فولکس واگن بیتل - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فولکس واگن بیتل - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فولکس واگن بیتل ۲۰۱۸ رونمایی شد

فولکس واگن بیتل

شما با نگاه کردن به آن نمی دانید، اما فولکس واگن ۲۰۱۸ قلب جدیدی دارد. هتبکه سبک عقب مدل و همتای تبدیل آن در سال جاری ۱۷۰ اسب بخار توربو ۱٫۸ لیتری inline-four برای یک توربو ۱۷۴ اسب بخار ۲٫۰ لیتری چهار است که می تواند بر روی نسخه اصلاح شده از چرخه میلر کارآمد اجرا شود. این ۲٫۰ لیتری جدید نباید با ۲ و ۴ لیتری توربوشارژر با چهار سیلندر ۲٫۰ لیتری توربو شارژ شده در ترمزهای سال ۲۰۱۷ سوار شود. از آن زمان موتور متوقف شده است.

علاوه بر ضرب و شتم قدرتمند خود، موتور بزرگتر جابجایی به بیتل کمک می کند که هزینه سوخت اقتصاد شهر را به ۲۶ مگا پاسکال برساند و یک پیشرانه ۲ لیتری در برابر ۱٫۸ لیتر داشته باشد. رتبه بندی بزرگراه ها در مدل های S و SE به میزان ۳۳ مایل در هر کیلومتر ادامه پیدا می کند، در حالی که Dune الهام گرفته از Baja Bug یک رتبه بندی بزرگراه ۳۴ میلی متری را کسب می کند. ما حدود ۲۶ مایل در هکتار در این سوسک از طریق بیش از ۱۰۰۰ مایل از رانندگی به طور متوسط حدود ۲۶ کیلومتر را تجربه کردیم و هاتاکب همچنین ۳۳ مترمکعبی در هکتار را در آزمایش سوخت-بزرگراه ۷۵ مایل در ساعت به ما نشان داد.

 

فولکس واگن بیتل

فولکس واگن بیتل - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فولکس واگن بیتل – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

ترانسفورماتور قدرت تنها تغییر در سوسک ۲۰۱۸ نیست، زیرا مدل ترمینال جدید ساحل را در ترکیب قرار می دهد؛ ماشین ما با این بسته مجهز شده بود. $ ۲۳،۹۷۰ ساحل بر پایه $ ۲۱،۰۷۰ Beetle S در نظر گرفته شده است و زیبایی هایی مانند سقف کابین، کلید مجاورت با دکمه شروع، صندلی های جلو، سیستم هوشمند صفحه نمایش لمسی ۶٫۳ اینچی و نظارت کور با عبور از پشت را اضافه می کند هشدار جاده ای، و همچنین ویژگی های خاص تر و تمیز، از قبیل پارچه ترمو فاکس چوب و پارچه کتانی پارچه houndstooth. Kitschy کلاسیک سال گذشته، SEL SELF لمسی و Sport R-Line SEL trims شده اند.

ساحل به ساحل
ساحل Beetle یک همراهی قابل اعتماد را در کنار خیابانهای تحت پوشش برف در جنوب شرقی میشیگان، به نمایش گذاشت و در مورد مسیرهای I-94 در مسیر سومین سواحل کشور ما – سواحل دریاچه میشیگان قرار گرفت.

حتی در لاستیک های تمام عیار Hankook Kinergy GT، Beetle خود را از دست داد و از طریق جیب های ضخیم برف و سیلابی که جاده های اطراف دریاچه بزرگ را پوشانده بود، از بین رفت. فرمان دقیق و جلوی مستطیل مستطیلی مستقیما و عقب به سوسک سوسپانک نرم افزاری به اندازه کافی پر جنب و جوش باقی می ماند تا خسته کننده نباشد. اگرچه Beetle ممکن است سرگرم کننده به خلبان به عنوان مینی کوپر Hardtop یا فولکس واگن گلف، قطعا یک جعبه مجازات نیست.

 

فولکس واگن بیتل - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فولکس واگن بیتل – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

گفتنی است، ما می خواهیم فولکس واگن با یک جعبه دستی دستی را به فروش برساند. همانطور که می دانید، Beetle محدود به یک انتقال اتوماتیک شش سرعته است. عبور از بزرگراه ها یک کار سخت است و این سوسک ۵٫ ۷ ثانیه برای دریافت ۵۰ تا ۷۰ مایل در ساعت، یا ۰٫۸ ثانیه طولانی تر از هوندا Civic 1.5T به همان اندازه قدرتمند مجهز به یک انتقال اتوماتیک مداوم متغیر است. به لطف خوبی از گشتاور پایین پایان (تمام ۱۸۴ پوند فوت که در حدود ۱۵۰۰ دور در دقیقه در دسترس است)، Beetle احساس می کند بسیار شلوغ تر در سرعت های پایین تر، به عنوان نشان می دهد ۳٫۸ ثانیه سرعت ۳۰ تا ۵۰ مایل در دقیقه ، که توسط مدرک توسط ۰٫۱ ثانیه صعود کرد.

به همین ترتیب، سوسک با اطمینان منطقی از خط خارج می شود. قدم به ۶۰ مایل در ساعت نیاز به ۷٫۲ ثانیه داشت و ربع ریشتر در ۱۵٫۶ ثانیه با سرعت ۹۱ مایل در ساعت رانده شد. شکل سابق به این ترتیب بود که یک زنبق پرچم دار ۱۳ پوند سبکتر و سوپر سواری با موتور قدیمی ۱٫۸T با ۰٫۲ ثانیه مجهز بود. هر دو سوسک همان زمان یک چهارم مایل را ثبت کردند و ۱۶۷ فوت از تانک به طول انجامیدند تا از سرعت ۷۰ مایل در ساعت جلوگیری شود.

لبخند برای سبک
Beetle در بیانیه سبک ای بیش از همه چیز باقی مانده است، و گلوله های گلوله ای آن، عقب عقب رانده شده و چراغهای گرد، به مدل اصلی ختم می شود. Nostalgia در داخل، همچنین در قالب طرح افقی بالا داشبورد سوسک و در دسترس جعبه دنده ثانویه موجود است.

 

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

فولکس واگن بیتل - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فولکس واگن بیتل – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

اگر چه ظاهر یکپارچهسازی با سیستمعامل و قیمت نسبتا مقرون به صرفه آن را با خودروهایی مانند Mini Cooper Hardtop و Fiat 500 قرار داده است، فولکس واگن قابل توجهتر است و سایه بیش از یک پا بیشتر از مینی و بیش از دو فوت فراتر از آن است فیات ردپای بزرگتر Beetle فضای مسافرتی خوبی دارد و صندلی های عقب آن به مراتب راحت تر از فیات و مینی است. علاوه بر این، محموله ۱۵ فوت مکعل بت پس از ۵۰۰ و مینی به ترتیب ۵ و ۶ مکعب به ترتیب.

با این حال، همه چیز را که Beetle می تواند انجام دهد، هچوبه گلف می تواند بهتر عمل کند. صندلی عقب آن بزرگتر است، محوطه محموله آن بسیار محسوس است و شاسی آن هر دو بیش از ناهماهنگی های جاده ای تشکیل شده است و بیشتر از آجر پیچ خورده است. علاوه بر این، گلف چهار درب با انتقال دستی در دسترس است و کابین آن با مواد غنی تر ساخته شده است. ۲۱،۷۶۰ دلاری گلف ممکن است خیلی جالب تر از سوسک باشد، اما در هر صورت، این خودروی سوپر هتچی فولکس واگن است. شما باید مانند لکه هایی مانند آب نبات چشم یکپارچه در ساحل مانند بسیاری از لکه ها را به چنگ زدن این پوسته خاص از ساحل فروشنده.

 

فولکس واگن بیتل - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فولکس واگن بیتل – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *