خانه / اخبار خودرو / با سیستم آیرودینامیک فعال مرسدس بنز AMG GT R آشنا شوید
با سیستم آیرودینامیک فعال مرسدس بنز AMG GT R آشنا شوید - اجاره خودرو طباطبایی
با سیستم آیرودینامیک فعال مرسدس بنز AMG GT R آشنا شوید - اجاره خودرو طباطبایی

با سیستم آیرودینامیک فعال مرسدس بنز AMG GT R آشنا شوید

مرسدس بنز - اجاره خودرو بنز - AMG GT R با پیشرانه‌ی ۸ سیلندر ۵۷۷ اسب‌بخاری دارای دو توربوشارژر و بدنه‌ی ساخته شده توسط کمپانی Heaven، یکی از پیشرفته‌ترین سوپراسپرت‌های جهان است که از سیستم آیرودینامیک فعال بهره می‌برد. حال سرپرست دپارتمان آیرودینامیک AMG، گوستاوو استرادا در جزئیات بیشتری را در خصوص نحوه‌ی کار کیت آیرودینامیکی فعال این خودرو ارایه داده است. در جلو خودروی مرسدس بنز AMG GT R و زیر سپر آن، اسپلیتر فیبر کربنی و فعال تعبیه شده است که در سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت به طور خودکار تغییر زاویه می دهد. سیستم آیرودینامیکی فعال، نیروی لیفت اکسل جلو را با برگرداندن اثر ونتوری کاهش می دهد. میزان این کاهش بسیار شگفت انگیز است؛ ۵۰ درصد در حداکثر سرعت خودرو. بالانس بین نیروی لیفت و نیروی رو به پایین باعث می شود AMG GT R سریع تر عمل نموده و در سرعت های بالا به راحتی بتوان آن را کنترل نمود. فیبر کربن فعال موجود در زیر گلگیرهای جلو نیز به همراه دو مجرای هوای عمودی استفاده شده اند تا هوای خنک بیشتری به ترمزها ارسال کنند.اثر ونتوری همان کاهش فشاری است که سیال یا هوایی که از مسیری باریک عبور می کند، با آن مواجه می شود. نام آن به خاطر فیزیکدان ایتالیایی، جیووانی باتیستا ونتوری (۱۷۴۶-۱۸۲۲) نام گذاری شده است.در قسمت عقب خودرو، یک دیفیوزر بزرگ جلب توجه می کند که بر حسب نوع جاده و سرعت، جریان هوا را بهینه کرده و پایداری اکسل عقب را افزایش می دهد. در ادامه شما را به تماشای ویدیوی تشریح آیرودینامیک فعال مرسدس بنز AMG GT-R دعوت می کنیم.مرسدس AMG GT R قدرتمندترین خودروی اسپرت در خانواده ی AMG تا به امروز است که پیشرانه ی ۴ لیتری ۸سیلندر به همراه دو توربوشارژر خود را از برادرش AMG GT S را به ارث برده و قادر به تولید ۵۷۷ اسب بخار است که تقریباْ ۷۴ اسب از GT S بیش تر است. در مقایسه با GT S گشتاور آن ۷۰۰ نیوتن متر است که رشدی ۵۰ واحدی را نشان می دهد. شتاب صفر تا صد آن ۳٫۶ ثانیه به ثبت رسیده است که نشان می دهد ۰٫۲ ثانیه از GT S سریع تر است و حداکثر سرعتی معادل ۳۱۸ کیلومتر در ساعت دارد.در کنار اسپویلرهای اضافی، رنگ سبز منحصر به فرد آن، کمک به زیبایی هر چه بیش تر آن کرده است که نام آن سبز جهنمی AMG است. همچنین از موارد جدید این خودرو می توان چرخ های آلیاژی سبک وزن، ترمزهای اصلاح شده، سیستم تعلیق و نسبت فرمان و در نهایت باله ی ثابت بزرگ واقع در قسمت عقب و جلوپنجره ای که وارث اتومبیل مسابقه ای W194 300SL Gullwing در سال ۱۹۵۴ است، را نام برد.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۶-۱۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *