ساماندهی تابلوها و علایم ترافیکی در محلات محروم منطقه 4 - اجاره خودرو طباطبایی

ساماندهی تابلوها و علایم ترافیکی در محلات محروم منطقه ۴

شهردارمنطقه ۴ تهران در بازدید میدانی از محلات ناحیه ۶ ، رفع مشکلات محلات محروم را مهمترین اولویت سال ۱۳۹۵ عنوان کرد و گفت: بیش از ۳۰۰۰ مصوبه در محلات ناحیه ۶ تصویب و به مرحله اجرا درآمد.

سید امیر عباس بهاری در بازدید میدانی از محلات تهرانپارس شرقی، خاک سفید و جوادیه با اعلام این خبر گفت: با توجه به رویکرد سال ۱۳۹۵ شهرداری تهران و دستور دکتر محمد باقر قالیباف شهردار تهران مبنی به رسیدگی ویژه به مشکلات عمرانی، خدمات شهری، ترافیکی و فرهنگی و اجتماعی شهر تهران با اولویت محلات محروم، تمامی محلات بهسازی و مناسب سازی می شوند.

وی پاسخگویی به درخواست های شهروندان بر اساس سامانه های مردمی ۱۳۷ و ۱۸۸۸ را یکی از مهمترین برنامه های امسال بیان کرد و گفت: کسب رضایت شهروندان و رفع مینیاتوری شهر بر اساس پیام های ۱۳۷ و ۱۸۸۸ اولویت اصلی امسال خواهد بود.

شهردار منطقه با اشاره به فعالیت های حوزه خدمات شهری در طرح مینیاتوری شهر گفت: رفع مشکلات عمرانی و فضای سبز بیش از ۳۰ بوستان و معابر محلی پاکسازی و نظافت کلی و جمع آوری خاک و نخاله از ۱۰۰ معبر، حذف زوائد فیزیکی و شستشوی معابر و المان های شهری، رنگ آمیزی پل های عابر و جداول و طعمه گذاری محل های آلوده به موش و همچنین اجرای برنامه های آموزشی ویژه پسماند از جمله اقداماتی است که در محلات ناحیه ۶ عملیاتی شد.

بهاری افزود: در حوزه فنی و عمرانی، با پخش ۶۱ تن آسفالت در ۱۲۹ معبر، همسطح سازی دریچه ها،رفع مشکلات انهار و ساماندهی پیاده روها محلات ناحیه ۶ بهسازی شد.

وی ساماندهی تابلوها و علایم ترافیکی شامل استوانه های بزرگراهی و محلی، مناسب سازی ایستگاه های اتوبوس و مرمت چراغ های راهنمایی و رانندگی را از دیگر موارد اقدام شده توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک ذکر کرد.

شهردار منطقه ۴ در ادامه با اشاره به دلجویی از خانواده های شهدای مدافع حرم و نیازمندان ناحیه ۶ گفت: به توجه به رویکرد اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در سال جاری، ضمن رسیدگی و توزیع سبد کالا به خانواده ۶۰ نیازمند ناحیه ۶ و دیدار با خانواده یکی از شهدای مدافع حرم، ساماندهی فضاهای بی دفاع شهری و جمع آوری متکدیان در دستور کار قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *