معرفی شورولت کامارو COPO-اجاره خودرو-اجاره ماشین
معرفی شورولت کامارو COPO-اجاره خودرو-اجاره ماشین

معرفی شورولت کامارو COPO با پیشرانه ۸ سیلندر

معرفی شورولت کامارو COPO

به گزارش اجاره خودرو این روزها اخبار متعددی درباره شورولت کامارو منتشر شده و تازه‌ترین آن‌ها نیز رونمایی جنرال موتورز از کامارو COPO 2018 می‌باشد.

معرفی شورولت کامارو COPO
این خودرو که اواخر ماه جاری در نمایشگاه SEMA حاضر خواهد بود نسخه‌ای به‌روزرسانی شده بوده که از پیشرانه کاملاً جدید و بلوک کوچک ۳۰۲ Gen V بهره می‌برد. شورولت از اعلام مشخصات فنی این پیشرانه خودداری نموده اما گفته که پیشرانه یاد شده بر مبنای قلب تپنده ۸ سیلندر ۶٫۲ لیتری LTI موجود در نسخه جاده‌ای کامارو SS شکل گرفته است.

معرفی شورولت کامارو COPO
علیرغم این شباهت‌ها، پیشرانه موردنظر به‌طور ویژه برای مسابقات درگ ساخته شده و دارای قطعات مخصوصی چون میل‌لنگ جدیدی است که اجازه دستیابی به دورهای بالای استثنایی در پیشرانه را می‌دهد.

خریداران همچنین می‌توانند پیشرانه تنفس طبیعی ۸ سیلندر ۷ لیتری یا نسخه ۸ سیلندر ۵٫۷ لیتری سوپرشارژر را سفارش دهند که اجازه دست‌یابی به رکورد طی مسافت ۴۰۰ متری در حدود ۸ ثانیه را می‌دهد. صرف نظر از نوع پیشرانه انتخابی، تمامی مدل‌ها به یک گیربکس سه سرعته اتوماتیک متصل هستند.

جدای از پیشرانه جدید، کامارو COPO 2018 دارای رنگ جدید و ویژگی‌ای نیز هست. مشتریان همچنین می‌توانند پکیج ظاهری هات ویلز را سفارش دهند که باعث می شود خودرویشان ظاهری شبیه نسخه ویژه معرفی شده در چند روز قبل را داشته باشد.

شورولت تنها ۶۹ دستگاه از این خودرو را برای سال ۲۰۱۸ خواهد ساخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *