مدارک مورد نیاز اجاره خودرو

مدارک مورد نیاز اجاره خودرو

مدارک مورد نیاز اجاره خودرو
مدارک مورد نیاز اجاره خودرو

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع ایرانی

 1. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
 2. کارت شناسایی معتبر
 3. گواهینامه
 4. “فقط و فقط” یکی از موارد ذیل:
  1. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
  2. سند ملکی به نام متقاضی
  3. توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع خارجی

 1. کارت شناسایی معتبر
 2. ویزا و پاسپورت متقاضی
 3. تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی
 4. گواهینامه
 5. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (به ریال و یا سایر ارزهای خارجی) (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)

نکته مهم: در صورتی که نیاز به خودروی با راننده داشته باشید و قصد اجاره ماشین با راننده (اعم از ماشین عروس یا تشریفات و ترانسفر فرودگاهی) را داشته باشید به هیچ یک از مدارک قوق نیازی نمی باشد.

در صورتی که امکان تامین مدراک فوق برای شما امکان پذیر نیست با مشاوران ما تماس بگیرید تا با توجه به شرایط شما ساده ترین و مناسب ترین شرایط ممکن برای شما به شما پیشنهاد دهند تمام تلاش ما برا این است که به ساده ترین طریق ممکن امکان اجاره ماشین بدون راننده را برای شما قراهم آوریم.
برای اطلاع از شرایط دیگر و یا شرایط متفاوت ضمانت ها با توجه به نوع قرارداد و مدت زمان قرارداد با مشاوران ما در تماس باشید: تماس با اجاره خودرو طباطبایی

شرایط تحویل و عودت:

در صورت درخواست متقاض امکان ارایه سرویس در محل و عقد قرارداد درمحل کار منزل و یا فرودگاه امکان (منوط به آنکه اجاره خودرو صرفا جهت ترانسفر نباشد) پذیر می باشد.

نحوه محاسبه اجاره بها : به ازای هر ۲۴ ساعت یک روز اجاره بها تعلق میگیرد و در صورت تاخیر تا ۴ ساعت هزینه اضافی از مشتری اخذ نمیگردد. لیکن در صورتی که تاخیر از ۴ ساعت بیشتر باشد تاخیر مازاد بر ۴ ساعت به هر میزان ساعتی که باشد به ازای تاخیر هر ساعت مازاد ۴ ساعت برای هر ساعت یک بیست و چهارم اجاره بها دریافت میگردد. یا به عبارتی در صورتی که به عنوان مثال ۱۰ ساعت تاخیر صورت بپذیرد ۴ ساعت تاخیر اولیه مجاز و هزینه ۶ ساعت مازاد برآن طبق یک بیست و چهارم اجاره بها به ازای ۶ ساعت اخذ میگردد.

اجاره خودرو بدون سند ، اجاره خودرو بدون چک ، اجاره خودرو بدون ودیعه ، اجاره خودرو بدون دپوزیت ، اجاره خودرو بدون پول پیش ، اجاره ماشین بدون سند ، اجاره ماشین بدون چک ، اجاره ماشین بدون ودیعه ، اجاره ماشین بدون دپوزیت ، اجاره ماشین بدون پول پیش ، کرایه اتومبیل بدون سند ، کرایه اتومبیل بدون چک ، کرایه اتومبیل بدون ودیعه ، کرایه اتومبیل بدون دپوزیت ،کرایه اتومبیل بدون پول پیش

یک نظر

 1. دنبالک: تاریخچه اجاره خودرو شرایط اجاره آن وهمچنین نحوه اجاره خودرو با راننده و بدون راننده