خانه / اخبار خودرو / رایکونن: با اعمال تغییرات جزئی می توانم به فتل برسم
رایکونن: با اعمال تغییرات جزئی می توانم به فتل برسم - اجاره خودرو طباطبایی
رایکونن: با اعمال تغییرات جزئی می توانم به فتل برسم - اجاره خودرو طباطبایی

رایکونن: با اعمال تغییرات جزئی می توانم به فتل برسم

کیمی رایکونن معتقد است در این فصل با اعمال تغییرات کوچکی در فراری‌اش می‌تواند سباستین فتل را شکست دهد.

کیمی رایکونن فصل گذشته برای رسیدن به سباستین فتل بسیار تلاش کرد و در رقابتی بسیار نزدیک در دور تعیین خط و روز مسابقه تنها هفت امتیاز از او عقب افتاد. در ادامه برای اطلاع از جزئیات اظهارات او همراه زومیت باشید.

زمانی که از او پرسیده شد چطور امسال به این ترفیع دست پیدا کردی او در پاسخ گفت که برخی تغییرات جزئی در اتومبیل فراری اش به کمک او آمده است.

او گفت: “تعداد بسیار زیادی موارد جزئی تغییر پیدا کرده است. مشخصاً اتومبیل بایستی برای ثبت زمان مناسب یک دور در پیست، ورزیده باشد و به طور قطع تیمی متشکل از بهترین افراد در جهت رسیدن به این هدف با من کار می کنند. درست است که موارد بسیار جزئی هستند اما اگر همین موارد جزئی اصلاح نشوند روی زمان یک دور اثر منفی می گذارند زیرا مسابقه تنها یک دور نیست. ما در سال های گذشته از تجربیات خود چیزهای زیادی فرا گرفتیم و در حال اعمال آن ها در جای مناسب خود هستیم.”

وی افزود: “در حین رانندگی مشکلی وجود ندارد، اما من احساس می کنم هنوز می توانیم بهبودهایی در موارد کوچک داشته باشیم. اینکه بدانیم اتومبیل دقیقاً چطور کار می کند و چگونه می توان با رعایت موارد جزئی، بهبودهایی را ایجاد نمود، کمک می کند تا به بهترین نحو و بیش ترین کارآیی از آن استفاده کنیم. بهبودها تنها مربوط به یک بخش نیست که بتوان سریع انجام داد و شاهد نتایج شگفت انگیز بود بلکه موارد جزئی بسیاری است که می توان آن ها را اصلاح کرد.”

فراری در رقابتی تنگاتنگ با Red Bull در گرندپری سنگاپور بر سر کسب مقام دوم در سری مسابقات قهرمانی شرکت می کند درحالی که آن ها سال گذشته در دور خیابانی پیروز شدند. رایکونن به خوبی می داند که این بار هیچ چیز برای او ارزشمندتر از کسب مقام قهرمانی در مارانلو نخواهد بود.

رایکونن اظهار داشت: “در دو هفته ی اخیر ما در مسیر صحیح گام برداشتیم اما بسیار دشوار است که بگوییم در آینده چه خواهد شد. این دور، مسیر کاملاً متفاوتی خواهد داشت. شرایط بسیار متفاوت خواهد بود زیرا تیم های شرکت کننده در مونزا و اسپا نیز شرایط بسیار متفاوتی را تجربه کردند. بنابراین اگر بخواهم پیش بینی داشته باشم اینطور می گویم که اگر بهبودی نداشته باشیم حداقل در جایگاه فعلی باقی خواهیم ماند.”

او در نهایت افزود: “در نهایت بایستی به مسابقه بپردازیم و ببینیم که چه مقامی کسب خواهیم کرد. سال گذشته برای ما خوب بود ولی نمی توان قول داد که اتفاق غیرمنتظره ای نیفتد.”

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۶-۲۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *