خانه / اخبار خودرو / بی ام و برنده‌ دو جایزه در نظرسنجی از خوانندگان مجله auto motor und sport شد
بی ام و برنده‌ دو جایزه در نظرسنجی از خوانندگان مجله auto motor und sport شد - اجاره خودرو طباطبایی
بی ام و برنده‌ دو جایزه در نظرسنجی از خوانندگان مجله auto motor und sport شد - اجاره خودرو طباطبایی

بی ام و برنده‌ دو جایزه در نظرسنجی از خوانندگان مجله auto motor und sport شد

BMW در نظرسنجی که توسط مجله‌ی معتبر و محبوب آلمانی Auto Motor und Sport با همکاری مجله‌ی CHIP برگزار شد، موفق به کسب دو جایزه‌ی بزرگ شد. طی نظرسنجی از خوانندگان مجلات آلمانی Auto Motor und Sport و CHIP درخصوص انتخاب بهترین خودروی دارای توانایی برقراری ارتباط در میان بیش از ۸۰ تکنولوژی در ۱۱ گروه، بی ام و - اجاره خودرو بی ام و - سری ۷ در مقام اول قرار گرفت. همچنینبی ام و M2 عنوان بهترین طراحی جدید در سال ۲۰۱۶ را در گروه خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - کوچک از آن خود کرد.بی ام و سری ۷ به طور چمشگیری توجه خوانندگان را به خود جلب کرد. این سری محبوب بی ام و از جمله اولین تولیداتی به شمار می آیند که با اتکا به تکنولوژی پارک خودکار هوشمند، اگر در مسیر مستقیم پارکینگ یا فضای پارک هم نباشند می توانند بدون حضور راننده به نحوی شایسته پارک شوند. این عملکرد بوسیله ی راننده که در خارج از خودرو قرار دارد فعال می شود و با استفاده از سوییچ دارای صفحه نمایش جدید بی ام و خودرو به صورت نیمه خودکار پارک می شود. این تنها یکی از ویژگی هایی است که خوانندگان را متقاعد کرده به این خودرو رأی بدهند. همچنین این خودرو مجهز به سرویس رانندگی هوشمند است و قابلیت های استثنایی برقراری ارتباط به صورت بصری را در خود جای داده است. این ویژگی ها شامل، نمایش اطلاعات ترافیکی به صورت لحظه ای، سرگرمی های آنلاین، توانایی برقراری ارتباط اورژانسی هوشمند با تشخیص شدت سانحه است. برای برقراری ارتباط با شبکه ی خطوط تلفن همراه در تمامی سرویس های رانندگی هوشمند بی ام و، از سیم کارت استفاده شده است. بی ام و M2 که از تاریخچه ی مسابقات اتومبیل رانی بی ام و الهام گرفته شده، از روبرو دارای نمای تهاجمی با پوشش فیبر کربن است و بخش انتهایی عریضی دارد که هر بیننده ای را مجذوب خودش می کند. در نظرسنجی مجله ی Auto Motor und Sport خوانندگان آن شاهدی بر این مدعا هستند، که چگونه این ظاهر توجه همگان را به خود جلب می کند. با کسب ۳۴٫۳ درصد آراء بی ام و M2 کوپه عنوان بهترین طراحی جدید سال ۲۰۱۶ را در گروه خودروهای کوچک از آن خود کرد. حالا بی ام و می تواند کسب عناوین پی در پی بهترین های خود را جشن بگیرد زیرا پارسال هم در همین نظرسنجی بی ام و سری ۱ انتخاب گردید. ۱۸٫۲۲۹ خواننده در این نظرسنجی که شانزدهمین بار برگزاری آن بود، شرکت کردند. ۱۱۵ خودروی معرفی شده در طول ۱۲ ماه اخیر در این نظرسنجی برای انتخاب در نظر گرفته شدند. تمامی مدل ها در ۱۰ گروه دسته بندی شدند و نظرسنجی از ۹ ژوئن الی ۲۴ جولای برگزار گردید. هر خواننده می توانست در هر گروه چهار رأی بدهد: دو رأی برای مدل هایی که از نظر ایشان طراحی های عالی داشتند و دو رأی برای مدل هایی که تنها راضی کننده بودند. در نهایت با بررسی نظرات برندگان انتخاب شدند.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۰۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *