سوزوکی جیمی ۲۰۱۹ - اجاره ماشین
سوزوکی جیمی ۲۰۱۹ - اجاره ماشین

سوزوکی جیمی ۲۰۱۹ به طور رسمی برای اروپا اعلام کرد

سوزوکی جیمی ۲۰۱۹

سوزوکی تا به حال وعده داده است که Jimny off-roader را به طور کامل در ۵ ژوئیه نشان دهد و اکنون ما خوشحالیم که تمام اطلاعات فنی مربوط به خودرو را به اشتراک بگذاریم. ما می دانیم که شما از آنچه که قدرت آن را می گیرید هیجان زده خواهید شد، پس بدون اطلاع بیشتر – در اینجا جزئیات است.

سوزوکی جیمی ۲۰۱۹ - اجاره ماشین
سوزوکی جیمی ۲۰۱۹ – اجاره ماشین

برای بازار اروپا، SUV ناز، یک موتور بنزینی ۱٫۵ لیتری جدید را جایگزین واحد ۱٫۳ لیتری قدیمی می کند. سازنده ژاپنی ادعا می کند که سطح گشتاور بالایی را در تقریبا در تمام محدوده دور در دقیقه ارائه می دهد، به خصوص در انقلاب های کم “افزایش عملکرد رانندگی به خصوص در هنگام رانندگی جاده ای”. با وجود جابه جایی افزایش یافته، موتور جدید ۱۵ درصد سبک تر از سلف خود است به مراتب کارآمدتر است.

وتور چهار سیلندر، ۱،۴۶۲ سی سی با سیستم تزریق چند نقطه تولید ۱۰۰ اسب بخار (۷۵ کیلووات) در ۶۰۰۰ دور در دقیقه، در حالی که گشتاور پیک با ۹۶ پوند فوت (۱۳۰ نیوتن متر) در ۴۰۰۰ دور در دقیقه رسیده است.

سوزوکی جیمی 2019 - اجاره ماشین
سوزوکی جیمی ۲۰۱۹ – اجاره ماشین

این استاندارد به یک جعبه دنده دستی ۵ سرعته با نسبت دنده بهینه سازی شده برای موتور جدید مجهز شده است، که باعث می شود اقتصاد سوخت بهتر و راحت تر و مستقیم تر در طول تغییر دنده ها ایجاد شود. با توجه به یک اهرم جدید تغییر و انتقال، ارتعاشات به داخل کابین کاهش یافته است. همچنین در دسترس خواهد بود ۴ سرعته اتوماتیک با بهبود الگو تغییر، که در حال حاضر کارآمد تر از قبل به لطف اصطکاک کاهش می یابد.

قدرت از ICE به تمام چهار چرخ به لطف سیستم Allgrip Pro AWD Suzuki تحویل داده می شود، ادعا می شود که برای حرفه ای طراحی شده است. این یک سیستم ۴WD پاره وقت است که دارای دنده انتقال کم و سه حالت رانندگی – ۲H (2WD- دنده بالا)، ۴H (دنده ۴WD بالا)، و ۴L (دنده ۴WD کم)، به راحتی توسط یک اهرم انتقال مستقیم به وسیله دنده انتقال متصل می شود. درایو تمام چرخ با کنترل کششی LSD ترمز پشتیبانی می شود، که در صورت لزوم نیروی ترمز را به چرخ عقب متصل می کند.

اجاره خودرو

سوزوکی جیمی 2019 - اجاره ماشین
سوزوکی جیمی ۲۰۱۹ – اجاره ماشین

به طور طبیعی، جیمینی جدید همچنان به ساختار قاب قاب نردبان ادامه می دهد، اما با اجزای تعلیق اضافی برای افزایش استحکام پیچشی مجهز شده است. طرح اصلاح شده تعلیق عقب اجازه می دهد تا زاویه دید قابل توجه ۳۷ درجه، زاویه انفجار رمپ ۲۸ درجه و زاویه خروجی ۴۹ درجه باشد.

سوزوکی جیمی 2019 - اجاره ماشین
سوزوکی جیمی ۲۰۱۹ – اجاره ماشین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *