خانه / معرفی خودرو / تویوتا / تویوتا آوالون ۲۰۱۶
تویوتا آوالون 2016
تویوتا آوالون ۲۰۱۶

تویوتا آوالون ۲۰۱۶

وقتی داخل تویوتا آوالون ۲۰۱۶ می شویم باید متوجه صندلی با چرم کمرنگ، مواد نرم و محصول خیاطی فرانسه بشویم که احساس می کنید که آن فقط برای شما ساخته شده است. صندلی ها برقی با امکاناتی نظیر گرم کن و سرد کن صندلی تهویه مطبوع بخوبی شما را پوشش می دهند.

تویوتا آوالون 2016
تویوتا آوالون ۲۰۱۶
تویوتا آوالون 2016
تویوتا آوالون ۲۰۱۶
به صندلی های عقب که نگاهی انداختیم متوجه شدیم که فضای بین ردیف عقب و جلو بسیار عالیست و بخوبی می توان پای خود را دراز کرد و استراحت کرد.مهم ترین نکته در اتاق این خودرو بی صدا بودن این خودروست که این امر را مدیون وجود شیشه ای خاص عایق صداست.در نهایت به شیشه عقب می رسیم که از سایبان های برقی به خوبی پشتیبانی می کند و در روز های گرم شما را از گرمای خورشید در امان نگاه می دارد.زبونه های دستگیره ها از جنس کروم و روی داشبورد چرمی این خودرو هم که مانیتور ۷ اینچی جا خوش کرده که شما را با دریاچه ای از امکانات رفاهی و مولتی مدیا وصل میکند .که البته از یک سیستم صوتی با ۸ عدد بلندگو نیز بهره می برد.

در بیرون خودرو باید گفت که آوالون در مدل ۲۰۱۶ با تغییراتی مانند باریک‌تر شدن جلوپنجره، طراحی مجدد چراغ‌های راهنما، تریم کرومی سپر عقب و بهبود سیستم تعلیق در شیکاگو معرفی شد. ولی آنچه که بیش از همه در آوالون جلب‌توجه می‌کند تغییر چراغ‌های جلویی آن است که باتوجه به لنزهای LED آن، تاکنون تویوتا در هیچکدام از محصولاتش از چنین چیزی استفاده نکرده بود.

آوالون دارای سیستم تعلیق کاملا مستقل با یک میله تثبیت کننده برای یک رانندگی نرم و صاف وراحت تر است. و تعلیق منحصر به فردآن تجربه خوبی را برای شما خواهد داشت.در قسمت پایین شاسی تویوتا آوالون مدل ۲۰۱۶ از پانل های مخصوص به جهت کاهش آشفتگی و سر و صدا و همچنین کنترل خودرو از نظر ایرودینامیکی نیز بهتر خواهد شد.همچنین این خودرو دارای حالت های مختلف رانندگیست که حالت اسپرت یکی از این حالت هاست که می تواند به شما در افزایش قدرت و کیفیت رانندگی از طریق افزایش باز شدگی دریچه گاز خودرو کمک کند و در اصل قدرت موتور و شتاب را بالا ببرد که البته این امر مصرف سوخت خودرو را در این حالت بالا میبرد.که این خود به همراه وجود فرمان برقی EPS یک رانندگی خاص را تکمیل می کند.

این خودرو در مدل های Hybrid, Limited Hybrid ,XLE Premium ,Hybrid ,XLE Plus, Limited, Touring, XLE Premium, XLE Plus, XLE وارد بازار شده است که مدل های XLE, XLE Plus, XLE Premium, Touring همگی از یک موتور ۳.۵ لیتری V6 DOHC 24 با سیستم زمان بندی سوپاپ ها از نوع (VVT-I) می باشند که می تواند ۲۶۸ اسب بخار در ۶۲۰۰ دور در دقیقه و ۲۴۸ پوند فوت نیرو در ۴۷۰۰ دور در دقیقه ایجاد کند.همچنین تویوتا آوالون مدل ۲۰۱۶ شتاب ۰ تا ۱۰۰ خود را در ۶.۹ ثانیه طی میکند.که در ادامه می تواند سرعت خود را به تاپ اسپید ۲۱۸ کیلومتر بر ساعت هم برساند.این خودرو با ظرفیت باک ۷۴ لیتری خود از مصرف سوخت ۱۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر بهره می برد.و از یک گیر بکس الکترونیکی اتوماتیک هوشمند ۶ سرعته از نوع ECT-I نیز استفاده می کند.

آوالون در تیپ‌های XLE و XLE Plus خود امکانات استاندارد بیشتری دارد مانند رینگ‌های ۱۷ اینچی، نشانگر فشار باد تایرها، مانیتور ۷ اینچی و تریم چوبی داشبورد. در تیپ XLE Premium بازهم این امکانات بیشتر شده و موارد تازه‌ای مانند سیستم شارژوایرلس Qi برای اسمارت‌فون‌ها، نویگیشن و سیستم صوتیEntune به لیست تجهیزات این خودرو افزوده می‌شوند.در تیپ Touring تویوتا رینگ‌های آوالون را ۱۸ اینچی کرده، از چراغ‌های LED روز بهره گرفته و نهایتا اندکی چهره خودرو را در جلو اسپرت‌تر می‌کند. اما آخرین تیپ آوالون و در واقع گران‌ترین مدل آن، نسخه Limited است که کروز کنترل هوشمند، چراغ‌های اتومات، هشداردهنده تغییر لاین و سیستم پیشگیری از تصادف را بصورت استاندارد خواهد داشت.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۴-۱۰-۰۳

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *