خانه / اخبار خودرو / جنجال جهانی در خصوص رسوایی های مصرف سوخت
جنجال جهانی در خصوص رسوایی های مصرف سوخت - اجاره خودرو طباطبایی
جنجال جهانی در خصوص رسوایی های مصرف سوخت - اجاره خودرو طباطبایی

جنجال جهانی در خصوص رسوایی های مصرف سوخت

رسوایی دیزل فولکس واگن جرقه‌ای بود که روابط میان خودروسازان و موسسات مختلف را با مشکلات فراوانی مواجه کرده است. در حال حاضر جنجال بزرگی در سطح جهانی به پا شده و موسسات و خودروسازهای زیادی به اقامه‌ی دعوا در برابر یکدیگر پرداخته‌اند.

رسوایی خودرو های دیزلی و مصرف بیش از حد آن ها مشکلات زیادی برای این خودروساز ایجاد کرده است. اما یکی دیگر از پس لرزه های تقلب یکی از بزرگ ترین خودروسازان جهان، تیره شدن روابط موسسات دولتی با خودروسازان است که این موضوع منجر به بررسی دقیق تر خودروها - رنت ماشین و خودرو - شده است. در همین راستا نیز پرونده های گسترده ای در اقصی نقاط جهان در خصوص مصرف نامتعارف خودرو های مرسدس بنز - اجاره خودرو بنز - ، میتسوبیشی و نیسان باز شده است. این در حالی است که پرونده ی فولکس واگن هنوز در جریان است و این خودروساز موفق به جلب نظر دولت ها و سازمان های مربوطه نشده است.

پیش تر اخباری مبنی بر شکایت سازمان محیط زیست ایالات متحده از جنرال موتورز در خصوص مصرف بیش از حد مدل های دیزلی شورولت کروز منتشر شده بود. اما این تنها جنجال موجود در صنعت خودروسازی نیست. دولتمردان نروژ جدید ترین شاکی فولکس واگن هستند؛ اما این پرونده ممکن است برای فولکس واگن گران تمام شود. دولت نروژ در خصوص مصرف بیش از حد خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - دیزلی فولکس واگن تقاضای غرامت ۱۰ میلیارد دلاری کرده است؛ این شکایت توسط سازمان سلامت نروژ مطرح شده است.

در کشور کره ی جنوبی یکی از مدیران فولکس واگن به اتهام دستکاری عمدی نتایج آزمایش های آلایندگی و شکستن قانون محیط زیست این کشور، دستگیر شده است. فولکس واگن در صدد واردات تعداد زیادی خودرو به این کشور بود که ظاهرا با دستکاری اسناد و نتایج تست های آلایندگی موفق به انجام این امر شده است.

هم چنین باید به شکایت نیسان از دولت کره ی جنوبی اشاره کرد؛ این شکایت زمانی مطرح شد که دولتمردان کره ی جنوبی موفق به اثبات ادعای خود مبنی بر تقلب نیسان قشقایی دیزلی در تست های آلایندگی نشدند. یکی از مسئولان نیسان در این خصوص گفت که ما از اتهام وارد شده از سوی دولت کره ی جنوبی ناراحت هستیم و حقوق خود را در این خصوص پیگیری می کنیم.

موارد بالا تنها بخشی از جنجال های به وجود آمده در خصوص تست های آلایندگی در سرتاسر جهان است. پیش تر نیز میتسوبیشی به تقلب در تست های آلایندگی متهم شد و در همین راستا جریمه های سنگینی نیز پرداخت کرد. اخیرا نیز شایعاتی مبنی بر تقلب بزرگ ترین خودروساز ایتالیا، فیات، در تست های آلایندگی منتشر شده است.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۴-۲۸

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *