لامبورگینی اونتادور SV با تیونینگ Novitec Torado - اجاره خودرو طباطبایی

لامبورگینی اونتادور SV با تیونینگ Novitec Torado

شرکت تیونینگ نوویتک تورادو، لامبورگینی اونتادور SV را مورد تقویت و بهینه سازی قرار داده است.

برای کسانی که فکر می کنند لامبورگینی اونتادور LP-750 SV به اندازه ی کافی خاص نیست، تغییر رنگ این خودرو به رنگ استتار ارتشی سبز و مشکی می تواند گزینه ی مناسبی باشد. این مدل از کیت تقویت نوویتک تورادو استفاده می کند که شامل اسپویلر دو تکه ی جلو، ورودی های هوای جانبی و جلویی و یک باله ی عقب بسیار بزرگ می شود که همگی آن ها از جنس فیبر کربن ساخته شده اند.

از نظر مشخصات فنی، اونتادور سوپر ولوچه ی استاندارد ۷۵۰ اسب بخار قدرت و ۶۹۰ نیوتون متر گشتاور دارد اما نوویتک تورادو قدرت این مدل را به ۷۸۶ اسب بخار و گشتاور آن را نیز به ۷۳۷ نیوتون متر افزایش داده است که به وضوح از مدل استاندارد نیرومندتر است.

ظاهر این خودرو نیز بسیار جذاب است. پوشش رنگ این خودرو با نام (Camouflage Bull) یا “گاو استتار شده” شناخته می شود و توسط شرکتی با نام Prestige Imports در میامی ساخته شده است. در انتها نیز رینگ هایی به رنگ مشکی براق به نام NV1 و با ابعاد ۲۰X9 و ۲۱X13 روی این خودرو سوار شده اند. این رینگ ها ساخت شرکت Vossen هستند که به طور رسمی یکی از شرکای Nivitec Torado است.

پوشش های استتاری برای خودرو اخیرا بسیار پرطرفدار شده اند. این روند حتی توسط تیم مسابقه ای ردبول نیز به کار گرفته شد، آنها در خودروی آزمایشی RB11 در سال گذشته از این رنگ استفاده کردند، این مدل نیز دارای نام مستعار “CamoBull” بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *