سوناتا هیبریدی پلیس -اجاره خودرو -اجاره ماشین
سوناتا هیبریدی پلیس -اجاره خودرو -اجاره ماشین

سوناتا هیبریدی پلیس تهران

سوناتا هیبریدی پلیس تهران

به گزارش اجاره خودرو پلیس تهران بزرگ به‌زودی از خودروهای هیوندای سوناتا هیبریدی LF در ناوگان خود استفاده خواهد کرد.
 
پلیس پایتخت اعلام کرده است با هدف ارتقاء توان ناوگان خودرویی خود و همچنین حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی در کلان‌شهر تهران، از یک مدل خودروی هیبریدی در ناوگان خود استفاده خواهد کرد.

اجاره خودرو در تهران با سوناتا هیبریدی

پس از طرح پلیس دوچرخه‌سوار، حالا پلیس تهران بزرگ تغییر و بروزرسانی خودروهای خود را مورد توجه قرار داده و به دنبال استفاده از خودروهای مدرن امروزی است؛ خودروهایی که هم توان و قابلیت بالا در جهت خدمت‌رسانی به مردم داشته باشند و هم اینکه کمترین هزینه را به پلیس و البته ساختار شهری تحمیل کند. در همین راستا پلیس تهران تصمیم گرفته است هیوندای سوناتا هیبریدی LF را به‌عنوان خودروی جدید خود برگزیند تا علاوه بر ارتقاء سطح کیفی خودروها، گوشه چشمی به بحث آلودگی هوای تهران نیز داشته باشد.

سوناتا هیبریدی پلیس -اجاره خودرو -اجاره ماشین

سوناتا هیبریدی پلیس

بنا به اعلام پلیس، به‌زودی ناوگان پلیس پایتخت به خودروهای هیبریدی سوناتا LF مجهز خواهد شد تا علاوه بر نوسازی ناوگان پلیس که بعد از ورود بنز‌های معروف در بیش از ۱ دهه پیش، هیچ نوسازی اساسی به خود ندیده است؛ خودروهای دوست‌دار طبیعت را نیز وارد عملیات‌ پلیس کند و همچنین انگیزه‌ای برای دیگر ارگان‌ها و سازمان‌ها و حتی مردم در راستای استفاده از خودروهای پاک باشد.

اجاره ماشین در تهران

این طرح فعلا در مرحله‌ی آزمایشی و پشت سر گذاشتن تست‌های تخصصی و نهایی پلیس است. در صورت موفقیت سوناتا هیبریدی LF در برآورده کردن انتظارات پلیس پایتخت، این خودروی کره‌ای برقی-بنزینی به ناوگان پلیس راهور افزوده خواهد شد.

شما میتوانید قبل از خرید خودرو مورد نظرتون اول با اجاره خودرو آن را تست کرده و سپس خریداری کنید.

مدارک لازم برای اجاره خودرو 

لیست خودروهای اجاره ای موجود برای اجاره ماشین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *