خانه / اخبار خودرو / جنرال موتورز در معرض خطر ورشکسته شدن تامین کننده عمده قطعات قرار دارد
جنرال موتورز در معرض خطر ورشکسته شدن تامین کننده عمده قطعات قرار دارد - اجاره خودرو طباطبایی
جنرال موتورز در معرض خطر ورشکسته شدن تامین کننده عمده قطعات قرار دارد - اجاره خودرو طباطبایی

جنرال موتورز در معرض خطر ورشکسته شدن تامین کننده عمده قطعات قرار دارد

یکی از تامین‌کنندگان قطعات شرکت جنرال‌موتورز مستقر در ماساچوست که ممکن است هیچ وقت نام آن به گوشتان نخورده باشد، موجب توقف زیان‌بار تولیدات جنرال‌موتورز خواهد شد. روز جمعه ی گذشته، کارخانه ی کلارک کاتلر مک درموت، تولید عایق های صدا و قطعات تریم داخلی خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - جنرال موتورز را پس از اعلام ورشکستگی متوقف کرد. این وضعیت، به دلیل پول از دست رفته از طریق قرارداد های امضا شده با خودروساز به وجود آمده است. قطعات تولیدی این شرکت تقریبا در تمامی خودروهای جنرال موتورز آمریکا پیدا می شوند. در حال حاضر، با نیروی کاری که بیکار و زنجیره ی تامینی که متوقف شده است، جنرال موتورز با وضعیت بحرانی دست و پنجه نرم می کند. خوابیدن خطوط مونتاژ این شرکت، روزانه میلیون ها دلار ضرر می زند. جنرال موتورز ماه گذشته به دادگاه منطقه ای مراجعه کرد تا در ادامه ی روند تولید متوقف شده ی سفارشات این شرکت در کارخانه ی کلارک کاتلر مک درموت، اعمال نفوذ کند. جنرال موتورز در این پرونده پیروز شد و کلارک کاتلر مک درموت مجددا مجبور به تامین قطعات مورد نیاز جنرال موتورز شد؛ اما موعد این دستور تا ابتدای هفته ی جاری بود. این تامین کننده، پیش از این در ۱۷ ژوئن به صورت رسمی تعطیل شده بود، اما با مداخله ی قانونی فعالیت تولید قطعات این شرکت به صورت موقت ادامه یافت. در پرونده ی دادگاهی که به دست خبرگزاری دیترویت رسیده است، شرکت جنرال موتورز به صراحت در خطر بودن وضعیت این شرکت را اعلام کرد و گفت: ادامه یافتن توقف در تامین قطعات این شرکت، موجب اختلال فاجعه باری در زنجیره ی تامین، عملکرد تامین کنندگان بی شمار دیگر، فروشندگان، مشتریان و دیگر سهامداران این شرکت خواهد شد و خطر بیکار شدن ده ها هزار کارگر در تمامی مجموعه های جنرال موتورز، این شرکت را تهدید می کند. مدیریت و کنترل اوضاع کاملا از دست این خودروساز خارج شده است. متاسفانه جنرال موتورز جایگزینی نیز برای تامین قطعات مورد نیاز خود ندارد| چرا که قرارداد با کارخانه ی کلارک کاتلر مک درموت به شکل تحویل به موقع (Just-in-Time) بوده است و هیچ تامین کننده ی دیگری محصولات این کارخانه ی ورشکست شده را تولید نمی کرد. این تامین کننده که عمدتا با جنرال موتورز همکاری می کرد، ادعا می کند که قرارداد با این شرکت موجب شده که در سه سال گذشته ۱۲ میلیون دلار از دست بدهد. از طرفی شرکت جنرال موتورز ادعا می کند که برای ادامه ی چرخه ی تولید، به این تامین کننده میلیون ها دلار وام داده است. دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در همین هفته برگزار می شود و به بررسی پرونده ی موجود و بحران احتمالی بزرگ ترین تولید کننده ی خودرو در آمریکا می پردازد. سناریوهای مختلفی می تواند از حکم این دادگاه حاصل شود؛ از جمله اینکه تامین کننده را به پایبندی در قراردادش با جنرال موتورز اجبار کند.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۵-۰۸

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *