رام ۱۵۰۰ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
رام ۱۵۰۰ - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

رام ۱۵۰۰ مدل ۲۰۱۹ بررسی و نقد

رام ۱۵۰۰

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی مدل رام ۱۵۰۰ ۲۰۱۹ نگاه دقیق تر و مدرن تر به خارج و داخل کابین دارد. اما این گلادیاتور از تغییرات مهم مهم در کامیون وانت جلوگیری می کند. دقیقتر نگاه کنید و کشف کنید که مهندسان تقریبا هر قطعه مکانیکی را اصلاح کرده اند تا یک کامیون سبک تر، قوی تر، ایمن تر و تواناتر را ایجاد کنند.

کابین خلبان ۲۰۱۹ تا ۲۲۵ پوند سبک تر از قبل از لطف به مهندسی دقیق وزن در کامیون است. به عنوان مثال، درب عقب آلومینیومی، ۱۵ پوند را کاهش می دهد. یکی دیگر از ۱۰۰ پوند یا بیشتر به لطف استفاده گسترده تر از فولادهای با استحکام بالا (به همراه چند بیت آلومینیومی) در قاب ساخته شد. این در حال حاضر ۹۸ درصد فولاد با قدرت بالا است. یکی دیگر از ۱۰۰ پوند یا بیشتر از کابین و جعبه آمد. با این حال اکثریت بدنه خودرو هنوز از انواع مختلف فولادی ساخته شده است، نه آلومینیوم. رام فورد سری F را در مسیر جاده آلومینیومی قرار نداده است.

جیم موریسون، مدیر نام تجاری Ram، می گوید: “ما فولاد را ترک کرده ایم که در آن ما نیاز به ارائه دوام بلند مدت داریم که معتقدیم صاحبان آن می خواهند.”

رام ۱۵۰۰

 

رام 1500 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
رام ۱۵۰۰ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

یکی دیگر از مناطق بزرگ بهبودی مربوط به عملکرد آیرودینامیک است، با ضریب کشیدن کامیون ۹ درصد به ۰٫۳۵۷ کاهش می یابد. تسهیل کننده های بزرگ آن عبارتند از کرکره های استاندارد پنجره فعال، طراحی ظریف “Venturi” در عقب سقف کابین، ریل های کنار تخت بیشتر و این واقعیت است که رم ۱۵۰۰ در حدود یک اینچ کمتر از قبل است. کامیون همچنین یک اسپویلر هواپیما قابل ارتقاء الکتریکی دارد که در سرعت های بالای ۳۰-۳۵ مایل در ساعت از سپر جلو جلوگیری می کند تا کشیدن را کاهش دهد. آن را در حدود ۱۵ مایل در ساعت رد می شود و هرگز در زمانی که مورد انتقال در ۴-Low است مستقر می شود؛ اگر اسپویلر چیزی (مثلا در زمین ناهموار) را ضربه بزند، مهندسان می گویند که از طریق یک اتصال کلاچ یک طرفه زنده ماندن. کامیون های با تعلیق هوا همچنین در حدود ۰٫۶ اینچ در سرعت های بزرگراه نیز برای دستیابی به مزایای هوایی بیشتر است.

رام ۱۵۰۰ برای تکمیل وزن کاهش یافته و بهبود هواپیما نیز از نیروهای ترکیبی خفیف استفاده می کند. سیستم V-6 3.6 لیتری و اختیاری در V8 5.7 لیتری، سیستم E-Torque با استفاده از یک ژنراتور شروع کننده ۴۸ ولت با سرعت بالا، برای ارائه شتاب اضافی برای شتاب کم سرعت- شبیه به موتور خفیف سیستم هیبریدی در جیپ Wrangler. یک باتری لیتیوم یون ۰٫۴۳ کیلووات ساعت در دیواره پشتی کابین قرار دارد که توسط هوا کابین خنک می شود.

رام می گوید سیستم در طول شتاب در موتور V6 90 پوند گشتاور اضافی را ارائه می دهد و ۱۳۰ پوند در V8 اضافی است. گفته شده است که سیستم می تواند موتور را در یک سوم از ثانیه دوباره راه اندازی کند (به عنوان مثال پس از یک وضعیت توقف در یک چراغ راهنمایی)، و می تواند کمک های گشتاور را برای خنک کردن موتور غیر فعال کند. در V8، همچنین موتور را قادر می سازد تا حالت غیر فعال کردن سیلندر سوخت خود را با استفاده از تعادل شمارنده در بارگذاری موتور، که در غیر اینصورت V8 را به هشت سیلندر سوق می دهد، استفاده می کند.

موتور V6 برای ۳۰۵ اسب بخار و ۲۶۹ پوند گشتاور (همان مدل خروجی) است، در حالی که V8 دارای ۳۹۵ اسب بخار و ۴۱۰ پوند فوت است. هشت سرعت اتوماتیک تنها انتخاب انتقال است، هر چند که به روز شده است و در حال حاضر تا ۴۰ برنامه تغییر برای بهبود بهره وری. در برخی موارد پس از راه اندازی، ۳٫۰ لیتری EcoDiesel V6 موتور به فهرست اضافه خواهد شد.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

رام 1500 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
رام ۱۵۰۰ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

در ضمن، حالت غیرفعال کردن سیلندر باید در مورد کامیون ۲۰۱۹ کمی کمتر قابل توجه باشد. یک جفت دمنده فعال که بر روی ریل های قاب نصب شده است، ضد فاز را به موتور ارتعاش می دهد تا از هر گونه لرزش که موجب می شود در زمانی که V8 بر روی چهار سیلندر اجرا می شود، دچار تکان شود.

از لحاظ توانایی، حداکثر امتیاز تور دوچرخه Ram 1500 به ۱۲،۷۰۰ پوند افزایش می یابد، در حالیکه بارگیری تا ۲۳۰۰ پوند (از حداکثر ۱۰،۶۲۰ و ۱۸۸۰ به ترتیب قبل است).

سایر تغییرات عمده شاسی عبارتند از سوئیچ هایی از پنج تا شش چرخه طراحی چرخ، که ضرورتا اساسا شامل ترمزهای بزرگتر بود. دیسک های جلو اکنون قطر ۱۴٫۹ اینچ را اندازه می گیرند در حالی که عقب ۱۴٫۸ اینچ هستند و اندازه پد ۱۸ درصد است. موریسون وعده داده است که اجرای ترمز بهترین در کلاس را ارائه می دهد. ترمز پارک الکتریکی در حال حاضر استاندارد است؛ برش کلیه کابل طول دستگاه مکانیکی قدیمی، ۲۰ پوند را ذخیره می کند. در کامیون های عقب چرخ، خطوط مخصوص خنک کننده به دیفرانسیل عقب می روند تا موتور را به زودی خنک کنند، در نتیجه کاهش مقاومت نیتروژن و افزایش بهره وری سوخت را افزایش می دهد.

بسته شدن همه این تجهیزات جدید، نگاه بیرونی تازه ای است که مانع مدرنیته با نشانه های سختی کامپوزیت Ram است. ستاره شناسان توجه خواهند کرد که حتی لوگو و فونت رام تغییر کرده است؛ جو دنر، رئیس طراحی بیرونی Ram Trucks می گوید: لوگوی قبلی، که از سال ۱۹۸۱ با تغییرات خفیف استفاده می کرد، ویژگی “غیرقابل شکست” کامیون های فعلی را نشان نمی دهد. طرح های جدید “بسیار بیشتر بازتاب از جایی که رام در حال رفتن است.”

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

رام 1500 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
رام ۱۵۰۰ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

در جلو، طراحی غرفه روی زمین، از بین رفته است و چراغهای جلو ۱٫۵ اینچ افزایش یافته است. هنوز نشانه های کلاسیک کامیون های رام وجود دارد، مانند نگاه “راننده ی راننده” زیر چراغهای جلو و سقوط قدرت در هود. اما این یک براق تر و باشکوه تر است؛ چراغهای LED باریک حتی در مدل های خاص نیز موجود می باشند.

تعریف موتور، که قبلا در درهای جلو نوشته شده است، به طرف عقب قدرت بر روی کاپوت حرکت می کند و از دید مشخصات نمایش داده می شود: “ما پاراگراف را از درها حرکت دادیم”، جوک دهنر. او همچنین به چروک خط A اشاره می کند که کمک می کند تا bodyside طولانی، درب سوخت فشرده جدید با سوخت غیر قابل حمل و سوئیچ های خنک کننده لمسی (به جای دکمه های کروم غول پیکر) برای مخازن ذخیره سازی RamBox کمک کند – که اتفاقا، سال ۲۰۱۹ بزرگتر خواهد بود.

در اطراف عقب، راهنمایی اگزوز دوگانه ام ام ام از ۴ اینچ تا ۴٫۵ اینچ افزایش یافته است. گام به گام در سمت راننده، برای راحتی بارگذاری، یک گزینه نصب شده توسط فروشنده از طریق فهرست Mopar خواهد بود. بالا ریل تخت در حال حاضر ۱٫۵ اینچ بلندتر از قبل، که کمک می کند تا هر دو عملکرد هوا و بهبود فضای ذخیره سازی. و درب عقب آلومینیومی اکنون خنثی شده است.

Dehner وعده داده است که با ۱۵ طرح چرخ متفاوت، شش سطح ترخیص و ۱۲ رنگ، “ما برای هر کلاس قیمت طعم داریم.” او اشاره می کند که چطور می توان از Rams بسیار محتاطانه نگاه کرد، با چرخش کامل کروم در اطراف روشنایی روز (بسیاری از کامیون های رقیب فقط دارای کروم جزئی هستند) و چرخ ها تا قطر ۲۲ اینچ.

حتی بیشتر در داخل جدید است، با رایان ناگود، طراح داخلی داخلی رام، امیدوار است، “ما تقریبا ۹۹ درصد از داخلی را تغییر داده ایم.” برای شروع، شما می توانید اتاق بیشتری برای مسافر و محموله دریافت کنید. در مدل کابین کابین، درهای یک اینچ طولانیتر از قبل است و ستون C دو اینچ طولانیتر است، یعنی مسافران عقب صندلی نشسته چهار اینچ دورتر میشوند.

مخازن ذخیره سازی زیر صندلی های عقب اکنون به اندازه کافی بزرگ هستند تا بتوانند به چهار سطح پایه (مفید برای پیمانکاران) و یا یک عقب انداز ۴ اینچ (مفید برای هر کسی که به طور منظم دمار از روزگار می گذارد). در مقابل جلو، کنسول مرکز کناری بسیار بزرگتر از قبل است (۳۸ لیتر در برابر ۲۳)، قادر به نگه داشتن یک لپ تاپ ۱۵ اینچ و با کابین های کشویی است که می تواند در سه موقعیت مختلف دوباره مرتب شود. رام ادعا می کند ۱۵۰۰ جدید تقریبا دو برابر فضای ذخیره سازی داخلی رقبای شورلت و فورد آن است.

طراحی کلی همچنان کسب و کار اول است، با اندازه گیری های ساده از جلو فرمان، یک چرخ دنده الکترونیکی توسط زانو راننده، و یک پیک جدید مرکز است که صفحه نمایش اطلاعات سرگرم کننده تا بالا. در سمت راست، پوشه کوچکی است که در بالا از ابتدای پوشه قرار گرفته است، و در عوض به نظر می رسد، جلوی آن را می گیرد. صفحه نمایش لمسی (طرح های ۵، ۸، ۴ و ۱۲ اینچ) توسط کنترل های مختلف فیزیکی با طرح های بزرگ طراحی شده اند که برای استفاده آسان تر در هنگام پوشیدن دستکش ها مورد استفاده قرار می گیرند. رایانه رایانه ای ۷ اینچی در خوشه ساز دارای رنگ و فونت های مختلف برای هر یک از سطوح مختلف تراز ۱۵۰۰ است.

سطوح مختلف تر و تمیز، سطوح بالاتری از لوکس را فراهم می آورند، با ویژگی هایی مانند تزیین چوب خشن و آجدار، قطعات فلزی آنودایز سرد به لمس، یا پوسته های نرم، بسته به نوع پیکربندی. دیگر لمس های پلاستیکی جدید شامل صندلی های عقب است که می تواند تا هشت درجه به عقب، صندلی های عقب گرم و سرد و یک کلید FOB جدید شیک. Nagode می گوید: در مدل های بارگذاری شده، “واقعی چوب، فلز واقعی تقریبا در هر سطحی تقلید می کند.”

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

رام 1500 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
رام ۱۵۰۰ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

با توجه به قابلیت اتصال، شما پنج پورت USB را پیدا خواهید کرد – چهار مورد شامل استاندارد جدید Type C و همچنین دو پریز برق ۱۱۵ ولت (یکی دیگر از RamBox است). شارژ تلفن بی سیم اختیاری است، همانطور که دستگاه پخش سی دی است. و پشت کنسول مرکزی دارای جعبه ساز است که به طور خاص شکل می گیرد تا یک رایانه لوحی برای سرگرمی های عقب مانده را پشتیبانی کند. یک سیستم صدای Harmon Kardon اختیاری ویژگی لغو فعال سر و صدا را دارد.

نمایشگرهای اطلاعاتی فوقالعاده آخرین نسخههای سیستم Fiat Chrysler Cars Uconnect هستند. جدیدترین گزینه یک عمودی ۱۲ اینچی است که عمدتا از دو صفحه ای محبوب ۸٫۴ اینچی است که با هم مخلوط شده اند. برای مثال، صفحه نمایش ناوبری عظیم صفحه نمایش کامل، به عنوان مثال، با نقشه های خرج کردن به زوم، و همچنین میانبرهای کاشی کشیدن و رها کردن اجازه می دهد. کاربران همچنین می توانند Apple CarPlay یا Android Auto را فقط در نیمی از صفحه نمایش نشان دهند، و نیمه دیگر را برای عملکرد های ساخته شده (که شامل کنترل های آب و هوایی) می شود، نمایش می دهد.

یک نقطه اتصال Wi-Fi به عنوان یک گزینه در دسترس است، و اشتراک اختیاری سرویس مخابراتی SiriusXM Guardian اجازه خواهد داشت که صاحبان قفل، بازکردن قفل، راه اندازی از راه دور و اجرای دستورات دیگر بر روی کامیون خود را از طریق برنامه گوشی هوشمند (به زودی یکپارچه سازی ساعت هوشمند) . مایک نواک، مدیر بازاریابی Uconnect و تجربه مصرف کننده می گوید: این نقطه به ویژه در مدل های رام بسیار مهم است، با توجه به این که صاحبان کامیون ها “از داده های Wi-Fi بیشتر از هر مشتری دیگری استفاده می کنند.”

با توجه به تکنولوژی ایمنی فعال، مدل ۲۰۱۹ Ram 1500 دوربین جدید ۳۶۰ درجه ای ارائه می دهد که همراه با نظارت کور از نقطه (که با تریلرهای تا ۴۰ فوت طول عمر کار می کند)، ترمز جلو قبل از برخورد، کنترل کروز انطباقی و نگه داشتن خط کمک کن تمام دوربین های جلو و سنسورهای رادار در بالای صفحه شیشه ای نصب شده اند، نه در پنجره مشبک. مهم این است که اطمینان حاصل شود که صاحبان هنوز می توانند بچرخانند، مثلا، بلوچها یا “گیرنده گاو” در کامیون خود بدون تاثیر بر عملکرد سیستم ها.

رام 1500 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
رام ۱۵۰۰ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

انتظار می رود که کامیون ۲۰۱۹ بهبود عملکرد سقوط را بهبود ببخشد، به ویژه در مؤسسه بیمه ایمن برای آزمایش تطابق کوچک با ایمنی HIghway. پیش از موتور، ریل های محرک به سمت جلو حرکت می کنند تا نیروهای سقوط بیشتری را جذب کنند و دارای یک مقطع هشت ضلعی هستند که قصد دارند آن را به یک روش خاص تقلیل دهند و تغییر شکل دهند. همچنین میله های فلزی مسدود شده در پشت جلوی چرخ های جلو برای جلوگیری از نفوذ چرخ به داخل کابین وجود دارد. رام انتظار دارد که کامیون آزمون تطابق کوچک را تضمین کند؛ مدل خروجی “Marginal” را دریافت می کند، دومین کمترین امتیاز. (در میان کامیون های وانت رقیب، فقط Honda Ridgeline و Ford F-150 نمره “خوب” در آزمون چالش انگیز است.)

برای خارج از جاده ها، یک بار دیگر یک نوع شورشی با یک لغزش تعلیق یک اینچی، چرخ های ۱۸ اینچی با ردیف های ۳۳ اینچ، شوک های بیلستین، کلید های بازیابی عملکردی، دیفرانسیل عقب قفل شده و چهره مخصوص طراحی شده یک دوز چسبندگی بصری را ارائه دهید. ۲۰۱۹ Rebel با یک موتور تعلیق هوا نیز در دسترس قرار میگیرد و همچنین با چشمه های فولادی در دسترس خواهد بود و به علاقه مندان علاقهمند است که می خواهند کامیون خود را تغییر دهند. دیگر مدلهای Ram 1500 قادر به لذت بردن از بسته ۴x4 Off-Road خواهند بود، که بسیاری از این ارتقاء را به سایر سطوح ترمز می دهد.

البته، چیزهای بعدی که باید بدانید، این است که میزان ۲۰۱۹ Ram 1500 هزینه خواهد شد و میزان امتیاز دهی سوخت به میزان قابل ملاحظه ای خواهد بود. رام وعده داده است که این جزئیات را در هفته های آتی قبل از فروش کامیون جدید در سه ماهه اول سال جاری به دست خواهد آورد.

رام 1500 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
رام ۱۵۰۰ – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

پایان مقاله / رام ۱۵۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *