لکسوس UX
لکسوس UX

لکسوس UX رونمایی شد

لکسوس UX

تاریخچه ما را تصور کرده است که Modellista ظریف نیست و همین امر نیز برای این بسته ارتقاء یافته به Lexus UX جدید است. این تجمع فشرده در اوایل سال جاری به نمایش گذاشته شد و در حال حاضر تبدیل شدن به یک رادیکال برای کسانی که می خواهند مرکز توجه در همه زمان ها است. همانطور که در گالری عکس مجاور نشان داده شده است، تعدادی لوازم جانبی برای هر دو نسخه معمولی و همچنین برای مدل F Sport تهاجمی تر در دسترس هستند.

لکسوس UX
لکسوس UX

اجاره خودرو لوکس

به طور کامل منعکس کننده صحنه تنظیم JDM، عطر و طعم UX در F Sport یک کیت ورزشی ورزشی با یک اسپویلر جلو برجسته ای که از سپر جلو می رود، دریافت کرده است. در بالای مشبک، یک گارنت هود وجود ندارد که ما اغلب آنها را مشاهده نمی کنیم، در حالیکه پروفایل جانبی در حال حاضر دامن های شیک را برای ایجاد کوچکترین لکسوس متقاطع عضلانی تر می کند. برای رسیدن به همان نتیجه، عقب UX دارای دامن جدید و یک آئرواراسکریپت به طرف عقب اسپویلر عقب است.

تا آنجا که به UX معمولی مربوط می شود، همه چیز در مورد نازک های جزئی مانند جاروبرقی جت سیاه روی چراغهای جلو و چراغهای عقب و همچنین در قسمت پایین درب ها اعمال می شود.

لکسوس UX
لکسوس UX

این قطعات در ژاپن در حال حاضر در دسترس هستند و می توانند به صورت اختیاری برای رنگ خودرو مطابقت داشته باشند که البته بیشتر مشتریان آن را انجام می دهند. ما نمی توانیم نفس خود را در خارج از سرزمین خورشید در دسترس قرار دهیم زیرا شانس خوبی برای این لوازم جانبی وجود دارد. Modellista این موارد را در نمایشگاه ژانویه ۲۰۱۹ در Tokyo Auto Salon در اختیار دارد.

برای چیزی که مستقیما از لکسوس تهاجمی است، این شرکت ایده مدل F Fender را رد نمی کند. با این حال، UX F هنوز برای تولید تایید نشده است، و اگر آن را داشته باشد، آن را به یک هیبرید تبدیل خواهد شد.

اجاره ماشین بدون راننده

لکسوس UX
لکسوس UX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *