فراخوان تعداد زیادی از محصولات میتسوبیشی - اجاره خودرو طباطبایی

فراخوان تعداد زیادی از محصولات میتسوبیشی

شرکت ژاپنی میتسوبیشی تعداد ۱۷۴۳۸۲ دستگاه از خودروهای فروخته شده اش در ایالت های سردسیر ایالات متحده را به دلیل احتمال خوردگی و شکستن بازوهای کنترلی زیرین فراخوان کرد.

لنسر مدل ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۷، لنسر Evolution مدل ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۶، لنسر Wagon مدل ۲۰۰۴ و اوتلندر مدل ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۶ و اوتلندر V6 از مدل ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۳ جز خودروهای قرار گرفته در فهرست فراخوان این شرکت هستند.

به گفته میتسوبیشی هنوز تعدادی از ایالت های امریکا برای یخ زدایی سطح جاده ها در زمستان از نمک استفاده می کنند که این مسئله به تدریج باعث خوردگی قسمت زیرین بازوهای هدایتی در جلوی خودرو می شود که در صورت وجود چنین مسئله ای امکان جدا شدن قطعات از محل مورد نظر و بروز حوادث ناگوار ناشی از عدم هدایت خودرو وجود دارد میتسوبیشی از می سال۲۰۱۴ مشغول بررسی شواهد مربوط به این فراخوان بود و ابتدا متوجه خوردگی بیش از حد بازوهای مذکور در خودروهای اوتلندر مدل ۲۰۰۸ فروخته شده در کانادا شده است.

خوشبختانه تاکنون گزارشی مبنی بر وقوع تصادف منجر به جرح ارسال نشده. قرار است پس از جمع آوری این خودروها قطعات مورد نظر تعویض شده و یا یک پوشش محافظ بر رویشان اسپری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *