زندگی هوشمند، با طعم هیوندای
زندگی هوشمند، با طعم هیوندای

زندگی هوشمند، با طعم هیوندای

زندگی هوشمند، با طعم هیوندای

شرکت هیوندای، وعده داده است که در CES 2017 حضوری فراتر از نمایش خودروهایش خواهد داشت و در بحث خانه‌های هوشمند و گجت‌های پوشیدنی خبرساز خواهد بود.  فروش بالای خودروهای هیوندای در جای جای جهان و خصوصا امریکا فراتر از انتظار است و رضایت مشتریان از این برند، مدیران آن را به سمت گسترش فعالیت در دیگر شاخه های فن آوری تشویق کرده است.

در این میان هیوندای خبر داده است که در نمایشگاه فن آوری های الکترونیک لاس وگاس (CES) بعدی، روی موضوع خانه های هوشمند، ربات های پوشیدنی و نمایش نسخه ی نهایی خودروی تمام الکتریکی خود متمرکز باشد.

زندگی هوشمند، با طعم هیوندای
زندگی هوشمند، با طعم هیوندای

اجاره ماشین هیوندای

هیوندای معتقد است در آینده ای نه چندان دور، خودروها و رانندگان مثل یک پیکره واحد عمل خواهند کرد. با توجه به اینکه فرصت زیادی تا شروع نمایشگاه CES باقی نمانده است، بررسی اجمالی فن آوری های نوین هیوندای، خالی از لطف نیست. هیوندای آیونیک در CES 2017 قرار است ماشین های خودران هیوندای مدل آیونیک (Ioniq) در خیابان های لاس وگاس، توسط مردم و کارشناسان آزمایش شوند.

تست این خودروها با استفاده از واقعیت مجازی در محل نمایشگاه هم فراهم خواهد بود. علاوه بر آن، نوآوری های جدیدی که هیوندای روی این خودرو نصب خواهد کرد نیز برای اولین بار عرضه خواهد شد. آیونیک قرار است کم مصرف ترین و مقرون به صرفه ترین وسیله ی نقلیه جهان در کلاس خود باشد. اسکوتر رباتیک هیوندای در شاخه رباتیک، فعالیت خود را در زمینه ی گجت های پوشیدنی گسترش داده است.

محصول نوآورانه ی آن ها Micro Mobility نام دارد که با یک بار شارژ کامل، حدود یک و نیم کیلومتر صاحب خود را روی چرخ هایش حمل می کند. این وسیله دارای مفصل هایی است که به راحتی خم می شوند و با توجه به وزن کمی که دارد، در حالت خاموش مانع از راه رفتن فرد نمی شود.

زندگی هوشمند، با طعم هیوندای
زندگی هوشمند، با طعم هیوندای

از سوی دیگر، این وسیله بر نحوه ی راه رفتن صحیح فرد تمرکز دارد و او را از نظر سلامت فیزیکی آنالیز می کند. میکرو موبیلیتی قرار است برای افرادی که از معلولیت و یا ناتوانی های حرکتی رنج می برند، راهگشا و مفید واقع شود.

این محصول در هنگام رانندگی فرد با خودروی آیونیک، با رایانه مرکزی خودرو ارتباط برقرار می کند و فواید خاصی ازجمله افزایش راحتی راننده را تأمین می کند. خانه ی هوشمند هیوندای در یک همکاری مشترک با سیسکو (برند برتر شبکه های دیجیتال انتقال اطلاعات)، هیوندای در پی آماده سازی طرح جامعی از یک خانه هوشمند است که هماهنگ با ساکنین و خودروی آن ها واکنش نشان دهد.

بنا به ادعای هیوندای، این فن آوری فاصله بین مکان زندگی، محل کار و خودرو را با آرامش و راحتی برای استفاده کنندگان آن ها پر خواهد کرد.

اجاره خودرو

زندگی هوشمند، با طعم هیوندای
زندگی هوشمند، با طعم هیوندای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *