جدیدترین تسلا چالنجر - اجاره خودرو - اجاره ماشین
جدیدترین تسلا چالنجر - اجاره خودرو - اجاره ماشین

جدیدترین تسلا چالنجر در صنعت خودرو با یک Sentan الکتریکی خیره کننده

جدیدترین تسلا چالنجر

به گزارش اجاره خودرو در حالی که معروف ترین خودروسازان جهان با کشیدن پوشش های جدیدترین و درخشان ترین نمایشگاه های خود در نمایشگاه خودروی لس آنجلس، یک سدان خاکستری تیره، تقریبا بی سر و صدا، مرکز کنفرانس را به نمایش گذاشتند. سوار بر چرخ های ۲۱ اینچی، هواپیما Lucid Air یک موقعیت عضلانی را کاهش می دهد، دسته های درب آن را با بدن خودرو، یک نوار نازک از میله های نور کشش در سراسر جلوی آن، و دیگری در پشت عقب کمی جعبه. به طور کامل برق، چشم انداز وسوسه انگیز آینده را ارائه می دهد.

“پیتر روولینسون، مدیر کل فناوری Lucid، می گوید:” این نمونه اولیه چند میلیون دلاری ما است – ما با این دستگاه فوق العاده دقیق هستیم. ” اما یک نمونه اولیه، مهم نیست که چهقدر دوست داشتنی، سازنده خودرو نیست. هوا اولین وسیله نقلیه از Lucid است، یک لباس Silicon Valley که خود را به عنوان تسلا جدید معرفی می کند. از آنجا که، همانطور که الون ماسک به شما می گوید، بین طراحی یک ماشین بزرگ و تولید و فروش این ماشین، فاصله زیادی وجود دارد. تسلا ممکن است صدها هزار پیشوند را رزرو کند، اما برای پاسخگویی به تقاضا تلاش می کند، و در عین حال سود آن را نیز تامین می کند.

به همین دلیل است که شما احتمالا دیگر از راه اندازی ماشین های الکتریکی شنیده اید که تصور می کردند که می توانند موفقیت تسلا را تکرار کنند، مانند فارادای آینده، فیشر، آپترا و کدا، هر کدام در معرض فشارهای شدید مالی قرار می گیرد و یا از بین می رود.

لوسیید، که اکنون مجموعا پنج اتومبیل را ساخته است معتقد است که این خودرو نه تنها می تواند بهتر از سایر شرکت های خودروساز باشد، بلکه رقابتی علیه خودروسازان عمده نیز دارد.

جدیدترین تسلا چالنجر - اجاره خودرو - اجاره ماشین
جدیدترین تسلا چالنجر – اجاره خودرو – اجاره ماشین

اجاره ماشین

معمولا زمانی که من یک ماشین پیش تولید ماشین مهندسی ارائه می دهم، می خواهم جلو برویم، چون این اتفاق می افتد. اما هوا، با وجود ادعا شده، گرگ القاء، ۰ تا ۶۰ مایل در ساعت زمان ۲٫۵ ثانیه، بهترین تجربه از پشت است. بنابراین من به یکی از دو کرسی فرو می ریزم، که تا کنون عقب می افتد، من از روی سقف شیشه ای از خط ساحلی LA تماشا می کنم، احساس می کنم مثل یک فضانورد آپولو که در فضا قرار می گیرد.

ماشین به زیبایی به پایان رسید. چوب، چرم و احساس می کند که پوشش داخلی را به دنبال دارد از امواج سانتا کروز کالیفرنیا سقوط بیش از سنگ. در حال حاضر انتظار میرود که به عنوان لوکس، خریداران با تکنولوژی شاد، همه جا لمسی وجود دارد. سوار کمی شدید بود، چرا که با وجود اتمام این ماشین آزمایشی دستی ساخته شده است، بدون تعلیق به درستی تنظیم شده یا صدای خاموش شدن صدا. Lucid قول داده که طیف وسیعی از ۲۴۰ تا ۴۴۰ مایل را با توجه به بسته بندی باتری شما خریداری کند.

همه چیز خیلی خوب است، اما یک محیط راحت، عملکرد جامد و محدوده قابل توجهی به عنوان جدول در اینجا قرار دارد. Lucid بر روی CTO خود، پیتر راولینسون، مردی که قبلا این کار را انجام داده، شمارش می کند. بریت مهندس ارشد برای مدل تسلا است، که سدان آن را تقبل کرد و تسلا را یک سازنده واقعی ساخت. و او استعدادهای برتر را برای سوار شدن جدید به ارمغان آورده است. او می گوید: “من قدرت اصلی مغز را در کنار تیم مدل S با خودم دارم.” “ما می دانیم که چگونه این کار را انجام دهیم، و این تفاوت است.”

در واقع، او به نظر می رسد آرامش در مورد چشم انداز این شرکت، حتی اگر او تصدیق می کند هیچ راه اندازی اخیر خودرو واقعا می تواند به عنوان یک موفقیت طبقه بندی شده است. او می گوید: “اگر شما تسلا را حذف کنید، آخرین راه اندازی واقعا موفقیت آمیز پورشه در دهه ۱۹۵۰ بود.” Lucid، که در حال ساخت یک کارخانه در کاسا گراند، آریزونا است، یک رویکرد آهسته و پایدار در ذهن دارد. این کار با ساخت ۲۰،۰۰۰ ماشین در سال آغاز خواهد شد، که به محاسبه آن ۲۶۰ میلیون دلار سرمایه گذاری نیاز دارد. این کشور قصد دارد درآمد حاصل از آن فروش، به اضافه نیم میلیارد دیگر، برای افزایش تولید به ۵۰،۰۰۰ خودرو در سال باشد. این خودرو در نهایت به سالانه ۱۳۰ هزار خودرو برسد.

جدیدترین تسلا چالنجر

جدیدترین تسلا چالنجر - اجاره خودرو - اجاره ماشین
جدیدترین تسلا چالنجر – اجاره خودرو – اجاره ماشین

کرایه ماشین

راولینسون می گوید: “ما در حال رویکرد بسیار کاربردی و تقریبا فروتنانه به آن هستیم، در مقایسه با نازک و خیره کننده نسبت به جاه طلبی های بزرگ تسلا و زمان بندی های تهاجمی. “ما در حال رفتن به همه سلاح های سقوط است، گفت: ما در حال رفتن به یک میلیارد دلار در یک کارخانه صرف. این جنون است. “

Lucid یکی از مزایای بزرگ تسلا زمانی بود که ده سال پیش آغاز شده بود: اتومبیل های الکتریکی دیگر گوشه ای نادیدنی بازار نیستند. کشورهایی که از هند به آلمان و نروژ اعلام کرده اند قصد دارند گاز و موتورهای دیزلی را در دهه های آینده ممنوع کنند. در چین، بزرگترین بازار خودرو در جهان، تنظیم کننده های دولتی، فروش برق را در مقیاس وسیع قرار می دهند.

راولزنون می گوید: “ما در مورد دو میلیون EVs صحبت می کنیم – نمی دانم کجا آنها را پیدا می کنند.” “من فکر می کنم که ما می توانیم ۱۰۰۰۰۰ واحد در سال از این ماشین را به فروش برسانیم، با ۵۰/۵۰ تقسیم بین چین و سایر نقاط جهان.”

کشور همچنین طعم سدان بزرگ با صندلی عقب مجلل را دارد، اگر شما متعجب شدید که چرا ردیف دوم هوا اتاق بیشتری از صندلی هواپیما کلاس اول ارائه می دهد. به نظر می رسد لوسیید با یک خودروی جذاب و یک تیم با تکنولوژی سنگین با یک سابقه اثبات شده، یک طرح کسب و کار قابل اعتماد داشته باشد. در عرض چند سال، این می تواند به اندازه کافی برای به دست آوردن خودروساز جدید به منظور رزرو در داخل نمایش خودکار، به جای حلقه در اطراف لبه ها.

پایان مقاله /جدیدترین تسلا چالنجر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *