خانه / اخبار خودرو / لامبورگینی هم چنان به توسعه و استفاده از پیشرانه های ۱۲ سیلندر می پردازد
لامبورگینی هم چنان به توسعه و استفاده از پیشرانه های 12 سیلندر می پردازد - اجاره خودرو طباطبایی
لامبورگینی هم چنان به توسعه و استفاده از پیشرانه های ۱۲ سیلندر می پردازد - اجاره خودرو طباطبایی

لامبورگینی هم چنان به توسعه و استفاده از پیشرانه های ۱۲ سیلندر می پردازد

اخیرا با توجه به مسائل زیست محیطی، تعداد زیادی از خودروسازان به استفاده از پیشرانه‌های کوچک‌تر و هیبریدسازی محصولات خود پرداخته‌اند. اما در این بین مدیرعامل لامبورگینی - اجاره ماشین لامبورگینی در تهران - طی گفتگویی اذعان کرد که این شرکت هم‌چنان از پیشرانه‌های ۱۲ سیلندر استفاده خواهد کرد. با وجود مشکلات میزان مصرف سوخت خودروها - رنت ماشین و خودرو - و آلودگی های ناشی از آن ها، اما پیشرانه های ۱۲ سیلندر هم چنانی جز جدایی ناپذیر از برندهای سوپراسپرت اعم از لامبورگینی، فراری، استون مارتین - قیمت اجاره خودرو - و مرسدس بنز - اجاره خودرو بنز - هستند. با وجود فشار نهاد های دولتی مختلف، ظاهرا لامبورگینی یکی از شرکت هایی است که برنامه ای برای ترک این نوع از پیشرانه ها را ندارد. استفانو دومنیکالی مدیر عامل لامبورگینی طی گفتگویی با نشریه ی اتوکار، اعلام کرد که این شرکت هم چنان به تولید و استفاده ی پیشرانه های ۱۲ سیلندر ادامه می دهد. وی در ادامه گفت: مشتریان و عاملیت های فروش ما در سرتاسر جهان گفتند که به پیشرانه های ۱۲سیلندر دست نزنیم. ما نیز در جواب خواسته های آن ها، به توسعه ی این پیشرانه های ادامه می دهیم. دومنیکالی در ادامه در خصوص سایر دلایل لامبورگینی در ادامه ی استفاده از پیشرانه های ۱۲ سیلندر گفت: پیشرانه های ۱۲ سیلندر هم چنان جای پیشرفت زیادی در کوتاه مدت دارند. البته که ما باید در خصوص بازار و قوانین موجود آن در خصوص آلاینده ها احترام بگذاریم؛ من فکر نمی کنم برنامه ی فعلی ما مشکلی با این قوانین داشته باشد. با این حال لامبورگینی هم چنان با آغوش باز پذیرای تغییرات بازار و مشتریان است. اخیرا خودروسازان زیادی به استفاده از نیروی الکتریکی و هیبریدی تمایل نشان داده اند که می توان به فراری، مک لارن و پورشه - اجاره خودرو پورشه - اشاره کرد. لافراری با پیشرانه ی ۱۲ سیلندر هیبریدی و P1 و ۹۱۸ با پیشرانه های ۸ سیلندر هیبریدی، عملکرد حرکتی بسیار بالایی از خود را به نمایش گذاشته اند؛ به نحوی که خود را کاملا از توانمندترین خودروی فعلی لامبورگینی جدا کرده اند. با توجه به خط مشی خودروسازان، خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - هیبریدی آینده ی این صنعت را تشکیل می دهند. دومنیکالی در این خصوص گفت: ما نمی توانیم ارتباط خود را با دنیا و سایر خودروسازان قطع کنیم. به محض این که مطمئن شویم برقی سازی خودروها با توجه به میزان هزینه ها و عملکرد حرکتی، به صرفه است، به سرعت خط مشی خود را تغییر می دهیم. ما آماده هستیم که در هر زمان، به سرعت روند رو به حرکت شرکت را تغییر دهیم. در نهایت مدیر عامل لامبورگینی به استفاده از سیستم های پیشرفته و مدرن سازی محصولات خود اشاره کرد. طبق گفته ی وی سیستم های تکنولوژی نوین باید در راستای حفظ حس خوب رانندگی باشند. دومنیکالی از سیستم هدآپ دیسپلی و سیستم ضبط عملکرد خودرو در شرایط مسابقه نام برد که به خوبی با روح خودروهای لامبورگینی هم راستا بوده و مطابق خواسته ی مشتریان این نوع خاص از خودروها است.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۵-۰۸

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *