خانه / اخبار خودرو / ایلان ماسک از کار روی یک برنامه‌ی محرمانه خبر داد
ایلان ماسک از کار روی یک برنامه‌ی محرمانه خبر داد - اجاره خودرو طباطبایی
ایلان ماسک از کار روی یک برنامه‌ی محرمانه خبر داد - اجاره خودرو طباطبایی

ایلان ماسک از کار روی یک برنامه‌ی محرمانه خبر داد

ایلان ماسک در هفته‌ی جاری از کار روی یک برنامه‌ی محرمانه و جامع جدیدی پرده برداشت. هنوز مشخص نشده است که وی دقیقا چه برنامه‌ای را مد نظر داشته است. اما به نظر می‌رسد که به زودی شاهد اعلام یک خبر مهم از سوی تسلا باشیم.

مدیر عامل شرکت تسلا ایلان ماسک روز یکشنبه در صفحه ی توییتر خود اعلام کرد که بخش دوم از «طرح جامع محرمانه» یا (Top Secret Master Plan) به زودی منتشر خواهد شد. این توییت که حاکی از یک طرح جدید بلند مدت است خبر آن درست در زمانی ارسال شده است که سازنده ی معروف خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - الکتریکی اخیرا مشکلاتی را در مقابل خود می بیند. دو مورد از تصادف های مربوط به خودروهای مدل اس و مدل ایکس در حال حاضر توسط اداره ی ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها (NHTSA) تحت بررسی قرار دارند و علاوه بر این، چند هفته پیش، ماسک اعلام کرد که قصد دارد تا تسلا را با کمپانی ساخت پانل های خورشیدی موسوم به سولار سیتی ادغام کند که خبر اخیر نیز به مذاق برخی از افراد خوشایند نیامد و بازخوردهای منفی را برای ماسک در پی داشت.

در حالی که توییت ماسک اطلاعات زیادی را آشکار نمی کند، اما در واقع به نوعی منعکس کننده ی پستی است که در ماه آگوست ۲۰۰۶ با عنوان «طرح جامع سری تسلا موتورز (فقط بین من و شما)» نوشته شده بود. در آن زمان، تسلا در حال کار بر روی یک رودستر تمام الکتریکی بود که نخستین خودروی تمام الکتریکی تسلا به شمار می رفت. اما آن طرح اصلی، مقاصد سازنده ی خودروی الکتریکی برای تولید مدل اس و یک خودروی چهاردر کوچک تر را نشان می داد که در نهایت تبدیل به خودروی مدل ۳ شد که احتمالا در اواخر سال ۲۰۱۷شاهد حضور آن در بازار خواهیم بود.

متن توییت وی به صورت زیر است:

در حال کار روی بخش دوم برنامه ی جامع سری هستیم. امیدواریم که در آخر هفته ی جاری اخبارش را منتشر کنیم.

هفته ی گذشته، یک مدل ایکس در بزرگراه اصلی پنسیلوانیا دچار تصادف شد و در پی آن، صاحب خودرو به افسر پلیس حاضر در صحنه اظهار کرده است که خودرو در لحظه ی تصادف در حالت اتوپایلت یا رانندگی خودکار قرار داشته است. NHTSA اعلام کرده که تصادف اخیر را مورد بررسی قرار می دهد و روی روشن بودن یا نبودن حالت رانندگی نیمه خودکار در حین تصادف تحقیق خواهند کرد. اما کمپانی تسلا نیز اعلام کرده، باور ندارند که حالت نیمه خودکار این خودرو در حین تصادف روشن بوده باشد. آخرین تصادف نیز مربوط به حادثه ای است که NHTSA پس از اتمام بررسی ها اعلام کرد که در تصادف رخ داده در ۷ مه سال ۲۰۱۶ که با یک خودروی مدل اس اتفاق افتاده و راننده ی آن نیز در اثر سانحه جان خود را از دست داده، خودرو در حالت اتوپایلت قرار داشته است.

ماسک همچنین به عنوان رئیس هیئت مدیره و سهامدار اصلی سولارسیتی فعالیت دارد که تسلا پیشنهاد داده است تا این مجموعه را خریداری کند. ماسک باور دارد خرید سولارسیتی باعث خواهد شد تا کمپانی خودروساز بتواند وارد بازار خدمات خانه ها و همچنین بازار تجارت انرژی پایدار شود. این پیشنهاد خرید شماری از انتقادات را به ویژه از سوی جیم کانوس (Jim Chanos) از مرکز کنیکاس اسوشیتز در پی داشت که آن را به عنوان یک نمونه ی شرم آور از طرز مدیریت سهامی در بدترین حالتش تعبیر کرد.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۴-۲۴

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *