سازمان تاکسیرانی پیگیر قطعی سایت ثبت نام نوسازی است - اجاره خودرو طباطبایی

سازمان تاکسیرانی پیگیر قطعی سایت ثبت نام نوسازی است

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری تهران در خصوص پیکان های فرسوده که در شهر تهران در حال تردد هستند گفت: ۶ هزار و ۳۰۰ دستگاه تاکسی پیکان فرسوده در تهران وجود داشت که در سال جاری سازمان تاکسیرانی تهران با همکاری وزارت کشور طرح ویژه ای را برای خروج این تاکسی ها از چرخه تردد در دستور کار قرار داد.

میثم مظفر افزود: بر اساس این طرح بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه از پیکان های فرسوده تهران از ناوگان تاکسیرانی خارج و حذف شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: سازمان تاکسیرانی تهران در تلاش است تا پایان سال جاری با تاکسی پیکان خداحافظی کند.

وی اظهار داشت: در صورتی که مالک تاکسی پیکان نسبت به نوسازی خودرو اقدام نکند، خودرو فرسوده در سال ۹۶ حق تردد در معابر شهر را ندارد همچنین این خودروها توسط پلیس راهور و با کمک دوربین های سطح شهر به صورت هوشمند جریمه می شوند.

مظفری ابراز کرد: از خرداد ماه سال جاری تاکنون ۴ هزار دستگاه تاکسی پیکان فرسوده نوسازی شده همچنین حدود یک هزار دستگاه تاکسی مرحله اسقاط را گذرانده و آماده تحویل خودرو نو از ایران خودرو هستند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری تهران در پایان با اشاره به قطعی سایت ثبت نام نوسازی تاکسی های فرسوده خاطرنشان کرد: قطعی سایت ثبت نام به دستور سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور انجام شده و ما از مسئولین محترم وزارت کشور که مسئولیت اجرای طرح نوسازی را برعهده دارند تقاضا داریم فرصت دیگری به متقاضیان نوسازی دهند تا بتوانند نسبت به نوسازی خودرو فرسوده اقدام کنند لذا سازمان تاکسیرانی پیگیر رفع مشکل قطعی سایت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *