خانه / اخبار خودرو / اجرای طرح نوسازی خودروهای فرسوده در استان قزوین
اجرای طرح نوسازی خودروهای فرسوده در استان قزوین - اجاره خودرو طباطبایی
اجرای طرح نوسازی خودروهای فرسوده در استان قزوین - اجاره خودرو طباطبایی

اجرای طرح نوسازی خودروهای فرسوده در استان قزوین

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری استان قزوین - اجاره خودرو در قزوین - گفت: تعداد ۴ هزار دستگاه تاکسی در استان قزوین وجود دارد که از این تعداد حدود یک هزار دستگاه فرسوده است و تاکنون تقریبا ۴۰۰ نفر از مالکان خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - فرسوده در طرح نوسازی استان ثبت نام کرده اند.

عبدالعلی دربندی زاده، افزود: برای نوسازی تاکسی های بی سیم تاکسیرانی استان قزوین، خودرو آریو را در نظر داریم که دارای آپشن ها و امکانات جدید و شکل ظاهری متفاوتی نسبت به خودروهای سمند و پژو - کرایه خودروهای پژو - است.

وی اضافه کرد: با توجه به قیمت - قیمت کرایه ماشین خارجی - و کیفیت بالاتر و همچنین امکانات بروز خودرو آریو ، تسهیلات مناسبی برای متقاضیان نوسازی خودروهای بی سیم در نظر گرفته شده است تا شاهد پیشرفت روز افزون در زمینه بهبود ارائه خدمات به مسافران باشیم.

دربندی زاده بیان کرد: در مرحله اول طرح نوسازی تاکسی های بی سیم تعداد ۵۰ نفر ثبت نام کرده اند و به دلیل تسهیلات مناسبی که در اختیار تاکسیرانان قرار گرفته این طرح مورد استقبال قرار گرفت .

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری استان قزوین اشاره کرد: شرکت سایپا - کرایه خودروهای سایپا - ۳۲ میلیون تومان وام برای خودرو آریو در نظر گرفته است و سازمان تاکسیرانی استان قزوین نیز ۵ میلیون تومان به متقاضیان طرح نوسازی اختصاص داده است و تا دو سال هیچگونه حقوقی از تاکسیرانان دریافت نمی کند.

وی ادامه داد: خودروهایی که به تاکسیرانان تحویل می دهیم با رنگ زرد می باشد و همچنین این خودروها - رنت ماشین و خودرو - تضمین کار دارند و تا ۲۴ ماه محل کار تاکسیرانان بی سیم تضمین شده است. خودرو آریو دارای دستگاه GPS است که به راحتی می توان بعد مساحت را تعیین کرد و سیستم پرداخت الکترونیک از دیگر مزایای این مدل خودرو است.

دربندی زاده تصریح کرد: استان قزوین در بین تمام استان های کشور، تنها استانی است که علاوه بر تاکسی های سبز بانوان، دارای دو رنگ تاکسی زرد و نارنجی می باشد. سازمان تاکسیرانی استان قزوین در تلاش است تا خودروهای نارنجی تبدیل به خودروهای زرد (آریو) شوند و همچنین اجازه فروش خودرو را در اختیار تاکسیرانان قرار می دهد.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری استان قزوین در ادامه گفت: در صورت همکاری مراکز اسقاط در پیشبرد سریع تر رویه نوسازی ، می توان هر چه سریعتر خودروهای جدید را به دست تاکسیرانان رساند زیرا تا زمانی که مراکز اسقاط خودروهای فرسوده را نپذیرد نمی توان خودروی جدید در اختیار مالکان این خودروها قرار داد.

دربندی زاده اظهار داشت: با توجه به وجود تقریبی ۵ هزار دستگاه تاکسی فعال در تاکسیرانی استان قزوین، نیازی به افزایش تعداد خودرو نداریم زیرا نسبت به آمار جمعیتی استان، تعداد خودروها جوابگوی نیاز مسافران می باشد .

وی افزود: علاوه بر وجود ۵ هزار دستگاه تاکسی در استان قزوین، حدود یک هزار دستگاه تاکسی شخصی نیز در حال تردد می باشند که از پلیس راهور استان خواستاریم مانع تردد تاکسی های شخصی شود و با آن ها برخورد جدی داشته باشد تا اقتصاد تاکسیرانان نیز مورد لطمه و آسیب قرار نگیرد.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۵-۱۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *