خانه / اخبار خودرو / سامانه‌ نونوارکردن جاده‌ها رونمایی شد
سامانه‌ نونوارکردن جاده‌ها رونمایی شد - اجاره خودرو طباطبایی
سامانه‌ نونوارکردن جاده‌ها رونمایی شد - اجاره خودرو طباطبایی

سامانه‌ نونوارکردن جاده‌ها رونمایی شد

هزینه نگهداری از جاده‌های کشور حدود دو میلیارد دلار است که هم‌اکنون سالیانه یک دوم تا یک سوم این مبلغ تامین می‌شود که افزایش هزینه‌های ساخت را به دنبال دارد. در این خصوص وزیر راه و شهرسازی سامانه مدیریت روسازی راه‌های شریانی کشور را که به مونیتورینگ وضعیت راه‌های کشور می‌پردازد را رونمایی کرد.

عباس آخوندی در مراسم «رونمایی از سامانه مدیریت روسازی راه های شریانی کشور (PMS)»، اظهار کرد: از ابتدایی که من مسوولیت وزارت راه و شهرسازی را برعهده گرفتم اصلی ترین بحثی که دنبال می کنم افزایش بهره وری است، زیرا بهره وری باعث ارتقای سطح استفاده از امکانات نقدی، غیرنقدی و دانش می شود.

وی افزود: ثروت عظیمی در کشور انباشته شده که یکی از این سرمایه ها جاده های بین شهری و درون شهری است. این رقم حدود ۷۰ میلیارد دلار ارزش دارد، لذا باید نرخ بهره وری جاده ها را با استفاده از سودمندترین روش ها بالا ببریم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان این که در ایران همواره علاقه مند به افتتاح پروژه افتتاح هستیم، تصریح کرد: این در حالی است که نگهداری خیلی مهم تر از افتتاح است.

آخوندی با اشاره به رونمایی از سامانه PMS، اظهار کرد: این مساله یک بازآفرینی جدید و آغاز تحول در حوزه راهداری است. به وسیله این امکان می توان به صورت یک به یک تمام راه های ایران را بررسی کرد که یک تحول است. پایگاه های داده هایی که ایجاد می شود بزرگ ترین ابزار کار سازمان راهداری خواهد بود که تصویر واقعی از وضعیت راه های ایران داشته باشیم.

وی ادامه داد: این پایگاه داده ها باید به صورت سالانه نگهداری و روزآمد شود بعد به سمت راهکارهای بهینه و فناوری های نوین برویم. نکته مهم این است که این پایگاه توسط ایرانی ها انجام شده است.

وزیر راه و شهرسازی، گفت: تلفیق این مدل با بحث نگهداری تونل ها، پل ها و تحقیقات در زمینه ی نقاط پرحادثه می تواند به صورت یکپارچه دیده شود تا رضایت وسائل نقلیه و رضایت عابران را داشته باشیم.

آخوندی با تاکید بر این که تمام مدیران استانی باید به اطلاعات این سامانه دسترسی داشته باشند، اظهار کرد: این مدل می تواند در فرودگاه ها، راه آهن و بنادر هم مورد استفاده قرار گیرد.

در بخشی از این مراسم محمد شکرچی زاده – رییس مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی -، گفت: پروژه ای که امروز افتتاح می شود بیش از ۱۰ سال مورد توجه مدیران راه و شهرسازی بوده که امروز در دولت تدبیر و امید شاهد رونمایی از آن هستیم.

وی با اشاره به سابقه (PMS) در دهه ۷۰ میلادی در آمریکا، ادامه داد: در دهه ۷۰ آمریکا کار نگهداری راه ها را به بخش خصوصی واگذار کرد و مقوله (PMS) برای استفاده بهینه مورد توجه قرار گرفت. این مبحث امروزه در کشورهای منطقه از جمله کویت و حاشیه جنوب خلیج فارس در حال انجام است.

رییس مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی با بیان این که مدیریت روسازی و نگهداری راه ها از شاخص های توسعه یافتگی کشورها محسوب می شود، اظهار کرد: اگر اقدامات پیشگیرانه برای نگهداری راه ها انجام نشود، هزینه های ساخت بسیار بالاتر می رود.

شکرچی زاده ارزش تقریبی راه های کشور ۷۰ میلیارد دلار ارزیابی کرد و افزود: هزینه نگهداری از جاده ها ۲٫۱ میلیارد دلار است و هزینه نگهداری مطلوب ۴٫۲ میلیارد دلار برآورد می شود.

به گفته وی مدیریت تعمیر و نگهداری راه ها باید با یک نگاه فرآیندی و مستمر دنبال شود.

رییس مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی همچنین گفت: منحنی روند اضمحلال راه ها نزولی است و برآوردها نشان می دهد هرچه دیرتر برای تعمیر آنها وارد عمل شویم، هزینه ها بالاتر می رود.

شکرچی زاده از جمله نتایج اصلی (PMS) را شناسایی کامل شبکه راه های شریانی و تشکیل بانک اطلاعاتی، تعیین وضعیت رویه شبکه راه های شریانی و افزایش ایمنی راه ها عنوان کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: با اجرای طرح (PMS) در سال اول حداقل ۱۰ درصد و در مدت چهار سال حداقل ۲۵ درصد صرفه جویی در منابع صورت گیرد.

به گزارش ایسنا، داوود کشاورزیان – رییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای – در بخشی از این مراسم از با گله از کمبود بودجه نگهداری راه ها، خاطر نشان کرد: همان طور که بیان شد باید سالیانه بیش از دو میلیارد دلار برای نگهداری جاده ها هزینه کرد، در حالی که رقمی که سال گذشته به این امر اختصاص داده شد حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومان بود و تقریبا نزدیک همین رقم نیز بدهی بالا آوردیم که باید هرچه سریع تر فکری برای تامین منابع نگهداری راه ها صورت دهیم.

وی پیشنهاد کرد که مبلغ ۱۰۰ تومان بابت هر لیتر سوخت عوارض دریافت شود تا برای نگهداری راه ها به منابع مالی پایدار برسیم.

کشاورزیان گفت: در هر صورت چه منابع کافی داشته باشیم چه نداشته باشیم نیاز به یک اشراف داشتیم که این سامانه به ما این فرصت را می دهد.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۶-۱۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *