خانه / اخبار خودرو / شرایط صدور آرم طرح ترافیک روزانه و هفتگی اعلام شد
شرایط صدور آرم طرح ترافیک روزانه و هفتگی اعلام شد - اجاره خودرو طباطبایی
شرایط صدور آرم طرح ترافیک روزانه و هفتگی اعلام شد - اجاره خودرو طباطبایی

شرایط صدور آرم طرح ترافیک روزانه و هفتگی اعلام شد

مدیر واحد صدور آرم طرح ترافیک در خصوص عمده مراجعه کنندگان طرح ترافیک به این مرکز گفت: در حال حاضر عمده مراجعه کنندگان آرم طرح ترافیک، مالکان خودروهای - اجاره ماشین و خودرو خارجی - هیبریدی و برقی و افراد متقاضی دریافت آی دی کارت جدید طرح ترافیک به دلیل تعویض خودرو هستند.

مصطفی قنبرنژاد افزود: متقاضیان می توانند نسبت به تغییر نام مالک مجوز طرح ترافیک اقدام نمایند و طبق شرایط مصوب این امکان وجود دارد که مجوز را برابر ضوابط تغییر دهند.

وی در ادامه تصریح کرد: مالکان خودروهای عمومی تهران - اجاره خودرو در تهران - می توانند در هر زمانی که تمایل داشته باشند نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند لذا هیچگونه محدودیتی برای صدور مجوز طرح ترافیک برای این افراد وجود ندارد.

وی در ادامه با اشاره به مراجعانی که مجوز دریافت کرده اند ولی با جریمه خودروهایشان مواجه می شوند گفت: دوربین ها به هیچ وجه اشتباه نمی کنند، این اشتباه از طرف خود افراد رخ می دهد، شهروندانی که در هنگام ثبت نام طرح ترافیک، حرف و یا عدد پلاک خودرو را به اشتباه ثبت کرده باشند پس از ثبت نام می توانند با مراجعه به مرکز صدور طرح ترافیک نسبت به تغییر شماره پلاک خود اقدام نمایند لذا طی مکاتبات مرکز با پلیس راهور جریمه این افراد که ناشی از اشتباه اولیه در ثبت اطلاعات آنها است بخشوده خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص تخلفاتی که برای پوشاندن پلاک خودروها - رنت ماشین و خودرو - بوجود می آید، اظهار داشت: در صورت بروز تخلف و پوشاندن شماره پلاک از سوی رانندگان، این متخلفان از طریق چک اپراتور و شماره ثبت شده دوربین های پلاک خوان جریمه خواهند شد و در صورتی که در حین ارتکاب به جرم دستگیر شوند برخورد قانونی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مجوزهای روزانه طرح ترافیک با سه تعرفه مختلف (ساعت ۶ و نیم صبح به بعد، ۱۰ صبح به بعد و ۱۴ بعد از ظهر به بعد) در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

قنبر نژاد در ادامه در خصوص طرح ترافیک روزانه و هفتگی عنوان کرد: متقاضیان می توانند بنا به انتخاب خود نسبت به اخذ مجوز روزانه و یا هفتگی طرح ترافیک اقدام نمایند که جهت تهیه اینگونه مجوزها با تلفن همراه و شماره گیری #۱۳۷* و سایت شهرداری تهران (www.tehran.ir) می توانند مجوزهای روزانه طرح را دریافت کنند.

وی بیان کرد: دریافت مجوز روزانه مستلزم داشتن کارت شتاب با رمز دوم و همچنین اخذ مجوز از مراکز معاینه فنی برای خودرو مذکور می باشد.

وی اذعان داشت: افرادی که در مبادی ورودی طرح ترافیک نسبت به فروش آرم های روزانه طرح اقدام می کنند هیچگونه ارتباطی با شهرداری تهران ندارند چرا که آرم های طرح ترافیک تنها از طریق سیستم های هوشمند در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه جریمه افراد فاقد مجوز طرح ترافیک در صورت تردد روزانه از طریق دوربین تا سه بار تکرار خواهد شد، تاکید کرد: متقاضیان آرم های روزانه طرح ترافیک می توانند با مراجعه به سایت شهرداری تهران نسبت به اخذ مجوز اقدام نمایند.

قنبرنژاد بیان کرد: شهروندان با توجه به ساعات تردد انتخابی خود می توانند مدیریت زمان داشته باشند تا در کاهش آلودگی هوا و بار ترافیکی پایتخت موثر باشند همچنین در زمان هایی که آلودگی هوا شدت می یابد براساس اعلام کمیته اضطرار، صدور مجوزهای روزانه و هفتگی طرح متوقف می شود.

وی در ادامه با اشاره به تغییرات صدور طرح ترافیک تاکید کرد: در سال ۹۴ مجوزهای طرح ترافیک با تغییراتی کلی صادر شد و مجوزهای سالانه به مجوزهای روزانه سالانه تبدیل گردید لذا پرداخت عوارض طرح برطبق روزهای انتخابی تردد متقاضیان تعیین و این تغییرات شامل سهمیه بگیران نیز می شود.

مدیر واحد صدور آرم طرح ترافیک در پایان در رابطه با طرح کاهش اضافه کرد: اجرای طرح کاهش در تقلیل آلودگی هوای پایتخت بسیار حائز اهمیت است و مرکز صدور مجوز طرح ترافیک در راستای تحقق طرح کاهش، دارا بودن خودروها به برگه معاینه فنی و سلامت خودرو اقدام به صدور مجوز طرح ترافیک می نماید.

Print Friendly

مرکز اجاره خودرو بدون راننده طباطبایی

تلفن تماس:۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰ - ۰۹۱۲۱۰۱۰۸۲۲

مشخصات خودرو اجاره بهای خودرو
# تصویر خودرو رنگ مدل روزانه ماهیانه
۱ اجاره پورشه پانامرا پورشه پانامرا سفید ۲۰۱۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰ ۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱ اجاره بنز S500 بنز S500 (فول کامل) مشکی ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲ اجاره بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳ اجاره پورشه باکستر کروک پورشه باکستر (کروک) سفید ۲۰۱۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۴ اجاره بی ام و x6 بی ام و X6 سفید ۲۰۱۱ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۵ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۶ اجاره بنز E250 بنز E250 سفید ۲۰۱۴ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۷ اجاره بی ام و z4 کروک بی ام و Z4 (کروک) سفید ۲۰۱۴ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۸ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ سفید ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۹ اجاره بی ام و 528 بی ام و ۵۲۸ مشکی مات (کربن) ۲۰۱۳ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ سفید ۲۰۱۴ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰ اجاره بنز CLS بنز CLS مشکی مات (کربن) ۲۰۰۸ ۹۵۰,۰۰۰ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱ اجاره لندکروز GXR لندکروز GXR مشکی ۲۰۱۰ ۸۰۰,۰۰۰ ۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۲ اجاره بنز C200 بنز C200 خاکستری ۲۰۰۸ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۳ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) سفید ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴ اجاره پرادو دو درب پرادو نیو (دو درب) مشکی ۲۰۱۲ ۶۵۰,۰۰۰ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) مشکی ۲۰۱۵ ۴۵۰,۰۰۰ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ اجاره سانتافه نیو سانتافه نیو (IX45) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (فول) سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸ اجاره اسپورتیج اسپورتیج نیو (نیمه فول) سفید ۲۰۱۴ ۳۷۵,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۹ اجاره اپتیما اپتما نیو سفید ۲۰۱۴ ۴۰۰,۰۰۰ ۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ اجاره سوناتا نیو YF سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۲ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۱ اجاره سوناتا نیو سوناتا نیو YF سفید ۲۰۱۱ ۳۵۰,۰۰۰ ۸,۵۰۰,۰۰۰
۲۲ اجاره پیکانتو پیکانتو سفید ۲۰۱۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۳ اجاره پژو پرشیا پژو پرشیا دوگانه سفید ۱۳۹۰ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۲۴ اجاره پژو 206 پژو ۲۰۶ سفید ۱۳۹۲ ۱۲۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰

این مجموعه با دارا بودن بیشترین خودرو در زمینه اجاره خودرو و اجاره ماشین های لوکس آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در جهت تامین کرایه اتومبیل جهت مراسم عروسی تشریفات - ترانسفر فرودگاهی و سفر می باشد. از آنجا که اجاره ماشین در تهران و و غالب شهرها همواره با واسطه گری های مراکز اجاره خودرو یا همان رنت کار همراه بود اجاره خودرو در تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت و بدون واسطه از مزایای نسبی اجاره اتومبیل طباطبایی می باشد. ضمن اینکه این مجموعه به دلیل مالک بودن خودروها و اعتبار چندین ساله به تعهدات خود در قراردادهای کرایه ماشین و کرایه خودرو پایبند بوده و منافع اجاره گیرندگان خودرو را لحاظ مصالح مشتریان در نظر می گیرد. این مجموعه آمادگی همکاری با شرکتهای توریستی و هتل داران و میزبانان مناسب ها و همایش ها و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی برای عقد قرارداد های رنت خودرو و رنت اتومبیل به صورت روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه را دارد.

رنت ماشین یا همان کرایه اتومبیل (Rent Car) در ایران به دلیل اینکه همواره با واسطه گری های بسیار مراکز رنت ماشین همراه بوده شرایط را برای مشتریان کرایه اتومبیل سخت کرده و مجموعه کرایه اتومبیل طباطبایی با توجه به شناخت از شرایط بازار کنونی رنت انومبیل و کرایه ماشین به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در رنت ماشین اقدام به خرید و اجاره مستقیم خودرو به مشتریان نموده است.

در صورتی که شما نیز نیاز به کرایه اتومبیل و کرایه ماشین (Rental Car) در تهران دارید و با قصد سفر با ماشین کرایه ایرا دارید و میهمانی مهم دارید و قصد دارید تا برای ایشان از خدمات رنت ماشین و کرایه اتومبیل مجموعه کرایه ماشین بدون راننده طباطبایی استفاده کنید میتوانید با کارشناسان کرایه اتومبیل طباطبایی تماس بگیرید و از شرایط کرایه ماشین و رنت اتومبیل بدون راننده مطلع گردید.

۱۳۹۵-۰۷-۰۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *