نیسان جدید GT-R
نیسان جدید GT-R

نیسان جدید GT-R رونمایی شد

نیسان جدید GT-R

GT-R بدون شک یک خودروی فوق العاده است، اما مهم نیست که چقدر سریع، چقدر قدرتمند و چقدر زودگذر آن تبدیل شده است، زمانیکه به پایان چرخه عمر خود برسد و این نسبتا نزدیک است. با این وجود، دوستان ما از Motor1 ایتالیا ارائه دادند که چه چیزی نسل بعدی گودزیلا می تواند شبیه باشد، اما این یک مشکل است: نایان معاون رئیس جمهور برای طراحی جهانی، آلفونسو آلبیاسا، ثابت کرده است که GT-R بعد ” تی GT-R50 Italdesign – خودرویی است که این رندر بر اساس آن ساخته شده است.

نیسان جدید GT-R
نیسان جدید GT-R

اجاره خودرو

با این حال، GT-R50 به عنوان GT-R آماده تولید آماده است و به نظر نمیرسد که اسباببازی مورد استفاده قرار گیرد. این در واقع کاملا قابل اعتماد است؛ افتتاح بزرگ پنجره مشبک برای خنک کردن V6 قرار داده شده در داخل کلاهک سوپاپ است، در حالی که چراغ های باریک که به ورودی های هوا متصل هستند، به شدت و تیز نگاه می کنند، با این حال، چیزی است که Lexus LC 500 به نظر می رسد اگر تصمیم بگیرد که آن را از هم جدا کند منحنی های منفی و منفی.

در حال حاضر، این رندر ممکن است آن را در تولید تولید نکنند، اما شایعات زیادی در مورد آینده GT-R وجود دارد. اخیرا یکی از آنها این است که GT-R جدید با برق مواجه خواهد شد، یا حداقل آن چیزی است که ژان پیر دیرنا، مدیر بازاریابی نیسان، گفته است. الکتریکی راه رفتن برای مارک ژاپنی است و ممکن است شامل جانشین ارائه طاقچه ها مانند GT-R و ۳۷۰Z باشد.

نیسان جدید GT-R
نیسان جدید GT-R

چیز دیگری که ما در مورد آینده GT-R می دانیم این است که در یک مفهوم پیش بینی می شود و البایسا و تیم او هنوز هنوز طراحی نشده اند. مدیر طراحی هنوز در انتظار مهندسان برای تکمیل مشخصات موتور و پلت فرم است، به همین دلیل آنها نمیتوانند طرح های نهایی را ادامه دهند. اما یک چیز برای اطمینان – نیسان می خواهد که GT-R به عنوان “سریعترین خودروی فوق العاده ورزشی در جهان” باشد.

کرایه ماشین

نیسان جدید GT-R
نیسان جدید GT-R

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *