خانه / اخبار خودرو / ممنوعیت ورود و ثبت سفارش موتورسیکلت‌های کاربراتوری در کشور
ممنوعیت ورود و ثبت سفارش موتورسیکلت‌های کاربراتوری در کشور - اجاره خودرو طباطبایی
ممنوعیت ورود و ثبت سفارش موتورسیکلت‌های کاربراتوری در کشور - اجاره خودرو طباطبایی

ممنوعیت ورود و ثبت سفارش موتورسیکلت‌های کاربراتوری در کشور

نایب‌ رئیس سندیکای تولیدکنندگان موتورسیکلت ایران گفت : از ابتدای خردادماه تولید موتورسیکلت های کابراتوری در کشور ممنوع شده است.

ابوالفضل حجازی با اشاره به مذاکرات اخیر وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت : بر این اساس مصوب گردید تا از خرداد ماه امسال ورود و ثبت سفارش موتورسیکلت های کاربراتوری به کلی ممنوع شده است.

وی با توجه به مصوبه سال گذشته دولت در خصوص توقف تولید موتورسیکلت های کاربراتوری اظهار داشت : تاکنون موتورهای انژکتوری وارد بازار کشور نشده و تنها به صورت نمونه این موتورها وارد ایران شده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون چینی ها در حال تست موتورهای انژکتوری برای عرضه با بازار ایران هستند ، تاکید کرد : در حال حاضر در هیچ جای دنیا موتورسیکلتی به صورت انژکتوری در کلاس ۱۲۵ سی سی که قالب تولیدات کشور است تولید نشده و همچنان کلیه موتورسیکلت های انژکتوری در کلاس ۲۵۰ سی سی به بالا قرار دارند.

وی تصریح کرد : با توجه به شرایط موجود تولید و عرضه این نوع موتورها قطعا از ابتدای مهرماه این طرح قابل اجرایی نخواهد بود بلکه پیش بینی می شود حداقل تا پایان امسال این امکان اجرا داشته باشد.

وی تصریح کرد : دولت باید حتما فرصتی را به تولیدکنندگان در این صنعت اختصاص دهد چرا که همچنان اجناس زیادی در انبارها وجود دارد و باید در این زمینه تکلیف تولیدکنندگان مشخص شود.

وی گفت : از ابتدای امسال هیچ تولیدکننده ای نیز ثبت سفارشی نداشته است زیرا شرایط بازار به نحوی نبوده که کسی بخواهد ثبت سفارش داشته باشد و یا کالایی را وارد کند به طوری که همه تولیدکنندگانی که کالایی را وارد کردند همگی از ثبت سفارش های سال گذشته بوده و امسال کسی جنس جدیدی وارد نکرده است .

نایب رئیس سندیکای تولیدکنندگان موتورسیکلت ایران در ادامه از افت تقاضا در بازار موتورسیکلت نسبت به سال گذشته خبر داد و اظهار داشت : بازار امسال متاسفانه بسیار سنگین و با رکود جدی همراه است به طوری که در حال حاضر وضعیت موجودی انبارهای تولیدکنندگان داخلی به شکلی است که شاید چندین سال زمان نیاز باشد که محصولات موجود به فروش برسند به عنوان مثال محصولاتی مانند موتورسیکلت های سنگین مصرف آنها در ایران محدود است و تولیدکننده زمانی که هزار تا وارد می کند گاها سه سال طول می کشد این موتورها را به فروش برساند.

حجازی با اشاره به اینکه ۷۰ درصد مصرف بازار موتورسیکلت ایران مربوط به موتورهای ۱۲۵ سی سی است تصریح کرد : البته خروج این موتور با توجه به اینکه حجم وسیعی از تولید و مصرف بازار ایران را در اختیار دارد غیر ممکن است ضمن اینکه اوضاع بخش وسیعی از قطعه سازان نیز به تولید این موتورها وابسته است.

وی همچنین در خصوص امکان داخلی سازی تولید موتورهای انژکتوری در کشور گفت : هر چند تازه چینی ها در این خصوص اقدام کردند اما تولید کنندگان ایرانی ها نیز در این زمینه ورود کرده اند اما تاکنون در این راستا نتیجه ای حاصل نشده است.

وی تاکید کرد : انتظار می رود قطعه سازانی که توان لازم را دارند باید در این زمینه وارد شوند.

وی گفت : هدف انجمن تولید کنندگان موتورسیکلت ایران تولید قطعات موتورهای انژکتوری در داخلی و ایجاد اشتغال برای کشور است زیرا با توجه به اوضاع اقتصادی کشور نباید اجازه داد برای ورود این گونه موتورها تا این میزان ارز از کشور خارج شود.

وی تصریح کرد : البته انجمن تولید کنندگان موتورسیکلت ایران همپا با سیاست های نظام به پیش می رودامید است بتوانیم به وظایف خود در ایجاد هوای پاک عمل نماید.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۵-۰۳

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *