خانه / اخبار خودرو / امید به گشایش مالی در صنعت خودرو
امید به گشایش مالی در صنعت خودرو - اجاره خودرو طباطبایی
امید به گشایش مالی در صنعت خودرو - اجاره خودرو طباطبایی

امید به گشایش مالی در صنعت خودرو

یک کارشناس صنعت خودرو معتقد است به هر میزان نرخ بهره بانکی کاهش یابد این مسئله به نفع خودروساز و قطعه‌ساز خواهد بود.

امرالله امینی با اشاره به کاهش نرخ سود سپرده های بانکی بر تاثیر این تصمیم دولت بر جریان تولید در صنعت خودرو پرداخت و اظهار داشت : از آنجا که بخشی از ساختار مالی خودروسازان با نرخ بهره بانکی گره خورده و این مساله سهم قابل توجهی در هزینه شرکتها دارد از این رو به هر میزان نرخ سود بانکی کاهش یابد، سهم هزینه هادر قیمت - قیمت کرایه ماشین خارجی - تمام شده تولید کاهش یافته و بالطبع قیمت تمام شده خودرو نیز کاهش خواهد یافت.

وی تصریح کرد : کاهش سود تسهیلات بانکی ، مطمئنا گشایش های مالی در صنعت خودرو کشور را به همراه دارد به گونه ای که با پایین آمدن نرخ تسهیلات، بدهی های خودروسازان نیز کاهش پیدا می کند.

وی تاکید کرد : امروز به دلیل افزایش سپرده گذاری و افزایش انباشت پول در بانک و ارائه سود های بانکی چرخه ای معیوب در کشور ایجاد شده که مسلما با کاهش نرخ بهره های بانکی فضای موجود تغییر و نقدینگی در جریان درستی قرار خواهد گرفت.

عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به نرخ سود بانکی ها در دنیا خاطر نشان کرد : در یک اقتصاد سالم نرخ سود تسهیلات باید زیر ۵درصد است بنابراین باید این شیوه در ایران نیز اجرایی شود تا به جای افزایش سپرده گذاری در بانک ها ، نقدینگی در جامعه به سمت سرمایه گذاری در بخش های تولیدی و صنعتی و بورس سوق یابد.

امینی اظهار داشت : با کاهش نرخ سود سپرده و تهسیلات مسلما این مساله درهزینه خودروسازان نیز تاثیر گذاشته و می توان انتظار داشت که قیمت خودرو کاهش پیدا کند.

وی گفت : برای اینکه جریان قیمت خودرو در ایران تغییر کند باید جهت گیری مدیریت در صنعت خودرو نیز متحول شده و در راستای افزایش کارایی و بهره وری باشد.

وی تاکید کرد : امروز علاوه بر مواردی چون بهره های بانکی ، مواردی چون حاکمیت مدیران دولتی بر مجموعه های خودروسازی موجب کاهش بهره وری در صنعت خودرو و افزایش هزینه تولید خودرو شده است .

وی افزود : متاسفانه هم اکنون خودروسازان به دلیل کاهش فروش با مشکل تامین نقدینگی و ناتوانی در پرداخت مطالبات قطعه سازان و در نهایت کاهش تیراژ تولید و افزایش هزینه های جاری روبرو شده اند این در حالی است که افت بهر ه وری و افزایش هزینه تولید خودرو نیز بر روند زیان دهی در شرکتهای خودروساز نیز تاثیر گذاشته است.

این کارشناس صنعت خودرو ، تصریح کرد : وجود رکود اقتصادی در کشور در این مدت باعث شده که قیمت تمام شده تولید در داخل بالا باشد و این مشکلی است که نیارمند صرف زمان مناسب است تا هم اقتصاد از شرایط رکود خارج شود و هم اینکه شاهد افزایش مقیاس تولید و بهره وری در این در بخش های تولیدی در کشور باشیم.

امینی افزود : در شرایط جدید فراهم شده و با لغو تحریمها، مدیران فعلی شرکتهای خودروسازی باید از گذشته درس گرفته و اولویت خود را جذب سرمایه گذاران خارجی برای انتقال تکنولوژی و تولید محصولات جدید، با کیفیت و با قیمت مناسب قرار دهند

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۵-۰۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *