خانه / اخبار خودرو / چینی‌ها تسلای مدل اس را هک کردند
چینی‌ها تسلای مدل اس را هک کردند - اجاره خودرو طباطبایی
چینی‌ها تسلای مدل اس را هک کردند - اجاره خودرو طباطبایی

چینی‌ها تسلای مدل اس را هک کردند

مدتی است که بحث امنیت سایبری خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - جدید داغ شده است و با هک شدن تسلای مدل اس، نیاز به تامین این امنیت بیش از پیش احساس می­‌شود. محققان آزمایشگاه امنیت سایبری کین (Keen Security Lab) در چین، موفق شده اند تا راهی را برای هک کردن تسلای مدل اس پیدا کنند. با اینکه تسلا هم اکنون این ایراد امنیتی را برطرف کرده است اما، در دنیایی که خودروها - رنت ماشین و خودرو - هر روز بیشتر به شبکه ی اینترنت و حتی به یکدیگر متصل می شوند، شاهد افزایش چنین اخباری خواهیم بود. خوشبختانه در این مورد خاص، محققان تنها به دنبال اثبات عملی بودن چنین خرابکاری هایی بوده اند و قصد آسیب رساندن به کسی را نداشته اند. با زومیت همراه باشید.اما این تیم چینی قادر به انجام چه خرابکاری هایی بوده است؟ بزرگ ترین ادعای این تیم نفوذ به سیستم ترمز مدل اس از فاصله ی ۱۹ کیلومتری است، ادعایی که تسلا آن را زیر سوال می برد. همچنین، این تیم چینی اعلام کرده است که می تواند به صفحه های نمایش خودرو نفوذ کرده و آن ها را از کار بیاندازد. حرکت دادن صندلی ها و روشن کردن برف پاک کن ها از دیگر اعمالی است با هک کردن این خودرو قابل انجام است. همانطور که در ویدیو خواهید دید، ساموئل ال وی (Samuel Lv)، رئیس آزمایشگاه امنیت سایبری کین، اعلام می کند که هک کردن این خودرو ماه ها زمان برده است و از همه مهم تر، برای انجام این خرابکاری ها هیچ گونه تغییر فیزیکی در خودرو ایجاد نشده است و تمام این اعمال از راه دور قابل انجام است.یک سخنگوی رسمی شرکت تسلا در گفت گو با AutoblogGreen گفته است:تنها ۱۰ روز پس از دریافت این گزارش، کمپانی تسلا بروزرسانی (v7.1,2.36.31) را برای نرم افزار خود منتشر کرده است و در آن مشکلات امنیتی بالقوه را پوشش داده است. مشکل امنیتی ای که این گروه چینی آن را کشف کرده اند، تنها در صورتی خطرناک است که از یک مرورگر وب استفاده شود و خودرو نیز به یک شبکه ی بی سیم ناامن متصل باشد. طبق تحقیقات مبتنی بر واقعیت ما، ریسک این باگ امنیتی برای مشتریان ما بسیار اندک بوده است اما با این حال، ما به سرعت به این باگ امنیتی واکنش نشان دادیم.ما با نهادهای تحقیقاتی در حوزه ی امنیت تعامل داریم تا میزان امنیت محصولاتمان را آزمایش کنند و این امکان را برای ما فراهم کنند تا قبل از بروز مشکل برای مشتریانمان این خطرها را برطرف نماییم.ما از این تیم چینی برای کشف این ایراد امنیتی سپاسگزاریم و در راستای برنامه ی تشویقی “کشف ایرادات امنیتی” شرکت تسلا، جوایزی به آن ها اهدا خواهد شد.با واکنش سریع تسلا به این ایراد امنیتی، آرامشی نسبی به مشتریان این کمپانی بازگشته است و بعد از گذشت حدود یک هفته ونیم می توانند با خیالی آسوده از خودروی خود استفاده کنند.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۰۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *