خانه / اخبار خودرو / فقط ده درصد از مساحت شهر تهران شامل طرح کاهش می شود
فقط ده درصد از مساحت شهر تهران شامل طرح کاهش می شود - اجاره خودرو طباطبایی
فقط ده درصد از مساحت شهر تهران شامل طرح کاهش می شود - اجاره خودرو طباطبایی

فقط ده درصد از مساحت شهر تهران شامل طرح کاهش می شود

قائم مقام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران - اجاره خودرو در تهران - گفت: طبق مصوبه ابلاغ شده دولت به وزارت صنایع و معادن، ساخت و تولید خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - کاربراتوری به دلیل میزان بالای آلایندگی از سال ۸۲ در کشور متوقف شده است.

حسین رضا شهید زاده افزود: درحال حاضر در کشور تنها خودروهای بنز - اجاره خودرو بنز - ینی انژکتوری به دلیل آلایندگی کمتر نسبت به خودروهای کاربراتوری تولید می شود.

وی با اشاره به بررسی حدود مجاز آلاینده های خودرو در مراکز معاینه فنی ابراز کرد: خودروهای کاربراتوری و انژکتوری با محدوده آلایندگی متفاوت تست و موفق به اخذ برگه معاینه فنی می شوند.

وی در خصوص میزان مجاز آلایندگی خودروهای کشور اظهار داشت: اخیرا میزان مجاز آلایندگی مونو اکسید کربن خودروهای انژکتوری از ۲٫۵ به ۰٫۷ تغییر پیدا کرده در حالی که این عدد برای خودروهای کاربراتوری ۴ است. لذا متاسفانه حتی خودروهای کاربراتوری که دارای برگه معاینه فنی هستند نسبت به خودروهای انژکتوری چندین برابر تولید آلایندگی دارند.

وی با توجه به اجرای قریب الوقوع طرح “کاهش” که نام آن برگرفته از سرواژه های عبارت “کنترل آلودگی هوای شهر” است و تاثیرات طرح بر کنترل آلودگی هوای تهران بیان کرد: طرح کاهش پیشنهادی شهرداری بر این امر استوار است که خودروهای دارای آلایندگی بیشتر اجازه ورود به برخی از مناطق شهر را نداشته باشند. در این صورت در یک دوره چند ساله ناوگان موجود در شهر تهران پالایش شده و به سوی خودروهای کم آلاینده خواهد رفت و سهم منابع متحرک در تولید آلودگی هوا کاهش خواهد یافت.

شهیدزاده در ادامه با بیان اینکه حدود ده درصد از مساحت کل شهر (محدوده زوج و فرد) برای طرح کاهش در نظر گرفته شده و تاثیر مهمی بر جابجایی در سطح شهر ندارد، اذعان داشت : پیشنهاد اولیه طرح کاهش بیش از یکسال پیش توسط شهرداری به وزارت کشور ارسال شد.

وی تاکید کرد: طرحی که بزودی توسط پلیس راهور تهران اجرایی می شود تنها قسمتی از طرح کاهش و قدم اول آن است و نباید آن را با طرح کاهش اشتباه گرفت. در این مرحله تنها خودروهای فاقد معاینه فنی توسط دوربین های ثبت تخلف موجود در سطح شهر شناسایی و اعمال قانون خواهند شد. قبل از تصویب طرح کاهش نیز این اقدام قابل اجرا بوده و نیاز به طرح جدید نداشت. البته استفاده از دوربین برای ثبت تخلف نیازمند یک سامانه یکپارچه ملی برای ثبت مشخصات خودروهای دارای معاینه فنی هم بوده که به همت همکاران وزارت کشور با نام سیمفا راه اندازی شده است. لازم به ذکر است مقرر شده قدمهای بعدی طرح کاهش در سال آتی برداشته شود.

وی افزود : در صورتی که طرح کنترل معاینه فنی خودروها - رنت ماشین و خودرو - هم به طور کامل اجرا شود، بر کاهش آلودگی هوای پایتخت تاثیر خواهد داشت، اما این تغییرات یک دفعه و آنی رخ نخواهد داد .

قائم مقام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در پایان اضافه کرد: اگر طرح کاهش به صورت کامل و آنچه پیشنهاد شده بود اجرا می شد، با سرعت بیشتری به سوی هوای پاک در تهران پیش می رفتیم.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۶-۱۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *