فیات کرایسلر: سامسونگ می‌تواند شریک استراتژیک کلیدی ما باشد - اجاره خودرو طباطبایی

فیات کرایسلر: سامسونگ می‌تواند شریک استراتژیک کلیدی ما باشد

سرجیو مارکیونه مدیرعامل شرکت فیات کرایسلر که در حال ارزیابی چندین شرکت برای آغاز همکاری‌های گسترده به عنوان شریک تجاری است، عنوان کرد که آن‌ها می‌توانند باسامسونگ همکار شوند. او اظهار کرده که مایل به فروش تولیدات زیر مجموعه‌ی پیشرفته‌ی تولید قطعات خودرو خود با نام Magneti Marelli به شرکت سامسونگ است.

به تازگی در جریان برگزاری مصاحبه ای با تلویزیون بلومبرگ در رُم، سرجیو مارکیونه عنوان کرد: “ما روابط همکاری بسیار خوبی در قالب تأمین کننده و همچنین به عنوان شریک استراتژیک بالقوه با سامسونگ داریم.”

وقتی سؤال مطرح شد که آیا سامسونگ اقدامی برای خرید سهام مگنتی مارلی (Magneti Marelli) کرده است، پاسخ مثبتی دریافت نشد. بر اساس گزارشات منابع آگاه، سامسونگ در حال مذاکره برای خرید میزانی از سهام یا حتی تمام این شرکت است.

خبرگزاری Automotive News گزارش داده است که سامسونگ علاقه ی شدیدی به سیستم های اطلاعاتی و سرگرمی درون خودرو، سیستم های ارتباطی و سیستم های روشنایی مخصوص خودرو شرکت Magneti Marelli دارد.

مگنتی مارلی یکی از زیرمجموعه های گروه خودروسازی فیات کرایسلر است و با شرکت های خودروسازی متعددی همکاری دارد. سامسونگ با خرید این شرکت می تواند نفوذ خود را در این صنعت افزایش دهد و شاید در آینده ی نزدیک قطعات مخصوص خودروهای هوشمند خود را نیز تولید کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *