خانه / اخبار خودرو / طرح جدید نوسازی مینی بوس ها اعلام شد
طرح جدید نوسازی مینی بوس ها اعلام شد - اجاره خودرو طباطبایی
طرح جدید نوسازی مینی بوس ها اعلام شد - اجاره خودرو طباطبایی

طرح جدید نوسازی مینی بوس ها اعلام شد

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی شهر تهران - اجاره خودرو در تهران - گفت:‌ طرح جدید نوسازی مینی بوس ها آغاز شد و رانندگان قبل از مهر ماه (قبل از اجرای طرح معاینه فنی از طریق نظارت دوربین ها)، باید برای تعویض مینی بوس اقدام کنند.

پیمان سنندجی افزود: در شهر تهران ۱۲۵۰ دستگاه مینی بوس وجود دارد که در ۳۵ خط مشغول به فعالیت هستند.

وی گفت : یک هزار دستگاه از این مینی بوس ها عمر بالای ۳۰ دارند بنابراین فرسوده هستند و به لحاظ آلودگی شهر و نداشتن ایمنی باید نوسازی شوند.

سنندجی افزود: در گذشته راه های مختلفی برای نوسازی مینی بوس ها در نظر گرفته شده بود ابتدا قرار شد ۱۰ میلیون تومان شهرداری و ۱۰ میلیون تومان سازمان محیط زیست به عنوان بلاعوض اعطاء کنند و بقیه هم ستاد سوخت به عنوان وام در اختیار قرار دهد که در آن زمان مینی بوس ۴۸ تا ۵۰ میلیون تومان بود که فقط توانستیم ۱۲۰ دستگاه را نوسازی کنیم.

وی افزود: سازمان های دیگر اعتباراتی که قرار بود به این امر تخصیص یابد پرداخت نکردند.

مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی شهر تهران گفت: به هر صورت مجبور شدیم لایحه ای را به شورا بدهیم که با لطف شورا کمک به رانندگان مینی بوس به صورت بلاعوض ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت.

وی افزود: پیگیر شدیم تا مینی بوس فرسوده را نوسازی کنیم و در نهایت با پیگیری های سازمان شهرداری ها مصوبه ای ابلاغ شد که می توانیم مینی بوس ها را به تاکسی تبدیل کنیم.

سنندجی ادامه داد: در تاریخ ۱۳ /۶/ ۹۵ این مصوبه ابلاغ و هماهنگی ها با خودروسازان ، اتحادیه تاکسیرانی و سایر مجموعه های دخیل انجام شد.

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی شهر تهران گفت: تاکنون ۷۰- ۸۰ راننده مینی بوس ثبت نام کردند و ما از بقیه رانندگان می خواهیم با توجه به اینکه تا آخر شهریور به بعد امکان تردد برای مینی بوس های فرسوده وجود ندارد لذا برای نوسازی اقدام کنند .

سنندجی افزود: ۲۰ میلیون تومان به خودروساز می دهیم و رانندگان می توانند با انتخاب خودرو از سایپا - اجاره ماشین و خودرو خارجی - سایپا">کرایه خودروهای سایپا - و یا ایران خودرو برای تعویض مینی بوس فرسوده خود اقدام کنند.

وی گفت: شرط کمک ها تحویل مینی بوس فرسوده به مراکز اسقاط است و ما در تلاشیم در کمتر از یک هفته و یا جابجایی کلید به کلید خودرو فرسوده با نو اقدام کنیم .

سنندجی ادامه داد: خودرویی که رانندگان مینی بوس می توانند از سایپا تحویل بگیرند “آریو” و از ایران خودرو “سمند و پژو” است.

وی افزود: البته تبدیل مینی بوس به مینی بوس نیز با همان ۲۰ میلیون بلاعوض و همچنین وام با ۸ درصد سود امکان پذیر است اما قیمت - قیمت کرایه ماشین خارجی - مینی بوس ۱۴۰ میلیون تومان است که به نظر می رسد این مبلغ سنگین است.

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی شهر تهران گفت: البته شاید گفته شود که با خروج مینی بوس ها مشکلاتی در خطوط جابجایی حمل و نقل ایجاد شود اما در تلاشیم به جای مینی بوس ها ون هایی مستقر کنیم.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۶-۲۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *