بهترین پژو برای اجاره خودرو - اجاره پژو ۲۰۷
بهترین پژو برای اجاره خودرو - اجاره پژو ۲۰۷

بهترین پژو برای اجاره خودرو

بهترین پژو برای اجاره خودرو

اجاره ماشین طباطبایی با بیش از ۸۰ دستگاه خودرو یکی از بزرگترین رنت کاران تهران و کرج است اجاره خودرو طباطبایی با کادری مجرب و قوی و هم چنین مشاوران و سایت اجاره خودرو و اپلیکیشنرزرو آنلاین کرایه ماشین دست رسی زیادی را برای اجاره گیرنده های ایجاد کرده که به آسانی خودرو مورد نظرشان را اجاره کنند.

اجاره خودرو طباطبایی یکی از رنتکارهای تهران میباشد که از برند های اجاره مازراتی ، اجاره پورشه ، اجاره مرسدس بنز ، اجاره بی ام دبلیو ، اجاره تویوتا ، اجاره کیا ، اجاره هیوندای ، اجاره پژو می باشد که همه خودرو ها مدل ۲۰۱۴ به بالا هستن . قیمت های خودرو ها برای رضایت مشتریان عزیز به قیمت نرمال گذاشته شده است که اجاره گیرنده ها به راحتی خودرو مورد نیازشان را رنت کنند.

بهترین پژو برای اجاره خودرو
بهترین پژو برای اجاره خودرو

بهترین پژو برای اجاره خودرو

دل های زیادی در برند پژو است که شما میتوانید از آنها استفاده کنید ولی دو مدل از برند اجاره مازراتی محبوبیت زیادی را دارد . اجاره پژو ۲۰۷ ، اجاره پژو پارس ، اجاره پژو ۲۰۶ که محبوبیت بیشتری در رنت خودرو را دارا می باشند.

اجاره پژو ۲۰۷

۲۰۷ جدید شامل تغییرات ظاهری از جمله چراغ های جدید جلو و عقب، آیینه و رینگ های جدید شده است. همچنین مانیتور لمسی، غربیلک فرمان جدید با دکمه های کنترل سیستم صوتی و کروز کنترل، دی لایت، دوربین و سنسور عقب از جمله امکانات اضافه شده به ۲۰۷ جدید هستند. علیرغم آنکه گزارش های مشتریان حاکی از ایراد و خرابی های عجیب برقی و فنی پژو ۲۰۷ هستند، اما ۲۰۷، به خصوص در تیپ اتوماتیک، به فروش خوبی دست یافته است.

بهترین پژو برای اجاره خودرو - اجاره پژو 207
بهترین پژو برای اجاره خودرو – اجاره پژو ۲۰۷

اجاره پژو پارس

پژو پارس ( پژو پرشیا ) ( سال ) – Peugeot Pars ( Peugeot Persia ) فیس لیفتی از پژو ۴۰۵ محسوب می شود که در سال ۱۳۷۹ توسط ایران خودرو طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است. این خودرو ابتدا با نام ” سفیر “، سپس با نام ” پرشیا ” و در آخر با نام ” پارس ” در سبد محصولات ایران خودرو قرار گرفت. پژو پارس در تیپ های مختلف ” ال ایکس “، ” ای ال ایکس ” و ” سال ” تولید می شود و از محصولات پر فروش ایران خودرو به شمار می آید.

بهترین پژو برای اجاره خودرو - اجاره پژو پارس
بهترین پژو برای اجاره خودرو – اجاره پژو پارس
اجاره پژو ۲۰۶

پژو ۲۰۶ – Peugeot 206 ( تیپ ۵ ) را شاید بتوان جوان پسندانه ترین خودروی اقتصادی کشور دانست. ۲۰۶ از سال ۱۳۸۰ توسط ایرانخودرو – در ۶ تیپ – عرضه شده است. با اینکه بیش از ۲ دهه از طراحی و تولید این خودرو در بازار های جهانی می گذرد، ۲۰۶ هنوز هم خودروی زیباییست و طراحی آن کهنه نشده است. این خودرو با ۲ پیشرانه ۱٫۴ و ۱٫۶ لیتری عرضه می شود که هم اکنون تیپ ۵ آن با موتور ۱٫۶ لیتری پرفروش ترین تیپ ۲۰۶ به شمار می آید. پژو ۲۰۶ به لطف طراحی جوانپسندانه، قوای فنی خوب، امکانات کافی و ایمنی قابل قبول سومین خودرو در لیست پر تیراژ ترین خودرو های تولید داخل است.

بهترین پژو برای اجاره خودرو - اجاره پژو 206
بهترین پژو برای اجاره خودرو – اجاره پژو ۲۰۶

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع ایرانی

 1. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
 2. کارت شناسایی معتبر
 3. گواهینامه
 4. “فقط و فقط” یکی از موارد ذیل:
  1. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
  2. سند ملکی به نام متقاضی
  3. توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع خارجی

 1. کارت شناسایی معتبر
 2. ویزا و پاسپورت متقاضی
 3. تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی
 4. گواهینامه
 5. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

نکته مهم: در صورتی که نیاز به خودروی با راننده داشته باشید و قصد اجاره ماشین با راننده (اعم از ماشین عروس یا تشریفات و ترانسفر فرودگاهی) را داشته باشید به هیچ یک از مدارک قوق نیازی نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *