خانه / اخبار خودرو / پیشنهادی با هدف دستیابی به تیراژ اقتصادی محصولات جدید خودروسازان
پیشنهادی با هدف دستیابی به تیراژ اقتصادی محصولات جدید خودروسازان - اجاره خودرو طباطبایی
پیشنهادی با هدف دستیابی به تیراژ اقتصادی محصولات جدید خودروسازان - اجاره خودرو طباطبایی

پیشنهادی با هدف دستیابی به تیراژ اقتصادی محصولات جدید خودروسازان

عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان از طرح پیشنهادی به منظور رفع موضوع تیراژ تولید خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - جدید خبر داد و گفت : تیراژ کم ، توجیه اقتصادی داخلی سازی محصولات جدید را تحت الشعاع قرار خواهد داد.

محمد رضا نجفی منش افزود : پیشنهاد می شود با توجه به تیراژ غیر اقتصادی قطعات تولیدی درصدی از این قطعات برای شرکتهای مادر نیز تولید شود تا بحث صرفه اقتصادی تیراژ تولید محصولات جدید حل شود.

وی گفت : البته این پیشنهاد باید با شرکتهای خارجی مطرح شود اما قطعا اجرای این پیشنهاد می تواند راهکار مناسبی برای دغدغه موجود و رفع مشکلات تیراژ اقتصادی محصولات جدید در واحدهای قطعه سازی در کشور باشد.

وی تاکید کرد : این پیشنهاد می تواند به عنوان یکی راه حل اجرایی شود . قطعا نگرانی که امروز قطعه سازان در خصوص تیراژ تولید محصولات جدید و سرمایه گذاری در این خصوص دارند با پذیرش این پیشنهاد و عملی شدن آن رفع خواهد شد.

وی با توجه به قبول تولید محصول مشترک جدید پژو - کرایه خودروهای پژو - با حداقل ۲۰ درصد ساخت داخل تصریح کرد : با موافقت صورت گرفته شروع تولید محصول جدید با ۲۰ درصد ساخت داخل و به تدریج ظرف چند ماه به ۴۰ درصد ساخت داخل خواهد رسید.

وی گفت : به نظر می رسد زمان مورد نیاز برای تولید این خودرو ، درصد داخلی ساخلی اولیه این محصول جدید را توجیه می کند هر چند وزیر صنعت و ، معدن و تجارت در شروط همکاری ها بر ۴۰ درصد ساخت داخل در ابتدای تولید تاکید داشتند.

این فعال در صنعت قطعه سازی کشور اظهار داشت : بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ، شرکت پژو در نظر دارد ظرف زمان تعیین شده ، تولید این خودرو را در ایران به حداکثر ۸۰ درصد ساخت داخل برساند.

نجفی منش افزود : بر این اساس یا باید این خودروها - رنت ماشین و خودرو - در ابتدا به صورت CBU کامل وارد یا اینکه به صورت CKD در داخل مونتاژ شود و یا اینکه با درصدی ساخت داخل ، تولید آن آغاز شود به هر حال ۲۰ درصد ساخت داخل بهتر از ورود خودرو به صورت CBU است.

وی با اشاره به اینکه تنوع کم و تیراژ بیشتر در تولید قطعا منطقی تر خواهد بود ،اظهار داشت : امروز بیشترین خودروهای تولیدی در شرکتها خودروساز عمدتا محصولات ارزان ۳۰ میلیون است بنابراین با توجه به تقاضای موجود در خصوص این خودروها باید بیشتر تولیدات در این رنج قیمتی و با تیراژ بالا باشد که در اوضاع تولید قطعه سازان نیز موثر باشد.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۶-۱۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *