خانه / اخبار خودرو / بازخورد مثبت مجامع شرکتهای خودرویی در بازار سهام
بازخورد مثبت مجامع شرکتهای خودرویی در بازار سهام - اجاره خودرو طباطبایی
بازخورد مثبت مجامع شرکتهای خودرویی در بازار سهام - اجاره خودرو طباطبایی

بازخورد مثبت مجامع شرکتهای خودرویی در بازار سهام

از هفته گذشته و با نزدیک شدن به پایان فصل مجامع، بازار سهام با رونقی نسبی مواجه شد چنانچه به نظر می‌رسد بازار سهام پس از یک دوره رکود ، مجددا به تعادل رسیده است و کفه ترازوی خوش بینی ها از کفه بد بینی ها سنگین تر شده است.

البته نکته قابل توجهی که در فضای این روزهای بازار سهام به خصوص شرکتهای خودرویی به چشم می خورد، بازخورد مثبت مجامع شرکت هاست چنانچه تحولات روز گذشته بازار سهام نشان داد که فعالان بازار از نحوه برگزاری مجامع شرکت های خودرویی راضی هستند.

مدیر عملیات بازار بورس در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : روز گذشته با آغاز بازگشایی نمادهایی که مجامع خود را برگزار کردند، موج مثبت ایجاد شده نمود بیشتری یافت. هر چند بسیاری از نمادهای تاثیرگذار در بازار من جمله خودرویی ها هنوز متوقف بودند و ارزش معاملات در حد پایینی به سر می برد، اما اغلب نمادها با رشد قیمت - قیمت کرایه ماشین خارجی - مواجه شدند که خود نشانگر خوش بینی بازار به آینده شرکت های بورسی است.

سید مهدی پارچینی افزود : هر چند معدود نمادهای گروه خودرویی که روز گذشته متوقف نبودند، با صف خرید و افزایش قیمت مواجه شدند تا انتظار فعالان بازار از بازگشایی نمادهای لیدر خودرویی را نشان دهند با وجود اینکه بسیاری از کارشناسان با گروه خودرویی محتاطانه برخورد می کنند، اما به نظر می رسد که کلیت بازار از اخبار منتشر شده از مجامع خودرویی راضی است.

وی گفت : چنین فضایی که در بازار سهام ایجاد گردیده نوید بازگشایی نمادهای خودرویی در محدوده های مثبت را می دهد. هر چند انتظار می رود، در صورت شکل گیری تقاضا برای خودرویی ها جریانی صعودی برای بازار سهام به وجود بیاید.

وی تصریح کرد : البته هفته گذشته در آخرین مهلت فصل مجامع، تعداد زیادی از نمادهای بورسی برای برگزاری مجامع سالانه خود متوقف شدند. طبعا با توقف تعداد قابل توجهی از نمادها، ارزش معاملات بورس نیز کاهش یافت ضمن اینکه ارزش معاملات به دلیل توقف نمادها نیز با کاهش روبرو گردید.

مدیر عملیات بازار بورس اظهار داشت : خوشبختانه با برگزاری مجامع شرکت ها پالس های مثبتی به بازار مخابره گردید و در نهایت بازار به آرامی مسیر صعودی را پیش گرفت.

پارچینی افزود : اکثر شرکتهای خودرویی در هفته گذشته مجامع شان برگزار شد و با توجه به طرح مباحثی در خصوص قراردادهای خارجی ، بحث تقسیم سود خیلی ضعیف بوده اما مباحثی توسعه ای بیشتر مطرح گردید.

وی گفت : هفته گذشته اکثر نمادهای معاملاتی در آستانه برگزاری مجامع شرکتها متوقف گردید اما تا قبل از برگزاری مجامع میزان معاملات پرحجم و در دامنه مثبت انجام می گرفت این رویکرد احتمالا این پیغام را برای بازار دارد که در مجامع شرکتها اخبار مثبتی منتشر خواهد شد.

وی اظهار داشت : البته هفته گذشته تا پیش از توقف نماد شرکتهای خودرویی و برگزاری مجامع میزان معاملات در گروه خودرویی پرحجم و از سویی پرگردش بود سهامی است که تعداد تراکنش های معاملاتی آن بالاست طبعا این مساله جزء معیارهای نقد شوندگی نیز محسوب می شود.

وی تصریح کرد : اوضاع بازار سهام خودروهایی طی روزهای آتی با توجه به اخبار مجامع شرکتها جریان مثبت داشته و طبعا حجم معاملات بیشتر گردیده و شاهد رشد قیمتی سهام شرکتهای خودرویی خواهیم بود.

وی خاطر نشان کرد : با شفاف سازی همه مسائل در مجمع شرکتهای خودرویی پیش بینی می شود بازار سهام خودرویی بر روی اخبار و شایعات حرکت نخواهد کرد.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۵-۰۳

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *