خانه / اخبار خودرو / گرندپری ایتالیا همچنان در پیست مونزا برگزار می شود
گرندپری ایتالیا همچنان در پیست مونزا برگزار می شود - اجاره خودرو طباطبایی
گرندپری ایتالیا همچنان در پیست مونزا برگزار می شود - اجاره خودرو طباطبایی

گرندپری ایتالیا همچنان در پیست مونزا برگزار می شود

علاقمندان به مسابقات فرمول یک از این که گرندپری ایتالیا برای سه سال دیگر نیز در پیست Autodromo Nazionale شهر مونزا برگزار می‌شود، خوشحال هستند. آنجلو استیچی رئیس انجمن مسابقات اتومبیلرانی ایتالیا و برنی اکلستون رئیس مسابقات فرمول یک، طی بیانیه‌ای به شایعات پایان دادند و اعلام کردند که این مسابقه‌ی طولانی مدت به‌ جای اینکه به پیست واقع در ایمولا منتقل گردد، در حوالی شهر میلان باقی خواهد ماند.

پیش تز در گزارش ها آمده بود، منع قانونی بر سر راه امضای قرارداد رسمی ما بین فرمول یک و پیست مونزا وجود دارد. اما طبق گزارش Autosport، برنی اکلستون رئیس مسابقات فرمول یک و آقای آنجلو استیچی رئیس انجمن مسابقات اتومبیل رانی ایتالیا اعلام کردند که این گرندپری باسابقه به جای اینکه به پیست واقع در ایمولا منتقل گردد، در پیست مونزا شهر میلان باقی خواهد ماند.

اکلستون در این خصوص عنوان کرد:

متأسفانه نمی توانیم این توافق را در این محل به طور قانونی امضا کنیم. مهم تر از آن این است که بعد از چند ماه مذاکره با وکلایمان به یک توافق دست یافته ایم و در حال بررسی تمام جزئیات آن هستیم تا زمانی که به انگلستان بازگشتیم آن را امضا و نهایی کنیم.

زمانی که اکلستون از واژه ی “قانونی” استفاده می کند، منظور او نبرد قابل توجه میان مونزا و ایمولا است که موجب می شود میزبان مسابقات گرندپری ایتالیا مشخص شود. بیش از دو سال مجادله بین مونزا و فرمول یک بر سر پرداخت امتیاز مسابقات به ارزش ۲۵ میلیون یورو هنوز قراردادی بین طرفین بسته نشده است.

موضوع وقتی تشدید می شود که ایمولا و برنیاکلستون در آغاز همکاری برای برگزاری یک مسابقه در مسیر مورد مذاکره قرار می گیرند؛ در حالی که هر دو طرف گمان می کنند، شاید مذاکرات با مونزا هیچ گاه به نتیجه نرسد. از زمانی که این مسئله در ماه ژوئیه به بن بست رسید، میزبانان پیشین گرندپری سن مارینو همه ی تلاش خود را به کار گرفتند تا مسابقات فرمول یک را برای اولین بار از سال ۲۰۰۶ تا به حال به مسیرهای خود بازگردانند و مسائل حقوقی و همکاری بیشتر انجمن مسابقات اتومبیلرانی ایتالیا با مونزا و رد کمک های مالی دولت را که رقیب شمالی آن ها از آن بهره می برد، مد نظر قرار می دهند.

انجمن مسابقات اتومبیلرانی ایتالیا و فرمول یک، هیچ کدام جزئیات معاهده را اعلام نکرده اند، چرا که منتظر اقدام قانونی ایمولا هستند. بر اساس گزارش Motorsport، دادگاه طبق دادخواست ایمولا حکمی را در تاریخ ۲۶ اکتبر صادر می کند.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۶-۱۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *