خانه / اخبار خودرو / تشدید برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی
تشدید برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی - اجاره خودرو طباطبایی
تشدید برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی - اجاره خودرو طباطبایی

تشدید برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی

معاون آموزش، فرهنگ ترافیک و اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران - اجاره خودرو در تهران - بزرگ گفت: با آغاز طرح جدید برخورد با خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - فاقد معاینه فنی، همراه داشتن برگه‌های معاینه فنی الزامی است و هر خودرویی که فاقد برگه باشد مطابق قانون جریمه خواهد شد.

نواب حسینی منش – مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران و سرهنگ مراد مرادی – معاون آموزش، فرهنگ ترافیک و اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با حضور در استودیوی روی خط خبر درباره اجباری شدن طرح معاینه فنی به گفتگو پرداختند.

مرادی معاون آموزش، فرهنگ ترافیک و اطلاع رسانی پلیس تهران گفت: معاینه فنی گواهی سلامت و ایمنی خودرو هست و از نظر پلیس از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: در معاینه فنی نزدیک به ۱۸ پارامتر مورد بررسی قرار می گیرد که ۷۰ درصد آن در حوزه ایمنی است.

معاون آموزش، فرهنگ ترافیک و اطلاع رسانی پلیس تهران تصریح کرد: داشتن معاینه فنی هم به صورت مستقیم و هم غیر مستقیم در تصادفات و وقوع آن یا کاهش آن نقش بسزایی دارد. بنابراین برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی در دستور کار پلیس است.

مرادی افزود: ۱۵ درصد خودروهای تهران فاقد معاینه فنی هستند و این اولویت پلیس هست که با خودروهای فاقد معاینه فنی برخورد کنند. سه میلیون و چهارصد هزار خودرو با پلاک تهران در حال تردد هستند که ۵۰ درصد از این تعداد عمر کمتر از ۵ سال دارند و طبق قانون نیاز به معاینه فنی ندارند.

مجیدی نژاد رئیس انجمن معاینه فنی خودروها - رنت ماشین و خودرو - در گفتگو با شبکه خبر گفت: پلیس به صورت دقیق و مطلق با خودروهای فاقد معاینه فنی برخورد نکرده است و شرایط پلیس برای برخورد مناسب نیست.

حسینی منش با تاکید بر سخت بودن کنترل همه خودروها مبنی بر داشتن معاینه فنی و یا نداشتن آن افزود: می بایست کنترل معاینه فنی مثل طرح ترافیک و زوج و فرد از طریق دوربین انجام شود.

مجیدی نژاد یکی از چالش های پیش روی معاینه فنی خودرو در کشور را بخش گرایی مسئولان در توجه به معاینه فنی خودرو دانست و گفت: در این میان پلیس و شهرداری به عنوان ارکان اصلی بحث معاینه فنی هریک به تنهایی در پی ارائه راهکار هستند، که قطعا بدون تجمیع نظرات هر دو بخش دستیابی به سیستم معاینه فنی متمرکز و جامع در کشور محقق نخواهد شد لذا باپرهیز از سازمان گرایی باید نگاه جامعی را در افق معاینه فنی خودرو در کشور ترسیم کنیم.

مرادی با انتقاد از متفاوت بودن نشان و لوگوی معاینه فنی در سطح کشور گفت: امروز بسیاری از خودروها که در سطح کشور تردد می کنند و اتفاقا دارای معاینه فنی هم هستند، دودزا و آلاینده هستند.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با اشاره به راه اندازی سامانه سیمفا گفت: این سامانه در سطح کلانشهرها اجرایی شده و قرار است دوربین های نظارتی بر معاینه فنی خودروها نظارت کنند.

حسینی منش با اشاره به قانون مجلس شورای اسلامی مبنی بر ۵ ساله بودن دریافت معاینه فنی افزود: خودرویی که از سوی خودروساز بیش از دو سال گارانتی نمی شود، چگونه باید ۵ سال بدون معاینه فنی حرکت کند؟

وی از مجلس شورای اسلامی خواست سنوات مورد نیاز برای معاینه فنی خودروها را کاهش دهند.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۴-۲۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *