خانه / اخبار خودرو / پلیس در زمینه استقبال از مهر ۹۵ کلیه تمهیدات و پیش بینی های لازم را انجام داده است
پلیس در زمینه استقبال از مهر 95 کلیه تمهیدات و پیش بینی های لازم را انجام داده است - اجاره خودرو طباطبایی
پلیس در زمینه استقبال از مهر ۹۵ کلیه تمهیدات و پیش بینی های لازم را انجام داده است - اجاره خودرو طباطبایی

پلیس در زمینه استقبال از مهر ۹۵ کلیه تمهیدات و پیش بینی های لازم را انجام داده است

رئیس پلیس راهور تهران - اجاره خودرو در تهران - بزرگ در نشست خبری ستاد استقبال از مهر ۹۵ که با حضور جمعی از مسئولین ذیربط و اصحاب رسانه برگزار شد، گفت: پختگی در همه دستگاه های اجرایی وجود دارد و این موجب می شود کارهای اجرایی به طور روان و به دور از هرگونه مشکلی انجام شود .

سردار تیمور حسینی در ادامه این نشست اظهار داشت: با عنایت به هوش و ذکاوتی که بین کلیه دستگاه های اجرایی وجود دارد در هر مقطع و برهه ای به فراخور شرایط، تشکیل این ستاد قطعا برکات بسیار زیادی به همراه خواهد داشت .

وی تصریح کرد: برگزاری این چنین نشست هایی در طول سال می تواند تا حد زیادی در رفع مشکلات و روان تر شدن فرایندها کمک کند لذا سال تحصیلی پیش رو نیز از قاعده این مسثتنی نیست .

وی در ادامه ابراز داشت: برابر با شرح وظایف مشخص شده پلیس در زمینه استقبال از مهر ۹۵ کلیه تمهیدات و پیش بینی های لازم صورت گرفته است، همچنین استقرار عوامل نیروی انتظامی در مقابل مراکز آموزشی و تقویت گشتی های پلیس از جمله اقدامات پلیس راهور در راستای طرح استقبال از مهر است .

وی افزود: امیدواریم که بحث حفاری معابر و کارهای اجرایی نیمه تمام تا ۲۰ شهریورماه جمع آوری شود و از این تاریخ به بعد کلیه ارگان ها در زمینه حفاری و مسائل دیگر مجوزی صادر نکنند تا بتوانیم در شروع سال تحصیلی جدید از سطح معابر به صورت کامل استفاده لازم را داشته باشیم.

سردار حسینی با اشاره به بحث زمان بندی در عبور و مرور تقاطع ها خاطرنشان کرد: ما به هیچ وجه تمایلی به انجام دستی تنظیم زمان تردد در تقاطع ها را نداریم لذا زمان بندی هایی که برای برخی از تقاطع ها اعمال شده کاربرد چندانی ندارد.

وی با اشاره به اینکه در تلاش هستیم تا برای همیشه چالش دستی و اتومات بودن تقاطع ها حل گردد، افزود: از آقای سنندجی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران، تقاضا داریم که امداد خودروی اکسفورد را در جایی استقرار دهد که در صورت نیاز به سرعت بتواند به بخش ها و معابر مختلف دسترسی داشته باشد زیرا در صورتی که خرابی یک دستگاه اتوبوس بیش از ۵ الی ۶ دقیقه به طول انجامد قطعا مشکلات بسیاری را در پی خواهد داشت .

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در پایان با اشاره به اینکه در ساعات خاصی از بعدازظهرها در برخی از نقاط شهر با هجمه عظیمی از مسافران مواجه می شویم، از سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهر تهران خواستاریم در این ساعات اتوبوس ها و تاکسی هایی را به حالت آماده باش در این نقاط قرار دهند تا در صورت نیاز اقدام به جابجایی مسافران کنند .

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۶-۱۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *