خانه / اخبار خودرو / آیا اپل قصد خرید مک لارن را دارد؟
آیا اپل قصد خرید مک لارن را دارد؟ - اجاره خودرو طباطبایی
آیا اپل قصد خرید مک لارن را دارد؟ - اجاره خودرو طباطبایی

آیا اپل قصد خرید مک لارن را دارد؟

خبر حضور اپل در دنیای خودرو خبری جدید نیست ولی این شرکت در جدید‌ترین اقدام قصد خرید شرکت خودروسازی مطرح مک‌لارن را دارد.

بر اساس گزارش Financial Times شرکت اپل در حال بررسی خرید شرکت خودروسازی مک لارن است و مذاکرات با این شرکت را شروع کرده است.

شرکت اپل پا را فراتر گذاشته و در پی خرید شرکت خودرو سازی - اجاره خودرو - مک لارن است. اگرچه علاوه بر این سرمایه گذاری استراتژیک توسط اپل را به عنوان گزینه دیگر روی میز توسط منابع FT بیان شده است. همچنین سه منبع ناشناس آگاه به FT گزارش داده است که اپل به خرید ۸۰ درصد از سهام مک لارن نزدیک شده است که می تواند به صورت تصاحب کامل یا یک سرمایه گذاری استراتژیک باشد.

اما مک لارن هرگونه سرمایه گذاری یا تصاحب کامل شرکت را رد کرده است. سخنگوی شرکت مک لارن گفت: «همه این اخبار به صورت کامل شایعه است و هیچ تصاجب یا سرمایه گذاری استراتژیکی وجود ندارد. همانطور که انتظار دارید با توجه به ماهیت طبیعی برند مک لارن، ما مکالمات محرمانه ای با طیف گسترده ای از بخش ها داریم اما آن ها را به صورت محرمانه نگه می داریم.»

شرکت مک لارن تولید کننده خودرو های سوپر اسپورت است و در مسابقات فرمول یک نیز فعالیت گسترده ای دارد. بر اساس گزارش ها ارزش تقریبی مک لارن بین ۱٫۳ تا ۲ میلیارد دلار دلار برآورد شده است.

خبر مذاکره بین مک لارن و اپل گمانه زنی در مورد برنامه ریز شرکت های تکنولوژی بر روی خودرو را دوباره قوت بخشید.

شرکت اپل دارای دپارتمان خودرو با اسم رمز «پروژه تیتان – Project Titan» است اما این شرکت هیچگاه فعالیت روی خودرو های الکتریکی و همچنین خودرو خودران را تایید نکرده است. اپل جدیدا بر روی تولید نرم افزار خودرو های خودران به جای تولید خودرو خودران خود تمرکز کرده است. اما مدیریت زنجیره تامین، پروسه تولید اپل همانند تولید سخت افزار و نرم افزار آیفون به صورت انحصاری نشان از این دارد که اگر اپل بخواهد خودرو تولید کند هم سخت افزار و هم نرم افزار آن را فراهم خواهد آورد. سرمایه گذاری یا خرید مک لارن توسط اپل می تواند تکنولوژی خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - مسابقه ای را به همراه تیمی از مهندسین متمرکز روی خودرو را به دپارتمان خودرو اپل تزریق کند.

مک لارن دارای چندین اختراع ثبت شده با ارزش به خصوص در زمینه مواد با تکنولوژی بالا همچون آلومینیوم و الیاف کربن است. این تولیدات و تحقیقات بر روی مواد در گروه تکنولوژی های کاربردی مک لارن (McLaren Applied Technologies) صورت پذیرفته است. همچنین این شرکت دارای کار های ارزشمند دیگری با سنسور و داده ها در دپارتمان سیستم های الکتریکی (McLaren Electronic Systems) مک لارن انجام می دهد. به طور مثال این شرکت داده های جمع آوری شده real-time که هنگام رانندگی در مسابقه جمع آوری شده است را با داده های گذشته مقایسه می کند و این بدین معناست که می توانند بسیاری از مشکلات را با استفاده از توزیع سیلی از داده ها (با استفاده از الگوریتم سیل آسا یا floading قابل توزیع و آنالیز است) که توسط خودرو متصل شده تولید می شود را حل کنند.

یکی از چالش های پروژه خودرو اپل توزیع و آنالیز سیلی از داده ها تولید شده توسط سنسور متصل به خودرو در حال رانندگی است که در کالیفرنیا تست می شود. این خودرو در هر مایل ۲ گیگابایت داده تولید می کند.

اپل در حال حاضر بر روی شرکت های حمل و نقل سرمایه گذاری می کند. این شرکت در اوایل سال جاری یک میلیارد دلار بر روی شرکت چینی Didi Chuxing که در زمینه ی اشتراک خودرو فعالیت می کند، سرمایه گذاری کرده است. این شرکت سرویسی برای یافتن مسافرین هم مسیر و صرفه جویی در وقت و هزینه آنان را ارائه می دهد. ۸۷ درصد از بازار تاکسی های خصوصی چین و خدمات مرتبط با آن در اختیار این شرکت است و روزانه ۱۱ میلیون جابه جایی با استفاده از تاکسی های Didi Chuxing صورت می گیرد. در جولای امسال مدیر عامل اپل Tim Cook گفت: «از نقطه نظر این شرکت چینی سرمایه گذاری کلانی روی این شرکت اتفاق افتاده است. ما در این سرمایه گذازی چیزهای استراتژیکی می بینیم که در طول زمان با همدیگر به انجام خواهیم رساند.»

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۰۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *