جایگاه عرضه سوخت شرکتی در اصفهانک افتتاح شد - اجاره خودرو طباطبایی

مصرف هفتگی بنزین کشور ثابت ماند

میانگین مصرف بنزین کشور در هفته منتهی به ۲۶ شهریورماه به روزانه ۸۱ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر رسید که این مقدار در مقایسه با هفته پیش از آن تغییر چندانی نداشته است.

میانگین هفتگی مصرف بنزین کشور در هفته چهارم شهریورماه با توزیع روزانه ۸۱ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر به ۵۶۸ میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر رسید.

بیشترین مقدار مصرف بنزین با ۹۰ میلیون و ۱۰۰ هزار لیتر به روز یکشنبه (۲۱ شهریورماه) و کمترین مقدار مصرف با ۶۸ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر به روز دوشنبه (۲۲ شهریورماه) اختصاص یافته است.

مصرف بنزین در هفته چهارم نسبت به هفته گذشته تغییر چندانی نداشت و کاهش روزانه ۱۰۰ هزار لیتر را به ثبت رساند.

مصرف بنزین در سومین هفته شهریورماه نسبت به هفته دوم دومیلیون لیتر افزایش یافت و به ۵۶۹ میلیون لیتر رسید، در حالی که در هفته منتهی به ۶ تا ۱۲ شهریورماه مقدار مصرف ۵۶۷ میلیون لیتر بود.

مصرف بنزین در هفته منتهی به ۳۱ مردادماه تا پنجم شهریورماه به ۵۶۲ میلیون لیتر رسید که با نزدیک شدن به پایان تابستان از هفته اول تا سوم شهریورماه شاهد افزایش هفت میلیون لیتری بنزین در کشور هستیم.

پیش بینی می شود با آغاز دور پایانی سفرهای تابستانی و نزدیک شدن به عید غدیر، مصرف این فرآورده به مرز ۱۰۰ میلیون لیتر در روز برسد.

مجموع مصرف بنزین کشور در این سه هفته شهریورماه (یکم تا ۲۶ شهریورماه) به دو میلیارد و ۲۶۶ میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *