لیست قیمت اجاره خودرو

اجاره خودرو و اجاره ماشین طباطبایی – تحویل در محلرزرو آنلاین اجاره خودرو
اجاره خودرو و اجاره ماشین بدون ریسک را با ما تجربه کنید

تلفن شعب :

شمال :  ۲۲۰۰۰۱۰۰

جنوب :  ۳۳۰۰۰۱۰۰

شرق : ۷۷۰۰۰۱۰۰

تلفن تماس :

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

نکته مهم درباره اجاره خودرو که باید بدانید:

مدارک وجه نقد لام بابت ضمانت اجاره خودرو که موسسات اجاره خودرو دریافت می کنند در بسیاری از مواقع وجه نقد یا مدارک را عودت نمی دهند و یا برای عودت آن بهانه تراشی می کنند و برای شما دردسر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی پیشنهاد می کنیم:
قبل از انجام هر گونه معامله از معتبر بودن آن موسسه و سوابق کاری آن اطمینان حاصل کنید.
با توجه به اینکه برخی افراد سودجو با نام موسسات معتبر فعالیت می کنند این موسسه اعلام می نماید که این سایت تنها سایت رسمی اجاره خودرو طباطبایی می باشد و شماره مندرج در همین سایت مورد تایید می باشد و در قبال افراد سودجویی که با نام این موسسه فعالیت می نماید هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

لیست خودرو های اجاره ای طباطبایی اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو اجاره ماشین رنگ مدل روزانه

(تومان)

ماهیانه

(تومان)

۱ مازراتی گرند توریسمو اس گرند توریسمو اس خاکستری ۲۰۱۲ 14,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و I8 بی ام و I8 سفید آبی ۲۰۱۵ 15,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا ۴S قهوه ای ۲۰۱۰ 7,5۰۰,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۰۹ 4,۸۰۰,۰۰۰ ۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ 3,9۰۰,۰۰۰ ۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) آبی کاربنی ۲۰۱۵ 4,1۰۰,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و x6 بی ام و X4 سفید ۲۰۱۵ 4,4۰۰,۰۰۰ ۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) مشکی ۲۰۱۲ 4,1۰۰,۰۰۰ ۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره ولوو XC90 ولوو XC90 مشکی ۲۰۱۵ 5,۵۰۰,۰۰۰ ۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ 4,0۰۰,۰۰۰ ۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات ۲۰۱۳ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره بی ام و 220 بی ام و ۲۲۰ آبی ۲۰۱۶ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره بی ام دبلیو 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۱,۳۰۰,۰۰۰ ۳۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی و سفید ۲۰۰۸ ۱,۳۰۰,۰۰۰ ۳۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۴ ۱,۳۰۰,۰۰۰ ۳۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما jf اپتیما JF مشکی و قهوه ای ۲۰۱۷ ۱,۰۰۰,۰۰۰ ۲۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ توسان توسان سفید ۲۰۱۶ ۸۰۰,۰۰۰ ۲۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۸۰۰,۰۰۰ ۲۱,۰۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره هیوندای جنسیس جنسیس مشکی ۲۰۱۴ ۷۰۰,۰۰۰ ۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۷۰۰,۰۰۰ ۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره اپتیما اپتیما نیو سفید ۲۰۱۴ ۷۰۰,۰۰۰ ۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۵ اجاره سراتو ولستر سفید ۲۰۱۶ ۷۰۰,۰۰۰ ۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۶ اجاره سراتو سراتو سفید ۲۰۱۴ ۷۰۰,۰۰۰ ۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۷ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۴ ۶۰۰,۰۰۰ ۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۸ اجاره النترا النترا سفید ۲۰۱۴ ۶۰۰,۰۰۰ ۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۹ اجاره پژو پرشیا پرشیا سفید ۹۷ ۲۰۰,۰۰۰ ۵,۰۰۰,۰۰۰
۳۰ اجاره پژو 206 ۲۰۶ سفید ۹۷ ۲۰۰,۰۰۰ ۵,۰۰۰,۰۰۰

روشها و مدارک لازم برای اجاره ماشین

شما به چند طریق میتوانید اقدام به اجاره ماشین نمایید. ساده ترین روش اجاره ماشین، اجاره ماشین با راننده است و شما در قبال آن نیازی به چک و سند و ودیعه نقدی یا همان دپوزیت (Deposit) نسیت. ولی درصورت لزوم برای اجاره بدون راننده ماشین نیاز به ضمانت ها و وثایق می باشد. برای مشاهده شرایط اجاره خودرو بدون راننده به آدرس ذیل بروید:

مدارک و شرایط اجاره خودرو بدون راننده

اجاره ماشین با راننده:

نیاز به اجاره ماشین با توجه به شرایط و موقعیت ها ممکن است متفاوت باشد. گاهی شما نیاز دارید تشریفات شما را موسسه ای که در زمینه تشریفات VIP و CIP و اجاره خودرو تخصص و مهارت دارد امور تشریفات شرکت شما را به عهده بگیرد. و از میهمانان شما به بهترین نحو ممکن پذیرایی و استقبال نماید. و یا ممکن است برای سفری برون شهری نیاز به خودرویی داشته باشید. و درعین حال حوصله ای برای رانندگی خسته کننده بین شهری را نداشته باشید. و ترجیح بدهید راننده شما را به مقصد برساند. و یا شرایط فراهم آوردن ضمانت های لازم برای شما مقدور نباشد. و یا نخواهید ضمانت خودرو را بکنید و بدین ترتیب ترجیح میدهید تا ماشینی با راننده اجاره کنید. تا خیالتان راحت باشد ضمن اینکه از خودرویی فوق العاده بهره ببرید؛ و سفری آرام و بی خطر داشته باشید. و یا حتی در تدارک جشنی بزرگ و برگزاری مراسم عقد یا عروسی هستید و برای یک شب نیاز به خودرویی لوکس برای ماشین عروس هستید. و قصد دارید ماشینی کروک و یا دو نفره (کوپه) اجاره کنید تا در مراسم عروسی ماشینی متفاوت داشته باشید. و در فیلم عروسیتان تصاویری زیبا را ضبط کنید. تا زیباترین شب زندگی تان خاطره انگیزترین آن نیز باشد.

اجاره ماشین بدون راننده:

با توجه به اینکه بسیاری از متقضیان اجاره خودرو نیاز به خودرویی لوکس دارند, ولیکن نمیخواهند راننده ای همراه آنها باشد. و یا نمیخواهند دیگران بدانند که ماشین اجاره ای است؛ یا بنا به دلایل دیگر از قبیل تجربه لذت رانندگی را میخواهند تجربه کنند و دیگر دلایل. اجاره خودرو و تشریفات طباطبایی اقدام به ارائه خودرو بدون راننده در همه رده های خودرویی اعم از لوکس و اسپورت و خودرو های اکونومی (اقتصادی) نموده است. بسیاری از موسسات کرایه اتومبیل صرفا خودرو های با قیمت های پایین را فقط  بدون راننده کرایه میدهند. ولی تشریفات طباطبایی در این زمینه محدودیتی نداشته و همه خودرو موجود در موسسه اجاره خودرو طباطبایی را میتوانید بار ارائه وثایق لازم بدون راننده کرایه کنید. مدارک لازم برای اجاره ماشین بدون راننده به گونه ایی که طراحی شده که غالب مردم امکان استفاده از این خدمات را داشته باشند. و بتوانند به سهولت خودروی دلخواه خود را اجاره نمایند. برای مشاهده شرایط و مدار لازم برای اجاره ماشین به صفحه ذیل مراجعه کنید:

مدارک لازم جهت اجاره خودرو بدون راننده

اجاره ماشین با راننده تشریفات سیاسی و تجاری (VIP,CIP)

اگر شما مدیر شرکت و یا سازمان و ارگانی دولتی یا خصوصی هستید حتما به اصول تشریفات نیز بها میدهید و به خوبی میدانید که استقبال و بدرقه خوب میهمان چه تاثیری به عملکرد تجاری و یا سیاسی شما دارد. بخشی از این امور شامل نحوه برخورد شما و هتلینگ و ارسال دسته گل برای استقبال مهیمانان می باشد ولیکن جابجایی میهمانان نیز بخشی از این پروسه می باشد. در صورت نیاز ما در این زمینه (اجاره ماشین با راننده تشریفات سیاسی و تجاری) ما شما را یاری خواهیم نمود.

خودروهای پیشنهادی جهت اجاره برای تشریفات سیاسی و تجاری

دو دسته از خودروهای اجاره ای در رده های نیمه اکونومی و لوکس برای تشریفات به شما پیشنهاد میگردد:

۱- خودروهای اجاره ای نیمه اکونومی

این رده از خودروهای اجاره ای عموما شامل خودرهای کره ای و ژاپنی می شود.

اجاره تویوتا لندکروز – اجاره هیوندای سانتافه نیو (IX45) – اجاره هیوندای توسان نیو (IX35) – اجاره رنو تالیسمان – اجاره کیا اپتیما TF –  اجاره کیا اپتیما JF –  اجاره کیا اسپورتیج – اجاره هیوندای سوناتا وای اف – اجاره هیوندای سوناتا ال اف

۲- خودروهای اجاره ای لوکس

این رده از خودروهای اجاره ای عموما شامل خودرهای آلمانی همچون مرسدس بنز، پورشه و بی ام دبلیو می شود.

اجاره مازراتی گرند توریسمو – اجاره مرسدس بنز اس ۵۰۰ – اجاره پورشه پانامرا – اجاره بی ام و ایکس ۶ – اجاره بی ام و ایکس ۴ – بی ام و ۴۲۸ – اجاره پورشه کاین – اجاره ولوو XC90 – اجاره مرسدس بنز E250 – بی ام و ۴۲۸ کروک – اجاره مرسدس بنز C200 – اجاره هیوندای سوناتا وای اف – اجاره هیوندای سوناتا ال اف

 

اجاره ماشین عروس

برای برگزاری یه مراسم عقد یا عروسی با شکوه فاکتورهای زیادی دخیل هستند. صرف یک هتل لوکس و یا یک فیلمبردار و آتلیه فوق العاده و یا شام مناسب مراسم شما را با شکوه نمیکند. فاکتورهای دیگری همچون لباس مناسب گل آرایی و شمع آرایی مناسب و حتی یک برنامه ریزی دقیق و مناسب نیز را می طلبد. یکی از فاکتورهای بسیار مهم در این زمینه ماشین عروس مناسب می باشد. چرا که همه نگاهشان در هنگام خروج از تالار عروسی به ماشین عروس است. و بخش زیادی از فیلم شما را حتی در باغ نیز با ماشین عروس گرفته می شود. انتخاب یک ماشین مناسب برای مراسم عروسی امری بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. البته خودرو نیز باید مناسب با حال هوای و فضای مناسب با تالار عروسی باشد. به عنوان مثال در تالاری که فضای سنتی طراحی شده است پیشنهاد میگردد ماشین را نیز کلاسیک انتخاب کنید و اگر فضا تشریفاتی و مجلل دارید از خودرو های لوکس و تشریفاتی موسسه و یا ماشینی اسپرت مناسب با آن فضا انتخاب نمایید.

اجاره ماشین عروس کلاسیک

بعضی از زوجهای جوان برای مراسم عقد یا عروسی خود ماشین عروس خود را اجاره میکنند. وبعضی نیز پا را فراتر گذاشته و ماشینهای قدیمی و اولد یا همان کلاسیک را اجاره میکنند. که معروترین این نوع خودرو بنز کالسکه ای می باشد.

اجاره بنز کالسکه ایی، اجاره شورلت قدیمی، اجاره جگوار قدیمی

اجاره ماشین عروس مدرن

گاهی زوجهای جوان برای اجاره ماشین عروس خود با مراجعه به گلفروشی ها اقدام به اجاره خودرو میکنند که متاسفانه هزینه های سرسام آور جانبی کرایه ماشین عروس را به آنها تحمیل میکنند. ماشین های اجاره ایی برای ماشین عروس شامل خودروهای ذیل میشوند:

اجاره ماشین عروس کروک و کوپه

ماشین هایی با سقف باز شو یا همان به اصطلاح کروک که هم شامل ماشین های دو نفره و هم ماشینهای چهار نفره می باشد: اجاره ماشین عروس بی ام و ۴۲۸i کروک ، اجاره ماشین عروس بی ام و زدفور کروک ، اجاره ماشین عروس بی ام و ۶۳۰ کروک ، اجاره ماشین عروس بی ام و ۳۲۰ کروک ، اجاره ماشین عروس پورشه باکستر کروک ، اجاره ماشین عروس فولکس بیتل کروک ، اجاره ماشین عروس لکسوس IS300 کروک

اجاره ماشین عروس کوپه

و بعضی از زوجها نیز قصد دارند ماشین عروسیشان ماشین دونفره یا دو درب باشد.که این ماشین ها عمدتا شامل خودروهای ذیل می باشد: اجاره ماشین عروس بی ام و ۳۲۰ کوپه دو درب ، اجاره ماشین عروس بی ام و ۴۲۰ کوپه دو درب ، اجاره ماشین عروس بی ام و سراتو کوپه دو درب

اجاره ماشین عروس سدان

و برخی از عروس و دامادها نیز ماشین تشریفاتی میخواهند. که البته کروک و یا کوپه نباشد. این قسم از ماشین عروس شامل گستره زیادی از خودروهای اجاره می باشد که بعضی از آنها ماشینهای ذیل می باشد : اجاره ماشین عروس بی ام و ۵۲۸i ، اجاره ماشین عروس بی ام و ۷۴۰i ، اجاره ماشین عروس بی ام و ۷۶۰i ، اجاره ماشین عروس بنز S500 ، اجاره ماشین بنز CLS ، اجاره ماشین بنز E250 ، اجاره ماشین تویوتا کمری ، اجاره ماشین آزرا ، اجاره ماشین آزرا گرنجور ، اجاره ماشین سوناتا وای اف ، اجاره ماشین سوناتا ال اف ، اجاره ماشین ولستر 

اجاره ماشین عروس شاسی بلند

و در آخر برخی زوجها نیز به ماشین محبوب این روزهای ایرانی های که بیشترین متقاضی در اجاره خودرو را دارد روی میاورند. بله در ست حدس زدید ماشینهای شاسی بلند که بیشترین متقاضی در اجاره خودرو را دارند.که در ذیل بعضی از آنها ذکر میگردد: اجاره ماشین عروس بی ام و ایکس فور ، اجاره ماشین عروس بی ام و ایکس سیکس ، اجاره ماشین عروس بی ام و ایکس تری ، اجاره ماشین عروس بی ام و ایکس وان ، اجاره ماشین عروس ولوو XC90 ، اجاره ماشین عروس تویوتا لندکروز ، اجاره ماشین عروس سانتافه ، اجاره ماشین عروس توسان نیو ، اجاره ماشین عروس اسپورتیج نیو ، اجاره ماشین عروس وراکروز نیو ، اجاره ماشین عروس تویوتا پرادو

 

اجاره ماشین با و بدون راننده جهت ترانسفر فرودگاه امام خمینی

برخی از مشتریان ثابت اجاره خودرو اشخاص حقیقی و حقوقی هستند که با شرکتها و یا افراد حقیقی کشورهای خارجی معاملات و تعاملات گسترده دارند. این دسته از افراد که اغلب تجار و یا دانشمندان و برگزار کنندگان سمینارها و همایش ها بین المللی هستند. این دسته از افراد وقتی برایشان مهمانی از خارج از کشور می آید نیازمند برگزاری برخی تشریفات برای آنها می باشند برخی از این افراد برای میهمانان خود هتل رزرو میکنند و یا حتی برای رفاه حال مهمانان خود برایشان ماشین اجاره میکنند. تا از درب فرودگاه تا هنگام خروج از کشور برایشان وسیله نقلیه مناسب را در ایام اقامت در ایران فراهم آورده باشند. البته ناگفته نماند که برخی نیز در کشورهای خارجی اقامت دارند. و برای دیدار اقوام به ایران می آیند. و یا برای انجام امور اداری ویا تجاری به ایران میآیند وبرای خود در ایام مدت اقامت ماشین اجاره میکنند. موسسه اجاره خودرو و تشریفات طباطبایی برای شما هموطنان و تجار گرامی این امکان را فراهم آورده تا بتوانید به سهولت در فرودگاه امام خمینی (فرودگاه بین المللی تهران) خودروی مورد نیاز خود را اجاره کنید.ودر صورت نیاز راننده مسلط به زبانهای خارجی عربی، انگلیسی، فرانسوی و چینی را در اختیار داشته باشید. شایان ذکر است که کلیه پرسنل و رانندگان این مجموعه کاملا به امور تشریفات آشنا می باشند. در صورت درخواست میتوانید درخواست کنید با یونیفرم واحد به استقبال میهمانان شما بروند و یا حتی سفارش سبد گل و یا دسته گل بدهید. تا در بدو ورود به کشور استقبالی به یاد ماندنی را برای میهمانان خود رقم بزنید.

میخواهم برای فروگاه امام خودرو رزرو کنم!

اجاره ماشین با و بدون راننده جهت ترانسفر فرودگاه مهرآباد

اگر از دیگر شهرها مسافری دارید یا عازم تهران هستید فقط یک تماس کافیست تا خودرو مورد علاقه خود را در فرودگاه تحویل بگیرید. بسیاری از هموطنان که قصد عزیمت به شمال کشور را دارند به تهران سفر کرده و در فرودگاه مهرآباد ماشین اجاره میکنند و از آنجا به استانهای شمالی سفر میکنند. این نوع سفر هم از لحاظ هزینه به صرفه تر و هم جذاب تر خواهد بود.و البته گاهی نیز افرادی که در تهران اقامت دارند برای مسافران خود ماشین اجاره میکنند. موسسه اجاره خودرو و تشریفات طباطبایی امکان تحویل خودرو در فرودگاه مهرآباد وحتی صرفا ترانسفر یک طرفه و یا دو طرفه را با نازلترین قیمت برای شما هموطنان و مسافران عزیز فراهم آورده است.

اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد

اجاره ماشین با راننده جهت استفاده شخصی

ما در عصری زندگی می کنیم که نگاه مردم نسبت به ما با شرایط ظاهری ما رابطه مستقیم دارد. بسیاری از کسبه و بازاریان برای کسب اعتبار در نگاه مردم اقدام به اجاره ماشین و خودرویی لوکس میکنند. به عنوان مثال فردی که میخواهد عقد شراکت ساخت با مالک را انجام دهد اگر با یک ماشین معمولی برود مالک ملک به حساب شخصی سازنده نگاه نمیکند بلکه به خودروی وی و شرایط مالی ظاهری وی نگاه میکند. این نمونه کوکی از مزایای اجاره خودرو می باشد و بر همین مبنا نیز بسیاری از کسبه از مشتریان ثابت و همیشگی ما هستند. البته دسته دیگری نیز به دلایل علاقه شخصی و یا سفر و … اقدام به اجاره خودرو میکنند. بعضی نیز برای رفتن به میهمانی یا عروسی ماشین اجاره میکنند. مصارف اجاره ماشین بسیار گسترده است و در بسیاری از مواقع انتخابی هوشمندانه و منطقی. اجاره خودرو طباطبایی مفتخر است تا این نیز همشهریان و هموطنان گرامی را برطرف کند.

شرح خدمات و مزایای همکاری با موسسه اجاره خودرو طباطبایی

تحویل و عودت خودرو در محل شما ترانسفر فرودگاه امام خمینی (ره) و فرودکاه مهرآباد ارایه خودرو با راننده مسلط به زبان های انگلیسی , فرانسوی و عربی و مسلط به امور تشریفات عدم نیاز به حضور شما در دفتر موسسه اجاره خودرو طباطبایی و عقد قرارداد توسط نماینده اعزامی در محل اقامت شما سابقه ۱۵ سال فعالیت و حضور در نشریات و روزنامه های کثیر الانتشاری همچون همشهری مالکیت ۱۰۰ درصدی تمام خودروها (ارائه برک سبز و سند مالکیت خودرو در صورت درخواست) امکان اجاره ترکیبی وامکان تعویض خودرو در ایام اجاره بدون از بین رفتن تخفیف اجاره بلند مدت کارواش و بنزین رایگان توسط پرسنل شرکت (فقط تهران) امکان اجاره خودرو در یک شهر و عودت در شهر دیگر (شامل هزینه) امکان صدور فاکتور و پیش فاکتور برای موسسات، شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و ادارات امکان تحویل و عودت خودرو تا ساعت ۲۴ ارائه طرح ترافیک به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهیانه صدور کارت تخفیف هتل ها، رستوران ها، کنسرت ها و شهربازی و … طرف قرارداد تا سقف ۳۰ درصد(برای مشتریانی که بیش از ۲۰ روز اقدام به اجاره مستمر کرده اند. برای اطلاع از هتل ها و رستوران های طرف قرارداد اینجا کلیک کنید)

 

مدارک مورد نیاز اجاره خودرو و اجاره ماشین چیست؟

قبل از اقدام به اجاره خودرو و کرایه اتومبیل لازم است از شرایط و قوانین اجاره خودرو و کرایه ماشین آگاه شوید. مدارک لازم اجاره خودرو و کرایه ماشین بدون راننده در اکثر موسسات اجاره خودرو و کرایه اتومبیل بدون راننده شبیه هم می باشد که در ذیل به شرح کامل آمده است.

برای اتباع ایرانی که متقاضی اجاره خودرو و کرایه ماشین میباشند حداقل یکی از مدارک ذیل جهت اجاره خودرو بدون راننده و کرایه ماشین بدون راننده الزامی می باشد

سند ملکی معتبر به نام متقاضی اجاره خودرو و اجاره ماشین که حداقل ارزش آن به میزان خودروی اجاره ای باشد. خودرو شخصی به همراه سند و مدارک آن به نام متقاضی اجاره خودرو و اجاره ماشین که می بایست به موسسه اجاره خودرو تحویل شود. ودیعه وجه نقد به ریال و یا هر گونه ارز دیگر اعم از دلار و یورو و … به میزان ۷ الی ۱۰ درصد ارزش کارشناسی خودروی اجاره ای

علاوه بر مدارک فوق ارایه کارت شناسایی معتبر از سوی متقاضی اجاره خودرو و اجاره ماشین الزامی می باشد.

و برای اتباغ خارجی متقاضی کرایه ماشین و کرایه ماشین بدون راننده مدارک ذیل الزامی می باشد:

ویزا یا پاسپورت متقاضی کرایه خودرو و اجاره ماشین رویت بلیت برگشت متقاضی اجاره خودرو و کرایه اتومبیل ودیعه نقدی به هر ارزی اعم از ریال دلار یورو و …به میزان ۷ الی ۱۰ درصد ارزش خودروی اجاره ای

لازم به ذکر است متقضیان اجاره خودرو و کرایه ماشین که به راننده نیاز دارند نیازی به تامین وثایق و مدارک فوق ندارند.

و متقضیان اجاره خودرو و کرایه اتومبیل که قصد اجاره ماشین عروس دارند ارایه کارت عروسی الزامی می باشد.

نحوه اجاره خودرو در ایران چگونه است

اجاره خودرو در ایران به تازگی بسیار رونق پیدا کرده است و بعضی از افراد جامعه بنا به دلایل بسیار متعددی کرایه ماشین را به خرید ماشین ترجیح می دهند،در ادامه دلایل اجاره ماشین را به شرح ذیر عنوان خواهیم کرد:

۱- افت قیمت خودرو بعد از خرید و مستهلک شدن آن به مرور زمان
۲-پرداخت مالیات های سنگین در واردات خودرو و قیمت های بسیار بالای آن
۳- خسارات احتمالی در تصادفات و افت شدید خودرو بعد از تصادف
۴- خلاص شدن از شر هزینه های مصرفی خودرو
۶- تنوع خودرو ها و تعویض خودرو در زمان اجاره
۷-مسافرت های خود را با اجاره خودرو تجربه کنید
۸- به استقبال مهمانان خارجی خود با یک خودرو لوکس بروید
۹- با اجاره ماشین عروس یک شب به یاد ماندنی را تجربه کنید
۱۰- حضورتان در بیزینس و قرار داد های تجاری با خودرو لوکس باعث عقد قرار دادهای عالی خواهد شد

با ذکر چند مثال می توانیم این دلایل را شرح دهیم اگر شما در تجارت املاک یا بازرگانی و مشاغل تجاری دیگری وارد شده ایید سعی کنید هنگام جلسات کاری و مهم خود با یک خودرو لوکس وارد محل قرار شوید،یا همینطور اگر میخواهید به مسافرت بروید و خودرو شخصیتان نیاز به تعمیر دارد می توانید خودرو خود را به امانت بگذارید و یک خودرو برای سفر اجاره کنید.

 

چرا از موسسه اجاره خودرو و اجاره ماشین طباطبایی اجاره کنیم؟

موسسه اجاره خودرو و کرایه اتومبیل طباطبایی با ناوگانی متنوع و مشتمل بر انواع خودروهای آلمانی شامل ( اجاره بنز S500 – اجاره بنز CLS – اجاره بنز CLK – اجاره بنز SLK – اجاره بنز C200 و اجاره بی ام و X6 – اجاره بی ام و X4 – اجاره بی ام و X3 – اجاره بی ام و X1 – اجاره بی ام و ۵۲۸ – اجاره بی ام و ۳۲۸ – اجاره بی ام و Z4 – اجاره بی ام و ۶۳۰ – اجاره بی ام و ۳۳۰ – اجاره پورشه پانامرا – اجاره پورشه کاین – اجاره پورشه باکستر ) و خودرو های کره ای شامل ( اجاره هیوندای سانتافه IX45 –  اجاره هیوندای توسان IX35 – اجاره هیوندای وراکروز IX55 – اجاره هیوندای گرنجور – اجاره هیوندای سوناتا وای اف – اجاره هیوندای سوناتا ال اف – اجاره هیوندای سوناتا ال اف – اجاره هیوندای ولوستر – اجاره هیوندای جنسیس چهار درب – اجاره هیوندای جنسیس کوپه – اجاره کیا اپتیما – اجاره کیا اسپورتیج – اجاره کیا سراتو کوپه – اجاره کیا سراتو چهار درب – اجاره کیا سورنتو ) و خودرو های ژاپنی شامل ( اجاره تویوتا لندکروز – اجاره تویوتا پرادو چهاردرب – اجاره تویوتا پرادو دو درب – اجاره تویوتا اف جی کروزر – اجاره تویوتا GT86 – اجاره تویوتا کرولا – اجاره تویوتا کمری – اجاره لکسوس IS300 کروک – اجاره لکسوس NX  – اجاره لکسوس RX350 ) می باشد. و این مجموعه کامل خودروها به مشتریان و متقاضیان اجاره خودرو و ماشین عروس و موسسات توریستی و تشریفات این امکان را میدهد انتخابی آزادانه داشته باشند و در صورت لزوم اقدام به جابجایی خودرو نمایند.

نگاهی کوتاه بر اجاره خودرو و اجاره ماشین و موسسات فعال در زمینه کرایه اتومبیل بدون راننده

از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتها و موسسات توریستی و گردشگری و هتل داران و میزبانان مناسبت ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

 

تگ های ویژه اجاره خودرو

اجاره ماشین با راننده جهت سفرهای برون شهری – اجاره ماشین با راننده جهت ماموریت ها اداری و تجاری – اجاره ماشین ماهیانه به صورت ترکیبی – اجاره خودرو در تهران – اجاره ماشین تهران – کرایه خودرو در تهران – کرایه ماشین در تهران – رنت ماشین در تهران – رنت خودرو در تهران – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین – کرایه اتومبیل – اجاره اتومبیل – اجاره ماشین تهران – اجاره ماشین عروس – کرایه ماشین عروس – اجاره خودرو تهران – اجاره خودرو ارزان – اجاره ماشین ارزان – اجاره ماشین در تهران – ماشین اجاره ای در تهران  – خودروی اجاره ای در تهران – ماشین کرایه ای در تهران – خودروی کرایه ای در تهران – اجاره ماشین عروس – کرایه ماشین عروس – اجاره خودروی عروس  – کرایه ماشین  – کرایه اتومبیل – رنت خودرو – رنت ماشین – رنت اتومبیل – خودرو اجاره ای – ماشین اجاره ای – خودرو کرایه ای – ماشین کرایه ای – اجاره خودرو بدون راننده – اجاره ماشین بدون راننده – کرایه خودرو بدون راننده – کرایه ماشین بدون راننده – اجاره ماشین در تهران –