خانه / اخبار خودرو / تولید موتورسیکلت های کاربراتوری ممنوع شد
تولید موتورسیکلت های کاربراتوری ممنوع شد - اجاره خودرو طباطبایی
تولید موتورسیکلت های کاربراتوری ممنوع شد - اجاره خودرو طباطبایی

تولید موتورسیکلت های کاربراتوری ممنوع شد

نایب‌ رئیس سندیکای تولیدکنندگان موتورسیکلت ایران از توقف شماره گذاری موتورسیکلت های کاربراتوری از ابتدای مهرماه خبر داد و گفت : توقف شماره گذاری موتورسیکلت های کاربراتوری صرفا بر مبنای مصوبه هیات دولت بوده اما دائمی نخواهد بود.

ابوالفضل حجازی اظهار داشت : امید است طی هفته آتی و با همکاری وزارت صنعت و معدن و پلیس راهور ناجا این مشکل حل و شماره گذاری موتورسیکلت کاربراتوری مجددا آغاز شود .

وی افزود: بر اساس تصمیم دولت کلیه موتورسیکلت های باقی مانده در کارخانجات که قبلا وارد کارخانه شده و یا پیش از این در گمرکات ترخیص شده است می توانند تا پایان امسال شماره گذاری شوند و از ابتدای سال آینده شماره گذاری موتورهای کاربراتوری ممنوع و صرفا موتورسیکلت های انژکتوری شماره گذاری و وارد بازار خواهند شد.

وی تصریح کرد : درصورتی که هیچ مشکلی ایجاد نشود در بهمن ماه موتورسیکلت های انژکتوری وارد می شوند.

وی گفت : انجمن تولید کنندگان موتورسیکلت نیز در این راستا به طور جدی پی گیر است تا به طور قاطع از ابتدای سال ۹۶ شاهد عرضه موتورهای انژکتوری در کشور باشیم.

وی با اشاره به اینکه در اکثر کشورهای دنیا حتی در اروپا تاکنون استفاده از موتورهای انژکتوری اجباری نشده ، تصریح کرد : امروز در چین که رتبه خوبی به لحاظ صادرات در جهان دارد همچنان موتور سیکلت های دو زمانه تولید می شود. این در حالی است که بیش از ۸۰ درصد صنعت موتورسیکلت ایران به چین و ۲۰ درصد به هندوستان وابسته است و این دو کشور به تازگی در خصوص تولید موتورهای انژکتوری اقدام نمودند.

وی افزود : متاسفانه در بحث موتورهای انژکتوری در کشور دید کارشناسی صورت نگرفته است بلکه در این زمینه باید صرفا مسئله رفع آلایندگی دنبال شود نه اینکه برخی قوانین غلط نوشته و به صنعت کشور تحمیل گردد.

وی تصریح کرد : باید در صنعت موتورسیکلت به دنبال تولید محصولات متناسب با استانداردهای روز دنیا بسته به شرایط موجود در کشور باشیم.

وی گفت : هم اکنون دهها طرح در کشور وجود دارد برای اینکه بتوانیم صنعت موتورسیکلت را در ایران بومی و ملی نماییم اما متاسفانه حمایتی در این راستا صورت نمی گیرد در حالی که برای واردات مشکلی وجود ندارد و معمولا ارز مورد نیاز اختصاص می یابد.

این فعال در صنعت موتورسیکلت در کشور اظهار داشت : در صورتی که بحث تولید موتور ملی دولت حمایت نماید قطعا تولید کنندگان داخلی می توانند ظرف حداقل ۵ سال موتورسیکلت های ۱۰۰ درصد تولید داخل و بر اساس استانداردهای روز دنیا را تولید نمایند.

حجازی افزود : هم اکنون تولید هر موتور انژکتور با لوازمات جانبی آن حدود ۱۲۰ دلار تمام می شود بنابراین در صورتی که به طور متوسط ۵۰۰ تا ۶۰۰ دستگاه موتور در کشور تولید شود در سال آینده حدود یک میلیون دلار هزینه تولید موتورهای انژکتوری در کشور خواهد شد.

وی افزود : با حذف کاربراتوری ها و تولید موتور سیکلت های انژکتوری حداقل ۲۵ درصد قیمت - قیمت کرایه ماشین خارجی - موتورسیکلت در سال آینده افزایش خواهد یافت البته این میزان افزایش در صورتی خواهد بود که هیچ افزایش قیمتی را در نرخ مواد اولیه و سایر هزینه ها نداشته باشیم.

وی گفت : امید است طی هفته آتی و با همکاری وزارت صنعت و معدن و پلیس راهور حل شود شماره گذاری موتورسیکلت کاربراتوری مجددا آغاز شود چرا که مهر ، آخرین ماه بازار موتورسیکلت است و تا بهمن ماه اغلب تولیدکنندگان تولید و درانبارها نگهداری می کنند از این رو مهرماه ، برای تولیدکنندگان ماه بسیار مهمی به لحاظ بازار فروش است.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۰۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *