱۹ اینچ وضوح جاده ها را از طریق راننده به مراتب روشن تر می کنند، حتی پوشیدن لاستیک های تمام فصل. شاید بدتر از آن است که صدای تند و تیز است و شما می شنوید چون تعلیق جاذبه را تحریک می کند.

مطالب مورد نظر : اجاره کیااجاره اسپورتیج – اجاره اپتیمااجاره اپتیما jf

بررسی بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه در مقابل کیا استینگر

بی ام و 430i گرن کوپه - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بررسی بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
کیا استینگر - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا استینگر – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

ظاهر طراحی شده
بی ام و: ظاهر بیرونی ممکن است جایی باشد که شخصیت این اتومبیل ها بهتر شود. ۴۳۰i براق است، با این لبه سایز کوچک، که می گوید: “من ۳ سری نیستم”. اما این هنوز یک طراحی متعارف و محافظه کارانه است که احتمالا جذاب تر از یک گروه گسترده تر از خریداران است. این بسیار زیبا است، اما این یک نوع خسته کننده است.

کیا: در مورد دور از “خسته کننده” به عنوان یک ماشین چهار درب می توانید دریافت کنید، استینگر همه درام بزرگ با چهره به جلو، با نسبت های ورزشی ساخته شده کمی گول زدن توسط scoops و دریچه های مختلف کیا است. در یک نقطه من تعجب می کنم که آیا استینگر می تواند گرافیک مرغ جیغ را بر روی کاپوت طولانی خود بکشد … که احتمالا در مورد بلوغ این زبان طراحی می گوید.

داخلی و عملی
BMW: ماشین آزمون ما نمیتواند در طرح رنگی معمولی BMW آمده باشد: تصویر ذهنی پیش فرض من برای یک کابین Bimmer، این چرت و کت و شلوار سیاه است. صندلی های فوق العاده هستند قابل تنظیم به تعداد زیادی از اندازه و شکل بدن و حمایتی بدون احساس بیش از تقویت شده است. فرمان صندوق کمی نازک است (ما بسیار مورد استفاده قرار می گیرد به اتومبیل های انتخاب شده با M Sport همه چیز) اما با این حال خوب به استفاده از.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

بررسی بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
کیا استینگر - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا استینگر – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

در بخش اطلاعات سرگرمی، هیچ سؤال دیگری وجود ندارد که iDrive 6 بهتر از نرم افزار Kia است. اما سری ۴ برای داشتن یک صفحه نمایش بزرگتر و کوچکتر، هزینه ۳۰۰ دلار برای سازگاری Apple CarPlay را از دست می دهد و کاربران آندروید را در سرما قرار می دهد.

سرانجام، باید بگویم که من در مورد چگونگی نزدیک شدن BMW نسبت به طول عمر (حدود هشت اینچ) Stinger از نظر اتاق صندلی عقب و فضای در تنه شگفت زده شدم. فضای کیا در پشت بزرگتر است.

کیا: با توجه به ظرافت در خارج، این استینگر در چرم قرمز با لهجه های سیاه و سفید نقاشی شده بود، که عملا کمی خشن تر از آنچه شما انتظار داشتید بود فقط خواندن آن بود. اتاق کتانی بسیار بیشتری در مقابل کیا وجود دارد تا رقیب آلمانی اش، هرچند سر و ساحل در اطراف وجود دارد. صندلی خلبان استینگر نیز راحت و حمایتی است، هر چند کمی کمتر از ۴ سری تنظیم می شود.

این فقط طراحی تازه تر و مدرن تر از صندلی راننده است. جرثقیل های فرعی به دلخواه جالب توجهی اضافه می کنند و صفحه نمایش لمسی بزرگ و روشن به راحتی می توان از آن استفاده کرد، به خصوص با رابط کاربری گوشی هوشمند خود. بعضی از افراد ممکن است بگویند پلاستیک سیاه و سفید بیش از حد وجود دارد، اما به طور کلی نگاه و احساس تقسیم ۶۰/۴۰ ورزشی / لوکس است. اکثر آمریکایی ها باید انتظارات خود را از نام تجاری KIA در درب بررسی کنند.

قیمت
BMW: مدل xDrive 430i GC درست حدود ۴۵،۰۰۰ دلار شروع می شود و از آنجا به سرعت حرکت می کند. تستر ما در حقیقت نوعی کمیاب است تا آنجا که وسایل نقلیه رسانه ای به آن می رسد، اما هنوز هم مدیریت نزدیک به ۵۴۰۰۰ دلار را لمس می کند. بسته لوکس، بسته حق بیمه و بسته اجرایی به طور کامل به مبلغ ۶،۲۵۰ دلار اضافه می شود. با انتخاب گزینه هایی مانند شارژ بی سیم، صندلی های عقب گرم و یا بسته M Sport، می توانید به سرعت از شمال شصت و هفتاد و نه حتی تا ۴۴۰i حرکت کنید.

Kia: خواننده مزیت قیمت پخته شده را در مقایسه با قیمت پایه درایو تمام چرخ و تمام اسب بخار دارد. در Stinger Speak “GT1” برابر با دو توربو V6 و AWD است و از ۴۵،۴۵۰ دلار شروع می شود. تفاوت بعد از قیمت پایه می آید؛ ماشین ما ۲۰۰۰ دلار پیشرفته راهنما کمک درایور با اقلام مانند کروز هوشمند، هشدار برخورد با جلو و ترمز خودکار، خط نگه داشتن کمک، و بیشتر. اما همه چیز دیگر – ناوبری، صفحه نمایش لمسی هشت اینچی، صوتی Harman Kardon، فای ماشین، شارژ بی سیم، صندلی های جلو و فرمان گرم، و غیره – به عنوان استاندارد در تر و تمیز GT1 آمد. مجموع تلفات ۴۸،۳۵۰ دلار برای خودرویی است که به طور کامل از BMW ساخته شده است.

بررسی بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه در مقابل کیا استینگر

نتیجه آخر
بسیاری از تصمیم گیری برنده یک آزمون مانند این است که به اولویت های شخصی است. Kia Stinger به وضوح ماشین هیجان انگیز تر است، با این موتور هالک، پانک راک به نظر می رسد، و حضور بزرگی در خیابان. BMW 430i GC در عین حال می تواند متفاوت با پالایش، محدودیت، و دسترسی به نسخه بسیار بیشتر از بزرگسالان رانندگی سرگرم کننده است.

با این حال، ظرافت خوبی از پیشنهاد BMW امیدوار کننده تر خواهد بود. و برای اکثر خریداران به دنبال حق بیمه، سدان های شیک در این قیمت قیمت، شانس خوب Bimmer شرط امن تر وجود دارد. با این گفتن، در بازی Kia شرم آور نیست؛ برای استینگر این که نزدیک به سمت راست جعبه باشد، آن را برنده می کند.

 

مشخصات فنی  بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه کیا استینگر
ENGINE Turbocharged 2.0-Liter I4 Biturbocharged 3.3-Liter V6
OUTPUT ۲۴۸ Horsepower / 258 Pound-Feet ۳۶۵ Horsepower / 376 Pound-Feet
TRANSMISSION ۸-Speed Automatic ۸-Speed Automatic
TOP SPEED ۵٫۶ Seconds ۴٫۶ Seconds (est.)
FUEL ECONOMY ۲۳ City / 33 Highway / 27 Combined ۱۹ City / 25 Highway / 21 Combined
DRIVE TYPE All-Wheel Drive All-Wheel Drive
WEIGHT ۳,۸۱۴ Pounds ۴,۰۲۳ Pounds (est.)
SEATING ۵ ۵
BASE PRICE $۴۵,۱۰۰ $۴۵,۴۵۰
AS-TESTED PRICE $۵۳,۸۸۵ $۴۸,۳۵۰

 

پایان مقاله / بررسی بی ام و ۴۳۰i گرن کوپه در مقابل کیا استینگر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *