خانه / اخبار خودرو / تمرکز بر طراحی و ساخت خودرو خورشیدی غزال ایرانی ۴
تمرکز بر طراحی و ساخت خودرو خورشیدی غزال ایرانی 4 - اجاره خودرو طباطبایی
تمرکز بر طراحی و ساخت خودرو خورشیدی غزال ایرانی ۴ - اجاره خودرو طباطبایی

تمرکز بر طراحی و ساخت خودرو خورشیدی غزال ایرانی ۴

مدیر پروژه طراحی و ساخت خودرو خورشیدی غزال ایرانی از طراحی غزال ایرانی (۴) خبر داد و گفت: در صورت فراهم شدن بسترهای لازم ،تجاری سازی و تولید انبوه غزال ایرانی را در دستور کار داریم .

کارن ابری نیا هدف از سفر خود با خودروی غزال ایرانی را معرفی این خودرو به جامعه، ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه، تقویت و استحکام بخشیدن به روحیه و کار تیمی عنوان کرد و گفت: در تور علمی که از ۲۶ تیرماه از منطقه آزاد انزلی آغاز کردیم از شهرهای رشت، قزوین، تهران، قم، کاشان، اصفهان، یزد، شیراز و بندرعباس عبور و وارد جزیره کیش بعنوان مقصد نهایی شدیم.

وی با بیان اینکه خودرو خورشیدی غزال ۳ به همت دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه تهران - اجاره خودرو در تهران - در مدت یکسال طراحی و ساخته شد اظهار کرد: این خودرو چهار چرخه با وزن ۴۵۰ کیلوگرم گنجایش دو سرنشین را دارد .

ابری نیا گفت: این خودرو تا سرعت ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت را طی کرده است و در صورت مناسب و هموار بودن مسیر می تواند تا ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت سرعت داشته باشد.

این استاد دانشگاه تصریح کرد : آزمایش ها و بررسی های مختلفی همچون میزان مصرف و دریافت انرژی و مسائل مکانیکی و الکترونیکی خودرو در طول مسیر مورد بررسی قرار گرفت که در طرح های بعدی به طور یقین آن را مورد توجه قرار خواهیم داد.

ابری نیا مهمترین طرح و برنامه در دستور کار گروه را پس از بازگشت از کیش طراحی خودرو غزال ایرانی ۴ عنوان کرد و به ایرنا گفت:برای نخستین بار خودرویی با ظرفیت ۴ سرنشین ۴ چرخ و دو موتور ساخته خواهد شد .

وی مهترین مشکل در طول مسیر را نامناسب بودن سطح برخی جاده ها عنوان کرد و گفت : در مجموع سفر خوب و بی حادثه ایی را تجربه کردیم .

استاد دانشگاه مکانیک دانشگاه تهران در پاسخ به سوالی در مورد تولید انبوه غزال ایرانی ۳ به ایرنا گفت : مرکز طراحی و ساخت خودروی خورشیدی غزال ایرانی سال ۱۳۸۳ در دانشکده فنی دانشگاه تهران فعالیت خود را آغاز کرده و سه نسل خودرو غزال ایرانی ۱، ۲ و خودرو برقی آروین توسط استادان ودانشجویان این دانشگاه طراحی و ساخته شده و تلاش داریم با فراهم شدن بسترهای لازم در راستای تجاری سازی گام برداریم .

وی اضافه کرد: در این مسیر تولید خودرو سبک شهری، برقی و هیبریدی و بنز - اجاره خودرو بنز - ینی کم مصرف را پیشنهاد کرده ایم که امیدواریم بتوانیم آن را عملیاتی کنیم .

ابری نیا اظهار کرد : برگزاری برنامه های متنوع توسط تیم خودروی خورشیدی برای مردم هر شهر و منطقه و پاسخ به پرسش ها از برنامه های این تور علمی بود .

وی گفت : با ورود به جزیره کیش در پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران نیز برنامه ای ویژه برگزار می شود .

مدیر پروژه طراحی و ساخت خودروی خورشیدی غزال ایرانی مهمترین برنامه تیم را حضور در رقابت های بین المللی استرالیا در سال آینده عنوان کرد.

این خودرو در رقابت های سال ۲۰۱۵ استرالیا مقام سوم سرعت و مقام هفتم را در طی مسافت به دست آورد.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۵-۰۳

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *