خانه / معرفی خودرو / جیلی / جیلی امگرند جی اس
جیلی امگرند جی اس - اجاره ماشین بدون راننده
جیلی امگرند جی اس - اجاره ماشین بدون راننده

جیلی امگرند جی اس

یکی از شیوه‌های کسب تکنولوژی که بیشتر همه توسط چینی‌ها به کار می‌رود، خرید برندهای ورشکسته خودروسازی در گوشه و کنار عالم است. گرچه این برندها، به دلیل برخی بد به یاری‌های اقتصادی نتوانسته‌اند آن‌چنان که بایدوشاید در عرصه رقابت‌های جهانی موفق ظاهر شوند، ولی در عوض، ازلحاظ تکنیکی و فنی بسیار مدرن و پیشرو هستند. در اینجاست که پشتوانه مالی عظیم چینی‌ها به کمک و یاری این مجموعه‌ها می‌آید و حیاتی دوباره برایشان به ارمغان می‌آورد.

جیلی امگرند جی اس - اجاره ماشین بدون راننده
جیلی امگرند جی اس – اجاره ماشین بدون راننده
جیلی امگرند جی اس - اجاره ماشین بدون راننده
جیلی امگرند جی اس – اجاره ماشین بدون راننده
با پیگیری این شیوه، هر دو طرف درگیر در ماجرا به‌نوعی سود می‌برند. آن برند پیشرفته‌ای که از کمبود منابع مالی در رنج است از خطر ورشکستگی و نابودی رهایی یافته و به‌نوعی احیاء می‌شود و در مقابل، برند سرمایه‌گذار ولی فاقد تکنولوژی نیز، با خرید آن مجموعه پیشرفته عقب‌ماندگی‌های تکنیکی خود را به‌تدریج و در طول زمان جبران می‌کند. از مثال‌های خوبی که دراین‌باره می‌توان زد، خرید بخش سواری کمپانی ولو توسط کمپانی جیلی چین است.

تا پیش از انجام این معامله، شرکت جیلی به ساخت خودروهایی مبادرت می‌کرد که نه از طراحی مدرنی برخوردار بودند و نه از ایمنی درخوری بهره می‌برند، ولی پس از این وقوع این رویداد، رفته‌رفته محصولات جیلی جلوه مدرن‌تری به خود گرفته و در کنارش، رشد کیفی سریعی را هم تجربه نمودند.

بی‌شک، وقوع تمامی این تغییرات از برکت وجود تکنولوژی پیشرفته ولو بود، وگرنه جیلی که از خود آورده چندانی نداشت که به‌یک‌باره این‌چنین دگرگون گردد. نکته جالب اینجاست که برخی از هم‌وطنان خوش‌ذوق ما معتقدند که با این معامله، ولو سوئدی هم مثل ام جی بریتانیایی “چینی” شد! درحالی‌که اگر نیک بنگریم می‌بینیم که نه‌تنها ولو چینی نشد بلکه این جیلی است که لباس سوئدی پوشیده و چهره و شمایلی اروپایی به خود گرفته است!

خودروی کاملاً جدید جیلی امگرند GS، در نمایشگاه خودروی پکن در معرض دید عموم نهاده شد و فروش آن نیز به‌صورت هم‌زمان صورت پذیرفت. بهای این خودرو از عدد ۷۷,۸۰۰ یوآن استارت می‌خورد و به رقم ۱۰۸,۸۰۰ یوآن ختم می‌گردد. جیلی امگرند GS یک هاچ‌بک – کراس‌اوور خوش‌منظر است و البته به دست هیچ شخصی، به‌جز پیتر هاربی طراحی نشده است.

دو نسخه متفاوت برای این خودرو وجود دارد: GS SPORT و GS. این دو نسخه از سپرهای متفاوتی در بخش جلو و عقب خود بهره می‌برند و از تفاوت‌های کوچکتری نیز در لبه‌های بیرونی جلوپنجره خود برخوردارند. در نسخه اسپرت، چراغ‌های جلو به رنگ تیره و کالیپرهای ترمز به رنگ قرمز است. ضمن اینکه، آرم و نشان‌های متعددی در جای‌جای بدنه آن نصب شده و در عین حال، پدال‌های فلزی سوراخ‌دار نیز در آن تعبیه شده است، این در حالی است که نسخه استاندارد تنها از پدال‌های پلاستیکی بهره می‌برد. به‌جز این موارد، این دو نسخه عیناً مثل هم هستند و از پیشرانه‌های یکسانی نیز سود می‌برند.

این خودرو با دو پیشرانه متفاوت عرضه می‌شود: یک پیشرانه ۱٫۳ لیتری توربو که از توانی معادل ۱۳۰ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۱۸۵ نیوتن‌متر برخوردار است و نیز یک پیشرانه ۱٫۸ لیتری (تنفس طبیعی) که از خروجی توانی معادل ۱۳۳ بخار و گشتاوری برابر با ۱۷۰ نیوتن‌متر بهره می‌برد. همان‌طور که می‌بینید خروجی توان این دو پیشرانه بسیار به هم نزدیک است و جای تعجب است که چرا جیلی با ارائه نسخه ۱٫۳ لیتری، مزاحم نسخه ۱٫۸ لیتری خود شده است. هر دو پیشرانه به همراه یک گیربکس ۶ سرعته دستی و یا ۶ سرعته اتوماتیک DCT (دو کلاچه) عرضه می‌شود.

داخل کابین این خودرو، با وجود مواد لطیف و نیز صندلی‌های چرمی که در آن به کار رفته، خیلی تمیز و شسته و رفته به نظر می‌آید. هر دو نسخه GS و نیز GS SPORT از یک فرمان کف تخت بهره می‌برند. در تیپ‌های رده پایین، یک صفحه‌نمایش لمسی در میانه کنسول تعبیه شده که برای سال ۲۰۱۶ میلادی، کمی کوچک به نظر می‌رسد، ولی در بالاترین رده تجهیزاتی نسخه اسپرت، صفحه لمسی بسیار بزرگ‌تری نصب شده و پوشش چرم صندلی‌ها نیز دورنگ است. طراحی تونل مرکزی بین صندلی‌های جلو، خیلی سرد و خنثی به نظر می‌آید و دسته‌دنده در بخش شیب‌داری به سمت میانه داشبورد صعود می‌کند. عقربه‌های مدرج پشت فرمان از طرحی مرسوم و معمولی برخوردارند و در میانه آن‌ها، یک صفحه جای دارد که با گرافیک خوب خود، باز و بسته بودن تمامی درب‌های خودرو را به نمایش می‌گذارد.

در این خودرو، نیمرخ بدنه از طراحی قوی سود می‌برد که آن نیز به سبب خط شانه‌های پهنی است که در آن به کار رفته است. پیرامون چرخ‌های این خودرو را قوس‌های پلاستیکی دربر گرفته‌اند که در دید بیننده، حسی همچون یک کراس‌اوور را القاء می‌کنند. چرخ‌ها نیز به نظر، کمی بیش‌ازاندازه کوچک و باریک به نظر می‌آیند، اگر بزرگتر بودند جلوه ظاهری بهتری را برای جیلی GS فراهم می‌آوردند.

چراغ‌های عقب این خودرو بزرگ و به رنگ قرمز هستند و در نقطه‌ای دور از گوشه‌های بدنه جای گرفته‌اند. یک اسپویلر بزرگ هم در بخش فوقانی شیشه عقب نصب شده است. لوله‌های اگزوز نیز از فلزی براق هستند و از سایز و اندازه درستی بهره می‌برند.

روی هم رفته، خودروی کاملاً جدید جیلی یک محصول عالی است، یک کراس هاچ‌بک و در عین حال، یک شاسی‌بلند کوچک است. قیمت - قیمت کرایه ماشین خارجی - آن نیز خوب بوده و پیشرانه ۱٫۳ لیتری آن هم نسخه‌ای بسیار خوب و مناسب است. حال موقع آن فرارسیده تا جیلی پیشرانه ۱٫۸ لیتری قدیمی را رها نموده و به سایز چرخ‌ها نیز تناسب دهد!

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۳-۱۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *