بی ام و M5 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
بی ام و M5 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین

بی ام و M5 مدل ۲۰۱۸ : سریع و سرگرم کننده

بی ام و M5

به گزارش اجاره ماشین فکر می کنم، با یک موتور V8 600 اسب بخار قدرت در زیر هود، که جنبه جالب ترین M5 مگا جدید BMW خواهد بود آخرین سیستم XDRIVE (با ترفند دیفرانسیل فعال است.)، اما این یک واقعیت است.

با فعال شدن تنظیمات ۴WD Sport از حالت دینامیک M، من تمام دو گوشه را گرفتم که همانطور که اعلام شد، M5 با راننده تمام چرخ ها می تواند درست مثل یک ماشین عقب خودرو با یک حرکت کمی عمل کند. و با این حال، برای رسیدن به خط مستقیم، هنوز دست و پاگیر بود. وقتی متوجه شدم که چقدر عقب مانده از ماشین، با خط مسابقه ای پاکیزه، متوجه شدم.

نه تنها این دستورالعمل درخشان برای ساختن یک سدان بزرگ در اطراف یک مسابقه ای است، در ذهن من برای حفاظت این M5 جدید ضروری است. این بدان معناست که ایجاد یک ماشین که فقط با رانندگی لذت بخش است.

بی ام و M5 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
بی ام و M5 – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

باید ۴WD Sport ثابت کند که هنوز هم بسیار محدود است (هرگز مورد برای من، در جاده ها و مسیر نیست)، BMW نیز حالت ۲WD را ارائه می دهد. علاوه بر یک حالت درایو به چه چیزی، اجازه دهید به حقیقت بگوئیم، یک ماشین بسیار پیچیده است، ممکن است خالی از خجالت نباشد، من به شما کمک می کنم. اما این واقعا نمایه عملیاتی خودرو را تا حد زیادی باز می کند.

مطمئنا M5 برای نسلش درست نیست (یا نیمی به عنوان آشوب). ۴٫۴ لیتری V8 بیت توربوشارژ از ۶۰۰ اسب بخار قبلی که ۵۵۳ پوند گشتاور دارد را می کشد و به ۶۲ مایل در ساعت تقلیل می یابد و به همین ترتیب McLaren می تواند پرش را انجام دهد: ۳٫۴ ثانیه. من تمایل دارم از بیش از حد ۰ تا ۶۰ بار جلوگیری کنم، اما منصفانه است که سیستم xDrive برای این نوع شتاب بدون نیاز به زمان واکنش پیش از ظهور و یا جعبه شروع چسبنده در نوار کشیدن اجازه می دهد.

و این، به نوبه خود، این را یک ماشین سریع می سازد که واقعا می توانید کار کنید. این پاسخ توسط گیربکس اتوماتیک سرعت مشاهده M Steptronic کمک می کند، که در هر حالت درایو، زمانی که من برای سرعت بیشتر خواستم، فورا مایل به چرخیدن چرخ دنده ها بودم. در حالت تغییر دستی، تغییرات نسبت به صاف و بسیار سریع نیز یافت شد؛ یک کرونومتر فوقالعاده دقیق ممکن است نسبت به بهترین سیستمهای کلاچ دوگانه نسبت به سیستمهای دوگانه داشته باشد اما مغز انسان من واقعا نمیتواند.

اجاره خودرو

بی ام و M5 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
بی ام و M5 – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

بی ام و M5

با قابلیت F90 5 سری فوق العاده قابل حمل، این M5 به طور عینی در هر دو نوع رانندگی بهتر از هر وسیله نقلیه برای پوشیدن نشان است. شخصیت تقسیم بندی به خوبی از نظر سونیک نشان داده شد: در سرعت بزرگراه، اما در زیر بارهای کوچک دریچه، خودرو واقعا آرام است، با هر دو سر و صدای باد و رطوبت تایر در چک نگهداری می شود. اما زمانی که تصمیم گرفتم خودرو را به طور کامل بچرخانم، اگزوز یک ترفند (اگر هنوز کاملا غیرقابل کنترل است) آهنگ V8 را برای هر گوشه محوری قرار داده است.

کیفیت سواری نیز بسیار شیک است. خارج از جاده های کشور آن را سخت به من برای پیدا کردن یک سطح است که ممکن است سدان بزرگ را تکان دادن، و حتی در حالت های ورزشی، سوار M5 هرگز احساس ناراحتی، شکننده و یا بیش از حد سفت. در عین حال، در نسخه من از گوشه های سرعت مسیر، BMW به شدت با ثبات و قوی در برخورد با نیروهای بالا G بود. مطمئنا، کسی فراموش نخواهد کرد این یک ماشین است که بیش از ۴۲۰۰ پوند را در هنگام پرتاب آن به یک جارو برقی می پوشاند – بدن کمی حرکت می کند. اما این واقعیت باقی می ماند که این یک ماشین چشمگیر و پر جنب و جوش با توجه به مقادیر سخاوتمندانه آن است.

واقعا تنها جایی بود که احساس می کردم از لحاظ رانندگی تهاجمی از بین رفته بود، با احساس از فرمان قدرت الکتریکی احساس می شد. تنظیم خاص M برای افزودن تلاش (وزنی) به چرخ، از لحاظ رفتار مداوم در مرکز و تبدیل به طور قابل ملاحظه ای سریع است. اما همه اینها بدون اطلاع رسانی به من در سرعت های واقعی در جهان است. بله، در Estoril من می توانستم احساس تنهایی را بشنوم چون تایرهای من شروع به عقب نشینی کردند، اما حتی در جاده های عمومی رانندگی شد، احساس کاملا بی حس بود.

کرایه ماشین

بی ام و M5 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
بی ام و M5 – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

برای بقیه، M5 چیزی جز اضافه کردن به تجربه در حال حاضر لذت بخش از داشتن و رانندگی ۵ سری را ندارد. من در بر داشت که داخلی به راحتی باور نکردنی، با صندلی های ورزشی گرا ارائه طیف وسیعی از تنظیم برای بدن من شش پا، پنج اینچ، و هنوز هم تقویت موثر برای رانندگی با عملکرد بالا. دید به جلو و دو طرف عالی بود و تمام خطوط دید با استفاده از یک مجموعه ای از دوربین ها و سنسورها برای نگهداری ایمن در خط خود و یا کمک به شما به عنوان مثال به نقطه پارکینگ کمک کرد.

تمرکز دقیق BMW در رانندگی لذت با مخلوط با توانایی واضح است سود سهام بزرگ در این M5 چشمگیر را پرداخت. کمترین چیزی که لبخند بزرگی است – به یاد آوردن گوشه های سریع و چند اسلاید احمقانه – که من را از چهره من ترک نکرد، حتی وقتی که من از رانندگی ماشین نقل مکان کردم، به نوشتن درباره آن. حتی زمانی که با ترکیبی پیچیده از سخت افزار و نرم افزار تحویل داده می شود، M-ness از این M5 دیگر شک ندارد.

اجاره خودرو تهران

بی ام و M5 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
بی ام و M5 – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

موتور : توربوشارژ ۴٫۴ لیتری V8

قدرت : ۶۰۰ نیروی / ۵۵۳ پوند 

انتقال قدرت : ۸-سرعت DCT

حجم حمل و نقل : ۱۸٫۷ فوت مکعب

قیمت پایه : ۱۰۳،۵۹۵ دلار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *